Recenzia: Štyri úžasné doplnky Kodi pre 3D filmy

Ak hľadáte to najlepšie Doplnky Kodi v prípade 3D filmov ste na správnom mieste. Hľadali sme scénu Kodi, ktorá by hľadala päť doplnkov s rôznymi 3D obsahom. Avšak po príchode 3D displejov všetkého druhu. Rovnako ako počítačové obrazovky, televízory a tiež videoprojektory je sledovanie 3D filmov doma veľmi bežné. Nechýbajú ani 3D BluRay disky a prehrávače.

V našom sprievodcovi začneme vysvetlením 3D videa, jeho diel a toho, čo je potrebné, aby sme si ho mohli vychutnať. Potom sa ponoríme priamo do nášho hlavného predmetu a vysvetlíme najlepšie 4 doplnky, ktoré sme pre 3D filmy našli. Po vysvetlení každého z nich vám potom vysvetlíme, aký typ 3D obsahu nájdete a kde ho nájdete. Pretože všetok náš výber ponúka 3D filmy, predstavíme tiež ich úžasné vlastnosti. A keď ich vyskúšate, poskytneme vám tiež kroky inštalácie pre každý zo štyroch doplnkov. Poďme sa teda pozrieť na Doplnky Kodi pre 3D filmy:

Použite najlepšiu VPN

Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. To predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

retroarch android zmazať jadro

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Tiež udržuje vašu identitu zabezpečenú pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

  • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
  • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku prevádzku kvôli ochrane súkromia.
  • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
  • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

3D video -> Vysvetlenie

3D video

Displej, akýkoľvek druh obrazovky, je 2D objekt. Je to skrátka 3D (trojrozmerný) systém. Nie je preto prekvapením, že používatelia dlho hľadajú spôsoby poskytovania 3D obrázkov pomocou 2D zariadení.

Pracovné:

To, čo robí ľudský zrak 3D, je skutočnosť, že ho vidíme vo svete pomocou našich dvoch očí. A každé oko má iný výhľad, ako náš mozog vysvetľuje ako 3. dimenziu. Ak chcete simulovať 3D, chceme nájsť spôsob, ako zobraziť dva obrázky. Jeden obrázok pre každé oko - a uistite sa, že každé oko sleduje iba obraz, ktorý sa predpokladá. Preto chcete nosiť 3D okuliare, ktoré umožňujú každému oku sledovať, čo by malo, pretože obrázky pre pravé alebo ľavé oko sa na displeji zobrazujú vo veľmi rýchlom slede.

Požiadavka na sledovanie 3D obsahu

Jeden v podstate chce, aby ste si doma vychutnávali 3D obsah tri veci. Najskôr potrebujete televízor, počítač alebo projektor podporujúci 3D. V dnešnej dobe si môžeme ľahko dovoliť 3D televízory. 3D televízia tiež zobrazuje 2D video, takže už nechcete mať vyhradenú televíziu iba pre 3D.

Po druhé, chcete pár 3D okuliarov. No, samozrejme, chcete jedného na diváka. A nemôžu to byť hocijaké 3D okuliare. Musia zodpovedať technológii vášho televízora. Môžete si prezrieť, že rôzni výrobcovia televízorov používajú rôzne systémy na riadenie každého pohľadu.

Po tretie, najdôležitejší je 3D obsah. Nie je ich toľko. Niektoré sú zrejmé, môže to byť disk 3D Bluray. Môžete však získať 3D filmy v mnohých digitálnych formátoch a to sú doplnky Kodi, ktoré dnes predstavujeme. Existuje veľa digitálnych formátov digitálnych filmov, ale 3D šou môžu podporovať všetky.

4 doplnky Kodi pre 3D filmy

Doplnky Kodi pre 3D filmy

Pozreli sme sa na scénu Kodi, kde nájdete najlepšie zdroje 3D filmov. Nenašli sme však žiadne doplnky špecifické pre 3D, ktoré by vyhovovali iba 3D obsahu. Znamená to, že nie je k dispozícii príliš veľa obsahu.

Našli sme veľa doplnkov typu všetko v jednom, ktoré majú úžasný 3D obsah. Vybrali sme najlepšie 4 na základe kvality, množstva a obsahu. Niektoré sú tu chvíľu spomínané, iné sú najnovšie, ale všetky majú dobrý výber 3D titulov.

Zoznamy britských Turkov

Doplnok je tu už nejaký čas a má úžasnú reputáciu medzi celou komunitou Kodi. Nájdete televízne programy, filmy alebo živé IPTVetc. Doplnok má však silnú britskú a tureckú príchuť.

Zoznamy skladieb vo Veľkej Británii -> 3D obsah

3D obsah v zoznamoch skladieb Turk Turk je pod Zoznam videí alebo filmy položka hlavnej ponuky a potom sa ponorte nadol v dolnej časti okna 3D a 4K filmy . Po otvorení sekcie si potom zobrazíte dlhý zoznam približne 300 filmov. Keď sa zobrazí nadpis časti, sú tu celkom filmy v rozlíšení 4K a 3D. Všetky sú dobre usporiadané do 2 podnadpisov, pričom ako prvé sú použité 3D filmy a potom 4K. K dispozícii je tiež 165 titulov 3D. Všetky sú usporiadané efektívne a najaktuálnejšie z hornej časti.

Ďalšie úžasné vlastnosti doplnku UK Playlists

Pri prezeraní filmov má doplnok viac ako 35 kategórií. K dispozícii sú aj televízne programy, karikatúry, športy, dokumentárne stand-up comedy, koncerty, fitnes a niektoré turecké kategórie obsahu. K dispozícii sú aj kanály CCTV, obsah potravy, rozhlasové stanice a najlepší živý výber IPTV z akýchkoľvek doplnkov.

Doplnok Zoznamy skladieb pre UK Turk -> Inštalácia

Krok 1:

Iniciovanie z Kodi Domovská obrazovka , klepnite na Ikona nastavenia systému .

Krok 2:

Zamierte do Obrazovka nastavenia systému , klepnite na Správca súborov .

Krok 3:

Dvojité poklepanie Pridať zdroj nachádza sa na ľavej table a potom klepnite na .

Krok 4:

Zadajte nasledujúcu adresu URL zdroja: https://addoncloud.org/ukturk/install a potom klepnite na Ok .

Krok 5:

Pod rámčekom nižšie Zadajte názov tohto zdroja médií , zadajte meno UK Turk a klepnite na Ok .

Krok 6:

Pamätajte, že všetko je presné, a klepnite na ikonu Ok uložiť nový zdroj.

Krok 7:

Vráťte sa späť do Kodi Domovská obrazovka a klepnite na Doplnky na ľavej table.

Krok 8:

Klepnite na ikonu Ikona prehľadávača doplnkov nachádza sa v ľavej hornej časti obrazovky. Vyzerá to ako otvorená krabica.

Krok 9:

Potom klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP .

Krok 10:

Ďalej klepnite na UK Turk zdroj, ktorý bol práve zahrnutý.

Krok 11:

Klepnite na úložisko.ukturk-1.0.7.zip na spustenie inštalácie úložiska.

Krok 12:

Správa vyskakujúca na vrchu obrazovky potvrdí úspešnú inštaláciu úložiska.

Krok 13:

Kým si stále na Na obrazovke doplnkového prehliadača klepnite na Inštalácia z úložiska .

Krok 14:

Klepnite na ikonu Repozitár doplnkov UKTurk . Potom klepnite na Doplnky videa a nakoniec klepnite na Zoznamy skladieb Uk Turk .

Krok 15:

Zamierte do Stránka s informáciami o doplnkoch UK Turk Playlists , klepnite na Tlačidlo Inštalovať umiestnený vpravo dole na spustenie inštalácie doplnku.

Krok 16:

Mnoho textov bude blikať v pravom hornom rohu obrazovky, keď je nainštalovaná každá závislosť, po ktorej nasleduje potvrdenie, že Doplnok pre zoznam skladieb UK Turk bol úspešne nainštalovaný.

BoB Unleashed

BoB spustí potomka BoB neobmedzene, sám sa posúva nadol z doplnku BoB. Nie je to však žiaden nováčik. Je to ďalší doplnok typu všetko v jednom, aj keď úplne odlišný od predchádzajúceho. Jeho podniky sú dosť neprehľadné a pridávanie obsahu môže byť problémom, ale pokiaľ ide o rozmanitosť, je to ďalší najlepší doplnok.

Program BoB Lunched 3D -> obsah

3D filmy sú tajne v Bob Unleashed. Najskôr zamierte do sekcie Thunder, potom do sekcie Filmy a nakoniec do sekcie 3D filmy. Tu nájdete abecedný zoznam 200 filmov, všetky v 3D.

Úžasné vlastnosti doplnku BoB Unleashed

Toto je obrovský doplnok s niekoľkými rôznymi podsekciami. Niektoré doplnky sú ako v doplnku. Napríklad hudobná televízia, detský obsah, dokumenty, obsah pre ženy a oveľa viac. Existuje však mnoho ďalších sekcií, ktoré vyrábajú iní výrobcovia, z ktorých každá má svoje vlastné podsekcie a rozmanitosť.

Doplnok BoB Unleashed -> Inštalácia

Krok 1:

Iniciovanie z Kodi Domovská obrazovka , klepnite na Ikona nastavenia systému .

Krok 2:

Zamierte do Obrazovka nastavenia systému , klepnite na Správca súborov .

Krok 3:

Dvojité poklepanie Pridať zdroj nachádza sa v ľavom paneli a potom klepnite na .

Krok 4:

Zadajte nasledujúcu adresu URL zdroja: http://noobsandnerds.com/portal a potom klepnite na Ok .

Krok 5:

Budeme chcieť uviesť zdroj zmysluplného názvu. Niečo oveľa lepšie ako predvolené portál . Do poľa nižšie zadajte názov tohto zdroja médií , potom zadajte meno NAN a klepnite na Ok .

Krok 6:

Pamätajte, že všetko je správne, a klepnite na Ok uložiť nový zdroj.

Krok 7:

Vráťte sa späť do Kodi Domovská obrazovka a klepnite na Doplnky na ľavej table.

diskordovať, ako odstrániť viac správ
Krok 8:

Klepnite na ikonu Ikona prehľadávača doplnkov nachádza sa v ľavej hornej časti obrazovky. Vyzerá to ako otvorená krabica.

Krok 9:

Klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP .

Krok 10:

Potom klepnite na NAN zdroj, ktorý bol práve pridaný.

Krok 11:

Klepnite na repository.noobsandnerds-2.3.2.zip , spustenie inštalácie úložiska.

Krok 12:

Správa potvrdzuje úspešnú inštaláciu úložiska.

Krok 13:

Napriek tomu by ste mali byť na Obrazovka doplnkového prehliadača tak ťuknite Inštalácia z úložiska .

Krok 14:

Klepnite na ikonu Repozitár Noobs and Nerds . Potom klepnite na Doplnky pre video a nakoniec klepnite na BoB Unleashed .

Krok 15:

Potom zamierte k BoB Unleashed stránka s informáciami o doplnku , klepnite na Tlačidlo Inštalovať pod právom spustiť inštaláciu doplnku.

Krok 16:

Chvíľu počkajte, kým obrazovka potvrdí, že BoB Unleashed doplnok bol úspešne nainštalovaný.

Pyramída

Tretie doplnky sú Pyramid od Toma Braidera. Rovnako ako niektoré ďalšie doplnky typu „všetko v jednom“ spája všetko. Má televízne programy, filmy a dokumenty na požiadanie. Tiež športuje a žije IPTV s britskou príchuťou. Nielen to, ale aj to dostalo zónu Kodi alebo zónu pre deti, úžasnú funkciu, kde nájdete všetky typy videí o Kodi, ako sú príručky, výukové programy a recenzie.

Pyramída 3D -> Obsah

3D filmy potom nájdete v pyramíde tak, že najskôr klepnete na filmovú zónu v hlavnej ponuke a potom klepnete na 3D filmy. Výber je celkom dobrý a blíži sa k 200 titulom. Zoznam je usporiadaný podľa abecedy a zdá sa, že obsahuje veľa animovaných filmov, ktoré sú uvedené vyššie v ďalších doplnkoch.

Ďalšie úžasné vlastnosti doplnku Pyramid

Je to zhrnutý doplnok typu všetko v jednom. Má obsah ako televízne programy, filmy, šport, detský obsah, hudbu, dokumenty, rádiá a oveľa viac. Má tiež úžasné funkcie, napríklad Kodi Zone, ktorá obsahuje veľa videí o Kodi.

Doplnok Pyramid -> Inštalácia

Krok 1:

Iniciovanie z Kodi Domovská obrazovka , klepnite na Ikona nastavenia systému .

Krok 2:

Zamierte do Obrazovka nastavenia systému , klepnite na Správca súborov .

Krok 3:

Dvojité poklepanie Pridať zdroj nachádza sa na ľavej table a potom klepnite na .

Nemôžem nájsť priečinok Steam
Krok 4:

Zadajte nasledujúcu adresu URL zdroja: http://repozip.teamzt.seedr.io/ a potom klepnite na Ok .

Krok 5:

V poli nižšie Zadajte názov tohto zdroja médií , zadajte meno ZT a klepnite na Ok .

Krok 6:

Musíte vedieť, že všetko je presné, a klepnúť Ok uložiť nový zdroj.

Krok 7:

Vráťte sa späť do Kodi Domovská obrazovka a klepnite na Doplnky na ľavej table.

Krok 8:

Klepnite na ikonu Ikona prehľadávača doplnkov nachádza sa v ľavej hornej časti obrazovky. Vyzerá to ako otvorená krabica.

Krok 9:

Klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP .

Krok 10:

Ďalej klepnite na ZT zdroj, ktorý bol práve zahrnutý.

Krok 11:

Klepnite na úložisko.zt-2.0.zip , po spustení inštalácie úložiska.

Krok 12:

Správa, ktorá sa zobrazí v pravom hornom rohu obrazovky, potvrdí úspešnú inštaláciu úložiska.

Krok 13:

Napriek tomu by ste mali byť na Obrazovka doplnkového prehliadača tak ťuknite Inštalácia z úložiska .

Krok 14:

Klepnite na ikonu Úložisko nulovej tolerancie . Potom klepnite na Doplnky pre video a nakoniec klepnite na Pyramída .

Krok 15:

Zamierte do Stránka s informáciami o doplnku Pyramid , klepnite na Tlačidlo Inštalovať pod právom spustiť inštaláciu doplnku.

Krok 16:

Správy sa zobrazujú v pravom hornom rohu obrazovky, zatiaľ čo posledná potvrdzuje, že Pyramída doplnok bol úspešne nainštalovaný.

prehrávač aplikácií nox snapchat

Nadradenosť

Veľa doplnkov je vidličkou alebo derivátom iných doplnkov. To nie je prípad doplnku Supremacy, doplnku typu „všetko v jednom“. Všetky sú originálne, a preto nie sú totožné so žiadnym iným doplnkom. Ponúka však televízne programy alebo filmy, ale aj šport, detský obsah, živé IPTV a oveľa viac.

Supremacy 3D -> Obsah

Vyhľadávanie 3D filmov v Supremacy nemôže byť jednoduchšie a jednoduchšie. V hlavnej ponuke sa nachádza sekcia 3D filmov. Viac ako 80 titulov pravdepodobne nebude najväčším zdrojom 3D filmov, má však niektoré tituly, ktoré nie sú dostupné v ďalších doplnkoch.

Ďalšie úžasné vlastnosti doplnku Supremacy

Obsah doplnku Supremacy je obrovský. Musíte však bežné filmy a televízne programy, ale aj detské televízie alebo detské filmy.

Doplnok Supremacy -> Inštalácia

Krok 1:

Iniciovanie z Kodi Domovská obrazovka , klepnite na Ikona nastavenia systému .

Krok 2:

Zamierte do Obrazovka nastavenia systému , klepnite na Správca súborov .

Krok 3:

Dvojité poklepanie Pridať zdroj na ľavej table a potom klepnite na .

Krok 4:

Zadajte nasledujúcu adresu URL zdroja: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ a potom klepnite na Ok .

Krok 5:

Do poľa pod položkou Typ názov tohto zdroja médií , výmena repo so zmysluplnejším názvom ako Nadradenosť a klepnite na Ok .

Krok 6:

Pamätajte, že všetko je presné, a klepnite Ok uložiť nový zdroj.

Krok 7:

Vráťte sa späť do Kodi Domovská obrazovka a klepnite na Doplnky na ľavej table.

Krok 8:

Klepnite na ikonu Ikona prehľadávača doplnkov nachádza sa v ľavej hornej časti obrazovky. Vyzerá to ako otvorená krabica.

Krok 9:

Klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP .

Krok 10:

Ďalej klepnite na Nadradenosť zdroj, ktorý bol práve zahrnutý.

Krok 11:

Klepnite na repository.supremacy-1.5 a potom repository.supremacy-1.5.zip , aby ste pridali inštaláciu úložiska.

Krok 12:

Keď sa v pravej časti obrazovky zobrazí správa, potvrdí sa jej úspešná inštalácia.

Krok 13:

Musíte byť schopní Obrazovka doplnkového prehliadača tak ťuknite Inštalácia z úložiska .

Krok 14:

Klepnite na Nadradenosť potom ťuknite Doplnky pre video a nakoniec klepnite na Nadradenosť .

Krok 15:

Zamierte do Stránka s informáciami o doplnku Supremacy , klepnite na Tlačidlo Inštalovať pod právom spustiť inštaláciu doplnku.

Krok 16:

Hodinky v pravom hornom rohu displeja, kde nájdete dokonalý text, potvrdzujú, že Nadradenosť doplnok bol úspešne nainštalovaný.

Najlepšie doplnky Kodi pre 3D filmy - Ktorý z nich?

Doplnky Kodi pre 3D filmy

Toto je ťažká otázka. Po skontrolovaní všetkých štyroch zoznamov doplnkov 3D filmov sme dospeli k záveru, že iba na základe 3D obsahu neexistuje žiadny najlepší doplnok. Po úplnom výbere 3D filmov môžete nainštalovať všetky štyri. Každý z nich má úžasné tituly, ktoré nie sú prítomné od všetkých ostatných.

Záver:

Tu je všetko o doplnkoch Kodi pre 3D filmy. Spomenuli sme, čo sme našli najlepšie 4 doplnky Kodi pre 3D filmy. Je ich oveľa viac, ale myslíme si, že vám poskytujú najlepšiu hodnotu.

A čo ty? Ktorý doplnok pre 3D filmy sa vám páči najviac? Myslíte si, že nám chýba niektorý z vašich obľúbených? Ak sa pri inštalácii doplnkov stretnete s akýmikoľvek problémami, kontaktujte nás v sekcii komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež: