Rock Crusher Repo: Vyčistite Kodi čističom kameňa

Robte čistič skál

Čo vieš o repo Rock Crusher? Udržiavanie inštalácie Kodi je dosť náročné na to, aby sa veci vykonávali rýchlo a bezchybne. Ak nainštalujete veľa balíkov, stiahnite si alebo nainštalujte desiatky doplnkov alebo každý týždeň streamujte rôzne filmy. Ale Kodi pravdepodobne zhromažďuje veľa nevyžiadaných súborov, ktoré sa postupne zožierajú svojou celkovou rýchlosťou.

Môžete sa k nim nasťahovať a utrieť veci ručne, alebo si môžete nainštalovať alebo stiahnuť rýchly a efektívny program Rock Cleaner, ktorý za vás zvládne všetku tvrdú prácu. Rock Cleaner vám pomôže tieto úlohy vyleštiť do niekoľkých sekúnd a je najvhodnejší pre každého, kto chce najlepší alebo priamy doplnok na čistenie.

Pozri tiež: Sú VPN legálne v Kanade a čo je pre vás najlepšie

Počas streamovania používajte VPN

vpn

Pri streamovaní obsahu Kodi vždy odporúčame používať VPN, najmä keď váš doplnok ponúka živý športový obsah. Je to spôsobené niektorými neoficiálnymi doplnkami, ktoré vám umožňujú prístup k obsahu, ktorý porušuje zákony o autorských právach v niektorých častiach sveta. Kodi je tiež otvorený zdroj, takže používatelia sa môžu občas ocitnúť zraniteľní voči škodlivým činiteľom alebo hackerom.

Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odovzdať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pri použití súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.

Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. Toto predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

prečo avast zaberá toľko disku

Najlepšie VPN môže pomôcť chrániť vás pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k geograficky obmedzenému obsahu a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi. Ak si chcete nainštalovať repo Rock Crusher, ponorte sa dole!

Rôzne faktory pri výbere VPN:

 • Vysoká rýchlosť sťahovania - Všetci vieme, že rýchlosť je hlavným faktorom, keď hovoríme o streamoch videa online. Spoločnosť Kodi spotrebuje príliš veľkú šírku pásma, najmä ak uprednostňujete obsah HD. Vyberte si VPN, ktorá poskytuje rýchle výsledky testov rýchlosti s nízkym skóre latencie.
 • Pravidlá nulového protokolovania - Vaša aktivita nie je zabezpečená, ak sieť VPN vedie podrobné záznamy o všetkom, čo robíte. Denníky získavajú prístup k informáciám o používateľoch, ako sú časy prihlásenia, navštívené stránky a oveľa viac. Ak chcete úplné zabezpečenie alebo súkromie, vyberte si sieť VPN, ktorá ponúka prísnu politiku nulového protokolovania pre všetku komunikáciu.
 • Povolený prenos a typy súborov - VPN nižšej kvality niekedy blokujú niektoré populárne typy prenosu, najmä sťahovanie torrentov alebo siete P2P. Doplnky Kodi používajú na prenos streamov filmov do vášho zariadenia oba protokoly. Ak vaša VPN obmedzuje šírku pásma alebo blokuje prenos, môžete sa potom pozerať na prázdnu chybovú obrazovku.
 • Kompatibilita aplikácií a softvéru - Kodi môžete používať na mnohých zariadeniach, napríklad na tabletoch alebo smartfónoch. Ak chcete využívať výhody siete VPN, môžete ju vykonať na rovnakom zariadení.

Chcete si nainštalovať doplnok Pelisalacarta? Ak áno, posuňte sa nadol!

