Recenzia: Najlepšie doplnky pre NASCAR na Kodi

Hľadáte najlepšie doplnky pre NASCAR na Kodi? Pretekanie NASCAR je úžasný a najsledovanejší šport v americkej televízii, hneď za národnou futbalovou ligou. Mnoho používateľov Kodi sa však pýta na spôsoby sledovania pretekov NASCAR vo vašom obľúbenom prehrávači médií. Tiež sme hľadali scénu Kodi a zaujímali sa o najlepšie doplnky, ktoré by mohli sledovať preteky NASCAR a ďalší obsah.

Dnes si povieme, čo je NASCAR, kde je dnes, odkiaľ pochádza a kto ho vysiela. Potom vám vysvetlíme 5 najlepších doplnkov, ktoré sme našli na sledovanie obsahu NASCAR. Zobrazíme vám, ako ich nainštalovať, aké sú ich náklady a aké ďalšie úžasné funkcie alebo obsah tiež majú.

Na streamovanie obsahu použite VPN:

vpn

Predtým, ako prejdeme k podrobnostiam o riešení problémov so skladom, by sme mali prijať problém so zabezpečením. Po jasnom vysvetlení tvrdého zákroku sú držitelia autorských práv a ich právnici čoraz vážnejší, pokiaľ ide o bezpečnosť alebo používanie doplnkov Kodi. Po použití doplnkov na streamovanie alebo inštaláciu musíte byť opatrní. Znamená to, že ktokoľvek môže sledovať a monitorovať vašu aktivitu, sťahovať a tiež odhaliť vašu identitu. Z tohto dôvodu uprednostňujú používatelia Kodi VPN.

Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odoslať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.

Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. To predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Tiež udržuje vašu identitu zabezpečenú pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

  • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
  • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku prevádzku kvôli ochrane súkromia.
  • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
  • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Všetko, čo potrebujete vedieť -> NASCAR Racing

NASCAR Racing

NASCAR je skratka pre National Association for Stock Car Auto Racing. Je to americký rodinný podnik, ktorý riadi mnoho závodných automobilových automobilových súťaží.

Stock Car Racing Origins

Pojem Stock Car pochádza zo skutočnosti, že pre preteky sú verejnosti k dispozícii iba automobily. Dajú sa tiež upravovať iba prostredníctvom častí dostupných pre širokú verejnosť. Všetko sa to začína v 30. rokoch 20. storočia počas éry zákazu.

Nakoniec začnú jazdiť proti sebe vodiči. To, čo sa začínalo ako priateľské výzvy medzi mesačnými robotníkmi, nakoniec pokročilo v organizovanie alebo riadenie udalostí na začiatku 30. rokov. Hlavným problémom, ktorému čelili automobilové preteky, bola absencia jednotného súboru pravidiel medzi traťami. Keď si (Bill France starší) uvedomil, že sa z toho stáva problém, vydal sa na organizáciu s úmyslom to vyriešiť.

NASCAR

NASCAR sú teraz vysokovýkonné závodné stroje, ktoré môžu niesť kozmetickú podobnosť s akýmkoľvek autom, ktoré by si mohol kúpiť u autorizovaného predajcu. Spolu s vylepšeniami vo výkone auta sa v priebehu rokov uskutočnilo aj veľa vylepšení zameraných na bezpečnosť.

Dnes existuje veľa rôznych sérií alebo tried závodov, každý s rôznymi automobilmi a špecifikáciami. Tiež tu existuje rad pretekov pick-upov. NASCAR každý rok postihuje viac ako 1 500 závodov na viac ako 100 tratiach v Kanade a USA.

ako streamovať na firestick z pc

NASCAR v káblovej televízii a vysielaní

Dnes sú hlavnými závodmi vysielateľov NASCAR FOX alebo NBC, pričom zhruba polovica závodov NASCAR Monster Energy Cup sa vysiela v každej sieti. Ich špecializované športové kanály NBCSN a Fox Sports často ponúkajú ďalší obsah, ako napríklad kvalifikačné behy alebo tréningy.

NASCAR Na Kodi -> NASCAR Racing Doplnky

Vyvrátené

Vyvrátené

Doplnok Revved Up pre Kodi je pravdepodobne jediný, ktorý sa špecializuje na preteky NASCAR. Streamuje tiež obsah z oficiálnej stránky NASCAR na YouTube. Zahŕňa tiež zhrnutie všetkých Séria Xfinity preteky a Energetický pohár Monster . Má však aj kompletné závodné záznamy z dvoch sérií, ktoré sa vracajú späť do sezóny 2016. Prehrávky závodov sú k dispozícii aj pre dni vysielania vo vysielanej televízii.

Hlavnou vecou, ​​ktorá v tomto doplnku chýba, sú živé udalosti NASCAR. Na YouTube NASCAR v minulosti streamoval niektoré zo svojich závodov, ale NASCAR nikdy neoznámil jasnú politiku v tejto oblasti. Veríme tiež, že kedykoľvek NASCAR streamuje živé prenosy, budú tam k dispozícii.

Kroky na inštaláciu vylepšené

Krok 1:

Prejdite na domovskú obrazovku Kodi a klepnite na Ikona nastavení (malý prevodový stupeň umiestnený v ľavom hornom rohu obrazovky) a potom klepnite na Správca súborov .

Krok 2:

Dvojité poklepanie Pridať zdroj , potom klepnite na a na obrazovke, ktorá sa otvorí, zadajte cestu presne takto: http://noobsandnerds.com/portal potom klepnite na Ok .

Krok 3:

Vráťte sa späť na obrazovku Pridať zdroj a klepnite na políčko v dolnej časti obrazovky Zadajte názov tohto zdroja médií a potom zadajte noobsandnerds potom klepnite na Ok pre uloženie zdroja.

Krok 4:

Vráťte sa späť na domovskú obrazovku Kodi a klepnite na Doplnky nachádza sa v ľavej časti obrazovky. Potom klepnite na Ikona doplnkového prehliadača.

Krok 5:

Klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP potom klepnite na noobsandnerds zdroj, ktorý ste práve pridali.

Krok 6:

Potom klepnite na noobsandnerds_repo.zip spustíte repo inštaláciu a počkáte, kým sa v pravom hornom rohu obrazovky nezobrazí potvrdenie o zapnutí doplnku.

Krok 7:

Klepnite na Inštalácia z úložiska potom klepnite na noobsandnerds Repository a potom znova Doplnky pre video .

Krok 8:

Teraz vyhľadajte a klepnite na ikonu Vyvrátené doplnok, potom na ďalšej obrazovke jednoducho klepnite na ikonu Tlačidlo Inštalovať vpravo dole.

Krok 9:

Nainštalujú sa všetky doplnky a ich závislosti, čo potvrdzuje text umiestnený v pravom hornom rohu obrazovky.

USTVNow

USTVNow-NASCAR Na Kodi

Doplnok USTVnow stojí za to, aby ste hľadali televízny obsah. Využíva to skutočnosť, že mnoho amerických televíznych kanálov streamuje svoj online obsah zadarmo. Zahŕňa kanály ako ABC, Fox, NBC a CBS. Tento doplnok tiež ponúka obsah na požiadanie aj priamy prenos zo všetkých typov rôznych žánrov. Nebude sa veľmi zobrazovať v podobe prvotriedneho obsahu, ale aj tak si toho môžete veľa vychutnať. A ak môžete platiť predplatné, existuje aj prémiová služba, ktorá sprístupňuje ešte viac televíznych programov v USA.

Služba USTVNow bohužiaľ nemôže ponúkať služby NBCSN, NBC ani Fox Sports. Nemôžete sledovať tréningové a kvalifikačné jazdy. Program USTVNow teraz obsahuje aj NBC, ale bol nedávno vymazaný a nie je možné zistiť, či sa niekedy vráti. Kanály USTVNow sú tiež k dispozícii iba v štandardnom rozlíšení s bezplatnou službou a najlepšia kvalita obrazu môže byť určite žiadaná. Avšak nadštandardné vylepšenie za 19 dolárov mesačne na ďalšie tri mesiace, 29 dolárov mesačne potom získate HD kvalitu a 24 kanálov, stále však žiadne NBCSN, NBC alebo Fox Sports.

Kroky na inštaláciu USTVNow

Doplnok USTVNow je úradník Doplnok Kodi, takže jeho inštalácia je celkom jednoduchá. Postupujte podľa týchto jednoduchých pokynov.

Krok 1:

Prejdite na domovskú obrazovku Kodi a klepnite na Doplnky nachádza sa v ľavej časti obrazovky. potom klepnite na Ikona doplnkového prehliadača (otvorené pole vľavo hore).

Krok 2:

Klepnite na Inštalácia z úložiska potom si vyberie Vykonajte úložisko Add-n potom znova vyberte Doplnky pre video .

Krok 3:

Teraz vyhľadajte a klepnite na ikonu USTVNow doplnok a potom na druhej obrazovke klepnite na ikonu Tlačidlo Inštalovať umiestnené vpravo.

Krok 4:

Pri prvom použití doplnku budete musieť zadať svoje používateľské meno a heslo USTVNow. Upozorňujeme, že váš účet MUSÍ používať heslo a NESMIE používať prihlasovacie údaje pre Facebook alebo Google, aby tento doplnok fungoval. Majte to na pamäti pri vytváraní svojho účtu USTVNow.

Ďalšie úžasné vlastnosti služby USTVNow

Ak ste závislí na úrovni vášho predplatného, ​​USTVNow aslo obsahuje medzi najobľúbenejšie 6 alebo 24 rôznych kanálov.

PS View

PS Vue-NASCAR v kóde

PlayStation Vue systému PS Vue je spoločnosť Sony, ktorá ponúka internetovú televíziu. Nahrádza tiež predplatné satelitu alebo káblové pripojenie a je to platobná služba. Môžete tiež poznamenať, že je k dispozícii iba v USA. Ich 39,99 dolárov Prístup program ponúka 40 kanálov ako NBC, NBCSN, Fox a Fox Sports 1, takže môžete sledovať aj akýkoľvek vysielaný obsah NASCAR. Zahŕňa všetky preteky Xfinity, Monster Energy a Camping World Truck Series, tréningy, kvalifikácie a podobné ukážky NASCAR RaceDay .

Ako bonus vám program PSVue tiež umožňuje pridať ľubovoľnú sériu NASCAR do zoznamu obľúbených relácií a nechať ju automaticky zaznamenať a uložiť do cloudu na neskoršie prezeranie.

Rovnako ako doplnok USTVNow, aj doplnok PS Vue je prednou časťou Kodi pre službu PS Vue. akýkoľvek kanál, ktorý je pridaný do vášho predplatného PS Vue, bude k dispozícii aj v rámci doplnku.

Inštalácia PS Vue

Podľa pokynov nainštalujte PS Vue:

Krok 1:

Prejdite na domovskú obrazovku Kodi a klepnite na Doplnky nachádza sa v ľavej časti obrazovky. Ďalej klepnite na Ikona doplnkového prehliadača.

Krok 2:

Klepnite na Inštalácia z úložiska potom klepnite na Vykonajte úložisko Add-n a potom znova kliknite na Doplnky pre video .

Krok 3:

Teraz vyhľadajte a klepnite na ikonu PS View doplnok a potom na druhej obrazovke klepnite na ikonu Tlačidlo Inštalovať vpravo dole.

Krok 4:

Pri prvom spustení doplnku stačí zadať heslo alebo používateľské meno PS Vue.

Ďalšie vlastnosti PS Vue

Táto služba poskytuje veľa špecializovaných kanálov ako HGTV alebo Discovery a tiež TBS, AMC, USA alebo SyFy. Môžete sa tiež rozhodnúť pre kompletný balík s viac ako 90 kanálmi za 74,99 USD mesačne.

NBC Sports Live Extra

NBC Sports Live Extra

Služba NBC Sports Live Extra je úplne zadarmo, ale má to háčik. Musíte si predplatiť satelitného poskytovateľa alebo kábel USA a vaša zostava kanálov obsahuje aj NBC. Je to oficiálna streamovacia služba NBC.

Doplnok Kodi s podobným názvom je možné použiť na sledovanie určitého obsahu NASCAR v druhej polovici sezóny. Zahŕňa tiež majstrovské preteky alebo play-off NASCAR.

Kroky na inštaláciu doplnku NBC Sports Live Extra

Toto je ďalší oficiálny doplnok, ktorý sa inštaluje veľmi ľahko ako ostatné.

Krok 1:

Prejdite na domovskú obrazovku Kodi a klepnite na Doplnky nachádza sa v ľavej časti obrazovky. Potom klepnite na Ikona doplnkového prehliadača.

Krok 2:

Klepnite tiež na ikonu Inštalácia z úložiska potom vyberte Vykonajte úložisko Add-n a potom znova Doplnky pre video .

Krok 3:

Teraz vyhľadajte a klepnite na ikonu NBC Sports Live Extra doplnok a potom na druhej obrazovke klepnite na ikonu Tlačidlo Inštalovať vpravo dole.

Funguje bez prihlásenia, kým nebudete musieť prehrať skutočný obsah. Keď sa zobrazí, pripomenie sa vám, že to chcete povoliť. Postupujte podľa pokynov na obrazovke alebo vyskakovacích okien. Tento proces vyžaduje, aby ste sa prihlásili k svojmu poskytovateľovi satelitov alebo káblovým pripojením.

Ďalšie úžasné vlastnosti

Doplnok obsahuje štyri sekcie, Naživo a pripravované, Najlepšie , Opakovania a Hlavné prvky . Každá sekcia je najlepšou zmesou každého športu, ktorý NBC prenáša. V skutočnosti tam nájdete iný športový obsah.

Fox Sports Go

Fox Sports Go

V roku 2013 bol uvedený na trh program Fox Sports Go, ktorý sa dá považovať za vynikajúci nástroj na sledovanie online športového prenosu. V súčasnosti však funguje iba v USA, takže ak máte radi šport, ale žijete v zahraničí, služba je nedostupná.

prepáčte, kancelária narazila na problém, pretože jej systémová služba je zakázaná

Fox Sports Go (FSGO) je streamovacia služba, ktorá vám umožní sledovať akékoľvek televízne športové udalosti bez toho, aby ste sedeli pred televízorom. Spoločnosť Fox Sports Go, ktorá bola uvedená na trh v roku 2013, obsahovala množstvo významných športových udalostí.

Ponúka neobmedzený prístup k množstvu športového obsahu. Zahŕňa dôležité momenty alebo exkluzívne rozhovory. Mnoho fanúšikov športu v celej Amerike môže používať tento nástroj. Poskytuje tiež streamovanie z niektorých potrebných káblových kanálov. Zahŕňa Fox Sports 1 alebo 2 a Fox College Sports. Potom môžete získať prístup k hrám NHL, NBA a MLB z regionálnych sietí. Znamená to, že už nemôžete vynechať dôležitý zápas.

Kroky na inštaláciu Fox Sports Go

Proces je dosť podobný predchádzajúcim dvom doplnkom. Už len názov požadovaného doplnku v poslednom kroku je dosť odlišný.

Krok 1:

Prejdite nad domovskú obrazovku Kodi a potom klepnite na Doplnky nachádza sa v ľavej časti obrazovky. Potom klepnite na Ikona doplnkového prehliadača (otvorené pole vľavo hore).

Krok 2:

Klepnite na Inštalácia z úložiska potom klepnite na Vykonajte úložisko Add-n a potom kliknite Doplnky pre video .

Krok 3:

Teraz vyhľadajte a klepnite na ikonu Fox Sports Go doplnok a potom na druhej obrazovke klepnite na ikonu Tlačidlo Inštalovať vpravo dole.

Úžasné vlastnosti Fox Sports Go

Podobne ako služba NBC poskytuje aj ďalšie športy, ktoré spoločnosť Fox prevádzkuje, a to buď na svojom hlavnom kanáli, alebo na ktoromkoľvek zo svojich kanálov Fox Sports. Ak ste milovníkmi športu, budete radi.

Záver:

Tu je všetko o „doplnkoch pre NASCAR On Kodi“. Môže existovať mnoho ďalších doplnkov, ktoré vám umožnia sledovať obsah NASCAR na Kodi. Avšak päť, ktoré sme spomenuli vyššie, má jednu spoločnú vec: všetky sú 100% legitímne. Tiež všetky zdroje s rovnakým oprávnením na distribúciu obsahu NASCAR. Poskytli sme vám niekoľko najlepších riešení, drahé a nákladné. To sú všetko úžasné riešenia a umožnia vám sledovať a zaznamenávať mnoho udalostí NASCAR a ďalších programov

Aké boli vaše skúsenosti a je tento článok užitočný? Máte ďalšie otázky týkajúce sa doplnkov na sledovanie NASCAR na Kodi? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky a návrhy!

Prečítajte si tiež: