Obnova alebo odblokovanie telefónu Galaxy S3 GT-I9300 - celý návod

unbricking galaxy s3

No, zdá sa, že vy ste práve mali smolu vo svojom málo Hackerské dobrodružstvá Galaxy S3. To znamená, málo veci ako rootovanie, vlastné obnovenie a vlastné ROM - a teraz, chlapci, máte v ruke murované zariadenie. V tomto článku si povieme niečo o Obnovení alebo Unbrickingu Galaxy S3 GT-I9300 - Úplný návod. Poďme začať!

Čo však môžeme urobiť, je pokúsiť sa obnoviť Galaxy S3 späť na sklad pomocou firmvéru. Aby boli všetky zlé oddiely v zariadení opravené, nespúšťal slučky a reštartoval sa tiež rovnako.

co je dobra pc teplota

A spoliehajúc sa na to, čo ste sa snažili robiť, a čo je dôležitejšie, ako, môže to byť buď mäkké, alebo tvrdé tehly. V druhom prípade, akokoľvek smutný, a môžete mať šťastie, človeče!

Čo je to tvrdá a mäkká tehla?

Aj keď je to Galaxy S3 zriedkavé a kedykoľvek ste pripravení na smrť možno dostať skutočne vymurované. V tom prípade Galaxy S3 sa nespustí do režimu sťahovania a nebude reagovať na kombinácie klávesov. Chalani, ktorých sa snažíte dosiahnuť normálnym zavedením alebo tiež stiahnutím alebo obnovením.

Tvrdá tehla má za následok jedno mŕtve zariadenie Android. Áno, je to choré a znepokojujúce tiež. Možno budete musieť vyhľadať službu JTAG lokálne; osoba spolu s dobrými znalosťami toho môže byť schopná ju skutočne oživiť. Môžete tiež skúsiť použiť USB Jig (pozrite sa na eBay, možno!). Aby sme však mohli reštartovať Galaxy S3 do režimu sťahovania, môže alebo nemusí fungovať!

Tvrdá tehla je skutočne zriedkavá, môže sa to stať, iba ak dôjde k prerušeniu napájania počítača alebo zariadenia so systémom Android. Kedykoľvek sa niečo inštaluje alebo aktualizuje na zariadení. Alebo keď tiež robíte veci úplne bezohľadne. Preto musíte byť opatrní aj pri tých najjednoduchších krokoch.

Ďalej

Pozrime sa mäkká tehla teraz. Rick je zvyčajne mäkká tehla, čo v skutočnosti znamená, že vaše zariadenie nie je v skutočnosti úplne mŕtve. Že to jednoducho nie je schopné naštartovať normálne a uviazne niekde inde. A režim sťahovania funguje .

Ako identifikujete murovanú Galaxy S3?

Ak sa vaše zariadenie s Androidom dá zaviesť do režimu sťahovania, znamená to v podstate to, že ide o soft-brick. Ak to nejde, potom je to skutočne vymurované.

Prípady mäkkých tehál:

 • Bootloop: Váš Galaxy S3 sa nereštartuje správne a zasekne sa pri logu. A tiež sa na ňom znova a znova reštartuje. Väčšinou k tomu dôjde, keď vy chlapci bliknete niečo zlé.
 • Poškodené, ale funkčné: Váš Galaxy S3 sa nedá zapnúť, ale po stlačení kombinácie klávesov prejde do režimu sťahovania alebo do režimu obnovy. To znamená, že reaguje minimálne na kľúčové kombinácie.
 • Akýkoľvek iný prípad: Pretože nezáleží na tom, čo sa stalo, pokiaľ máte prístup do režimu sťahovania pomocou klávesových kombinácií uvedených v sprievodcovi pre odblokovanie telefónu Galaxy S3 nižšie. Ste dobrí - rovnako bez obáv!

Riešenie?

Stačí nainštalovať firmvér pomocou sprievodcu nižšie a vaša Galaxy S3 bude čoskoro v prevádzke a bude v pohode! musíte mať možnosť zadať prevzatie pomocou kombinácií klávesov uvedených v sprievodcovi nižšie.

Prípady tvrdých tehál:
 • Ak teda nemôžete vstúpiť do režimu sťahovania pomocou kombinácií klávesov uvedených v sprievodcovi nižšie. Máte starosti - vaše zariadenie je v skutočnosti tvrdo murované. V skutočnosti to nemôžete opraviť sami, pokiaľ to chlapci reštartujete do režimu sťahovania.

Riešenie?

Môžete tiež vyskúšať USB Jig do režimu sťahovania, nie je však zaručené, že bude fungovať alebo nie. Vašou poslednou nádejou je JTAG: nájdite miestneho poskytovateľa služieb, ktorý pre vás môže JTAG použiť a oživí aj váš mŕtvy hard-bricked Galaxy S3. Môžete použiť Google na kúpu JTAG a vyskúšať si to sami, ale vôbec to neodporúčame. Potrebuje v skutočnosti zručnosti znalého človeka v oblasti elektroniky.

NFL hra prejsť zadarmo kodi

Pozrime sa teraz, ako odpojiť, obnoviť alebo opraviť aj murovanú Galaxy S3.

Obnova alebo odblokovanie telefónu Galaxy S3 GT-I9300

VÝSTRAHA!

Ak budete postupovať podľa pokynov na tejto stránke, môže dôjsť k neplatnosti záruky na vaše zariadenie.

Zodpovedáte iba za svoje zariadenie. V skutočnosti nenesieme zodpovednosť, ak dôjde k poškodeniu zariadenia alebo jeho súčastí.

FIRMWARE SAMSUNG GALAXY S3 GT-I9300 OFICIÁLNE JELLY BEAN 4.3

Predtým, ako začnete s pokynmi sprievodcu uvedenými nižšie, musíte sa ubezpečiť, že je vaše zariadenie Android dostatočne nabité - minimálne 50% jeho batéria.

SKONTROLUJTE MODEL ZARIADENIA Č.

Aby ste sa uistili, že vaše zariadenie spĺňa tieto podmienky, musíte najskôr potvrdiť jeho model č. v možnosti „O zariadení“ tiež v časti Nastavenia. Ďalším spôsobom, ako potvrdiť model č. je prostredníctvom jeho hľadania na obale vášho prístroja. Musí to byť GT-I9300!

Postupy, ktoré tu popisujeme, v skutočnosti nepoužívajte na žiadnom inom Galaxy S3. (Zahŕňa tiež variant Galaxy S3 v spoločnostiach T-Mobile, Sprint, US-Cellular, AT&T, Verizon a mnohých ďalších variantoch International LTE) alebo akékoľvek iné zariadenie spoločnosti Samsung alebo akejkoľvek inej spoločnosti. Bol si varovaný!

ZÁLOHUJTE SI ZARIADENIE

Predtým, ako sa tu chlapci začnete hrať, zálohujte si dôležité dáta a podobne. Je pravdepodobné, že by ste mohli stratiť svoje aplikácie a dáta aplikácií (nastavenia aplikácií, postup v hre atď.), A v niektorých zriedkavých prípadoch aj súbory vo vnútornej pamäti.

Nainštalujte najnovší ovládač

Na počítači so systémom Windows musíte mať nainštalovaný správny a funkčný ovládač, ktorý umožňuje úspešné flashovanie firmvéru na vašom Samsung Galaxy S3. Ak si nie ste istí, postupujte podľa nižšie uvedeného odkazu a dostanete definitívneho sprievodcu, ako nainštalovať ovládač pre váš Galaxy S3 do počítača.

POKYNY NA MONTÁŽ

K STIAHNUTIU

Stiahnite si súbor Odin zip a firmvér uvedený nižšie. Súbory Odinu a firmvéru musíte preniesť do samostatného priečinka v počítači, aby ste mali poriadok.

NÁVOD KROK ZA KROKOM

Dôležitá poznámka: Zálohujte dôležité súbory uložené na internej SD karte vášho zariadenia. Pre prípad, že by nastala situácia, ktorá by vyžadovala obnovenie továrenských nastavení po blikaní firmvéru. Týmto by sa mohli odstrániť aj interné karty SD, vaše súbory zostanú v bezpečí v počítači.

ako odinštalovať systém 32
 • Extrahujte alebo rozbaľte súbor zip Odin, Najnovší Odin3 v3.09.zip vo vašom počítači (cez 7-zip softvér zadarmo , najlepšie), aby ste získali tento súbor: Odin3 v3.09.exe
 • Extrahujte / rozbaľte súbor zip firmvéru, I9300XXUGMK6_I9300OXAGMK6_BTU.zip vo svojom počítači (najlepšie prostredníctvom bezplatného softvéru so 7 zipmi), aby ste získali tento súbor: I9300XXUGMK6_I9300OXAGMK6_I9300XXUGMK6_HOME.tar.md5
 • Teraz presuňte súbor firmvéru, tar.md5 , do rovnakého priečinka, do ktorého ste vy, chlapci, extrahovali Najnovší Odin3 v3.09.zip (Len pre vaše pohodlie, a to je). Teraz teda budete mať v tomto priečinku aj nasledujúce súbory:
  • Odin3 v3.09.exe
  • I9300XXUGMK6_I9300OXAGMK6_I9300XXUGMK6_HOME.tar.md5
Ďalej
 • Stačí odpojiť Galaxy S3 od PC, ak je pripojený.
 • Dvakrát klepnite na ikonu Odin3 v3.09.exe súbor na otvorenie Odina.
 • Teraz nabootujte svoj Samsung Galaxy S3 na Režim sťahovania :
  • Najskôr vypnite telefón a potom po vypnutí displeja počkajte 6 - 7 sekúnd
  • Klepnite a podržte tieto 3 tlačidlá spolu do vidíš Výstraha! obrazovka: Zníženie hlasitosti + Napájanie + Domov
  • Ak chcete pokračovať do režimu sťahovania, stlačte tlačidlo zvýšenia hlasitosti teraz
 • Pripojte svoj Galaxy S3 tiež k počítaču. V Odinovom okne sa tiež zobrazí Pridané !! správa v ľavom dolnom poli. Odinova obrazovka by vyzerala aj takto: Ak nedostanete Pridané! správy, tu je niekoľko tipov na riešenie problémov:
  • Uistite sa, že máte nainštalovaný ovládač pre Galaxy S3, ako je uvedené vyššie v časti „Skôr ako začnete ..“.
  • Ak ste už nainštalovali ovládač, stačí ho odinštalovať a znova nainštalovať.
  • Pripojte sa, aby ste mohli vo svojom počítači používať iný port USB.
  • Môžete tiež vyskúšať iný kábel USB. Najlepšie by mal fungovať aj pôvodný kábel, ktorý sa dodáva s telefónom, ak nie. Potom môžete vyskúšať akýkoľvek iný kábel, ktorý je nový a kvalitný.
  • Reštartujte telefón a počítač a potom tiež skúste znova.
Ďalej | unbricking galaxy s3
 • Vy musíte načítať súbor firmvéru (extrahovaný v kroku 1) do Odina podľa pokynov nižšie:
  • Klikni na AP tlačidlo na Odinovi a vyberte ikonu I9300XXUGMK6_I9300OXAGMK6_I9300XXUGMK6_HOME.tar.md5 súbor (od kroku 1). Vaše okno Odin by malo vyzerať iba ako snímka obrazovky nižšie:
 • Teraz v Odinovej sekcii Možnosti skontrolujte, či nie je začiarknuté políčko Re-Partition . (Polia Auto Reboot a F. Reset Time zostávajú začiarknuté, ale všetky ostatné políčka zostávajú nezačiarknuté.)
 • Teraz skontrolujte vyššie uvedené dva kroky.
 • Klepnite na ikonu Štart tlačidlo začne blikať základný firmvér na vašom Samsung Galaxy S3 GT-I9300 a teraz počkajte, kým neuvidíte a PASS! správa v Odinovom ľavom hornom poli.
 • Kedykoľvek sa dostanete PASS! správy sa telefón automaticky reštartuje. Potom môžete tiež odpojiť telefón od počítača.
A čo viac | unbricking galaxy s3

Ak vidíš a FAIL správa radšej než PASS v ľavom hornom poli Odina, potom je to problém. Vyskúšajte to teraz: odpojte Galaxy S3 od počítača, zatvorte Odina, vyberte batériu telefónu a potom ju za 3-4 sekundy vložte späť do vnútra. Teraz otvorte Odina a potom opakujte od kroku 3 tejto príručky znova.

Tiež Ak zariadenie je uviazol pri nastavovacom pripojení alebo pri akomkoľvek inom procese musíte tiež vyskúšať toto. Odpojte S3 od PC, zatvorte Odina, vyberte batériu telefónu a potom ju do 3-4 sekúnd vložte späť do vnútra. Otvorte Odina a potom opakujte od kroku 3 tohto sprievodcu.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článokom o galaxii s3 bez tehál páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Rôzne spôsoby, ako opraviť problém so zobrazením mriežky Google Meet, nefunguje