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Zabezpečuje tiež vašu identitu pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

 • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
 • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku komunikáciu kvôli ochrane súkromia.
 • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
 • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Pozri tiež: Ako môžem nainštalovať doplnok Wolfpack Kodi - návod

Ako nainštalovať Rock Crusher Repo & Rock Cleaner

Vyčistite Kodi čističom kameňa

Inštalácia programu Rock Cleaner alebo Rock Crusher Repo sa ľahko alebo rýchlo inštaluje, pretože nepotrebuje žiadne ďalšie súbory, potrebujete iba hlavné úložisko. Sprievodcu sme rozdelili do niekoľkých sekcií, aby sme uľahčili celý proces. Podľa pokynov uvedených nižšie vyčistite Kodi okamžite. Ak si chcete nainštalovať repo Rock Crusher, ponorte sa dole!

Najskôr zapnite externé sťahovanie

Zákonníka ponúka rôzne spôsoby inštalácie nového obsahu. Zahŕňa priame pridávanie súborov zip a umožňuje softvéru ich za vás spravovať alebo organizovať. Navrhujeme druhú metódu, metódu externých zdrojov, pretože udržuje veci čisté a môžete to ľahko urobiť na každej platforme vrátane mobilných zariadení. Predtým, ako budete môcť čokoľvek inštalovať alebo stiahnuť, musíte však zapnúť niektoré z interných nastavení Kodi.

 • Prejdite do hlavnej ponuky Kodi a potom klepnutím na ikonu ozubeného kolieska prejdite do ponuky Systém.
 • Prejdite na Nastavenia systému a potom klepnite na Doplnky.
 • Klepnite na posúvač umiestnený vedľa položky Neznáme zdroje. Uistite sa, že je otočený doprava.
 • Potom môžete prijať varovnú správu.

Kroky na inštaláciu Rock Crusher Repo

Úložisko Rock Crusher je dodávané s množstvom doplnkov, niektoré z nich sú zamerané na streamovanie hudby a extrémne športy. Rock Cleaner je súčasťou úložiska, čo znamená, že ho chceme pridať pred inštaláciou alebo stiahnutím doplnku. Podľa pokynov nižšie získate Rock Crusher Repo.

 • Spočiatku spustite Kodi a vráťte sa späť na domovskú obrazovku.
 • Potom klepnutím na ikonu ozubeného kolieska prejdite do ponuky Nastavenia.
 • Prejdite do sekcie Správca súborov a potom vyberte možnosť Pridať zdroj.
 • Potom sa otvorí nové okno známe ako Pridať zdroj súboru. Klepnite na požadované miesto
 • Znovu sa otvorí textová obrazovka. Zadajte príslušnú adresu URL do poľa a stlačte tlačidlo OK: https://rockodi.com/
 • Do poľa nižšie zadajte názov úložiska. Postačí niečo krátke, napríklad skala
 • Klepnite na OK. Kodi potom uloží zdroj za vás.
 • Vráťte sa späť do hlavnej ponuky Kodi a v ľavej bočnej ponuke vyberte položku Doplnky.
 • Vyberte ikonu otvoreného poľa v hornej časti nasledujúcej ponuky.
 • Potom vyberte možnosť Inštalovať zo súboru zip.
 • Potom vyhľadajte úložisko, ktoré ste práve vytvorili, a potom ho vyberte.
 • Na nasledujúcej obrazovke vyberte súbor zip úložiska. Malo by to byť niečo ako archív.Rockcrusher-1.8.zip
 • Potom môžete nainštalovať súbor zip. Po niekoľkých minútach vás Kodi upozorní, že úložisko bolo úspešne pridané.

Kroky na inštaláciu čističa kameňa

Keď ste úspešne nainštalovali úložisko, môžete do svojho systému pridať Rock Cleaner.

 • Presuňte sa do hlavnej ponuky Kodi a potom klepnite na sekciu Doplnky.
 • Klepnite na ikonu otvoreného poľa v hornej časti.
 • Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska.
 • Teraz môžete vyhľadať úložisko Rockcrusher a otvoriť ho.
 • Vyberte priečinok Programové doplnky.
 • Klepnite na ROCK CLEANER, ktorý sa nachádza v hornej časti užšieho zoznamu.
 • Potom na ďalšej obrazovke vyberte ikonu inštalácie.
 • Kodi nainštaluje čistič automaticky po niekoľkých minútach.
 • K programu Rock Cleaner potom môžete kedykoľvek pristupovať z ponuky Doplnky> Doplnky programu.

Pozri tiež: Rôzne spôsoby riešenia chyby párovania videa TheVideo.Me v aplikácii Kodi

Drvič kameňov Repo - Vyčistite Kodi čističom kameňa

Kodi s čističom kameňov od spoločnosti Rock Crusher Repo

Rock Cleaner bol navrhnutý tak, aby udržiaval Kodi rýchly, čistý a aktuálny. Nenájdete veľa ponúk so šialenými farebnými schémami alebo mätúcimi štítkami, iba jednoduchý zoznam úloh, ktoré môžete vykonávať po jednom.

Vymazať vyrovnávaciu pamäť

Plná vyrovnávacia pamäť je jednou z hlavných príčin nízkych rýchlostí ponuky Kodi. Je to predovšetkým na zariadeniach s nízkym výkonom, ako sú napríklad smartphony, Fire TV Stick a Android TV boxy. Rock Cleaner vám umožňuje vyčistiť celú vyrovnávaciu pamäť niekoľkými rýchlymi kliknutiami, bez zbytočných problémov a bez chyby. Kedykoľvek spustíte čistič, vyberte ikonu Vymazať vyrovnávaciu pamäť možnosť umiestnená v hornej časti zoznamu akcií. Zobrazí sa potvrdzovacie okno. Vyberte Áno a vyrovnávacia pamäť bude okamžite vymazaná.

Odstráňte miniatúry

Kedykoľvek prechádzate cez Kodi, softvér ukladá alebo načítava množstvo ikon miniatúr. Pochádzajú však z doplnkových obrazoviek a inštalačných adresárov a môžu okamžite spotrebovať veľkú časť fyzického úložiska vášho zariadenia. Rock Cleaner vám poskytuje rýchlu metódu vymazania nepotrebných súborov jedným kliknutím. Vykonajte doplnok a potom vyberte ikonu Odstrániť miniatúry zo zoznamu akcií. Potom vyberte ikonu Áno v potvrdzovacom okne. Všetko hotové!

Čistiace balíčky

Inštalácia alebo sťahovanie doplnkov určite zanecháva malé balíčky súborov zip skryté v štruktúre súborov Kodi. Po určitom čase môže obsah zabrať príliš veľa miesta, najmä na vyhradených streamovacích zariadeniach, ako je napríklad Amazon Fire Fire Stick. Nie sú na nič potrebné a kedykoľvek si ich môžete znova nainštalovať, ak k nim chcete znova získať prístup, tak prečo ich nepoužívate pomocou Rocku? Spustite čistič a vyberte Čistiace balíčky zo zoznamu akcií. Potom stlačte Áno v potvrdzovacom okne a tieto súbory budú odstránené. Chcete sa dozvedieť viac o Rock Crusher Repo?

Aktualizácia

Máte vo svojom zariadení veľa doplnkov alebo archívov? Pokúšať sa ich neustále aktualizovať môže byť nepríjemné, aj keď máte povolené automatické aktualizácie. Namiesto toho, aby ste bojovali s dialógom o sťahovaní vždy, keď dorazí nový model. Stačí použiť šikovnú funkciu aktualizácie programu Rock Cleaner a nainštalovať a použiť všetko naraz. Stačí zapáliť čistič a vybrať Aktualizácia z ponuky akcií. Potom sa zobrazí potvrdzovacie okno a po klepnutí na Áno , Rock potom naskenuje Kodi a spustí procesy aktualizácie po jednom. Pamätajte, že ak máte príliš veľa obsahu, ktorý je potrebné aktualizovať, môže to chvíľu trvať. Pamätajte tiež, že Rock Cleaner neaktualizuje samotný Kodi, iba úložiská alebo doplnky.

Pozri tiež: Používateľská príručka Inštalácia úložiska Smash pre Kodi

Ďalej robiť upratovanie

Rock Cleaner je iba softvér, ktorý ho robí práve takým robustným. Dodáva sa však s požadovanými funkciami a môžete ho jednoducho spustiť na ľubovoľnom zariadení, aby ste získali späť rýchlosť Kodi. Chcete sa dozvedieť viac o Rock Crusher Repo?

Čistič kameňov na ohni TV Stick

Spustenie Kodi na zariadení Amazon Fire TV je efektívny spôsob, ako získať rýchly prístup k množstvu streamovaných médií. Jedným z najväčších problémov je udržanie rýchleho spustenia Kodi na zariadení s nízkou spotrebou. Kodi tiež funguje skvele na niektorých platformách, ale keď na to príde, nebol vyvinutý tak, aby bol ultraľahký na zdroje.

Spustenie programu Rock Cleaner na vašom Fire TV Stick je efektívny spôsob, ako znížiť počet nežiaducich súborov na minimum. Doplnok nie je upchatý mnohými možnosťami, pri navigácii v ponuke akcií nemusíte čeliť žiadnym problémom. V prípade, že Kodi na Fire Stick spomaľuje, môžete skúsiť použiť Rock Cleaner na vyčistenie cache a miniatúr.

Rock Cleaner Vs Kodi Wizards

Pre Kodi nie je núdza o čarodejníkov, čistiace prostriedky a konfiguračné programy. Vyzerá to tak, že každá vývojová komunita ponúka svoje vlastné predstavy o tom, čo by mala poskytovať pomôcka Kodi. Niektorí z nich patria do kategórie čarodejníkov s doplnkami, ako sú Cosmic Saints Wizard, Looking Glass Wizard alebo nejaký populárny, dnes už zaniknutý Ares Wizard. Doplnky ako tento zvyčajne prichádzajú s mnohými možnosťami vyladenia a stierania spolu s vecami, ako sú automatické úlohy pri spustení, obnovenie továrenských nastavení a správcovia vlastných zostáv. Sú veľmi zložité a ich použitie je určite náročné, ale môžu ľahko vymazať vyrovnávaciu pamäť a odstrániť miniatúry.

Čistiace prostriedky nie sú také bežné a je to určite najlepšia vec. Čističe vám umožňujú vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť, odstrániť miniatúry, aktualizovať obsah a vymazať nepotrebné súbory z vašej inštalácie. To všetko môže zrýchliť váš Kodi a uvoľniť miesto v zariadení. Ak máte ťažkosti s používaním výkonu svojej aplikácie alebo s hardvérom s nízkou spotrebou, použitie čističa je efektívny spôsob, ako udržiavať poriadok a čistotu.

Je čistič kameňov bezpečný?

Rock Cleaner sa dá bezpečne používať. Tento doplnok ale zjavne neobsahuje žiadny nelegálny obsah a spôsoby jeho stierania, ktoré používa, sú upratané a ľahké. Nemusíte sa trápiť náhodným zbavením sa svojich dôverných údajov. Pretože doplnok nie je schopný odstrániť nič viac ako prebytočný obsah. Rock Cleaner sa môže pohybovať vo vašom súborovom systéme a potom sa zbaviť celého obsahu, ktorý už nechcete. Rovnaké akcie môžete vykonať aj ručne, a to buď v rámci Kodi, alebo jednoducho presunutím do správneho priečinka v počítači. Ak však používate Rock, nemusíte sa trápiť hľadaním správnych možností alebo sa trápiť odstránením správnych údajov. Stačí klepnúť, behať a relaxovať.

Záver:

Udržiavanie čistoty alebo čistoty inštalácie Kodi je veľmi dôležité, najmä ak ste častým vysielateľom alebo vykonávate softvér vo svojom mobilnom alebo televíznom prijímači. Miniatúry, súbory medzipamäte a pretrvávajúce balíčky môžu vaše zariadenie zablokovať veľmi rýchlo, ale pomocou nástroja Rock Cleaner ich môžete všetky vymazať iba niekoľkými klepnutiami. Aký je váš názor na spoločnosť Rock Crusher Repo? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie!

Prečítajte si tiež: