Obnoviť karty Chrome po zlyhaní - návod

obnoviť chrome karty po havárii -

Musíme uznať, že takmer každý miluje tráviť čas surfovaním na webe. Na prístup na internet však musíme používať správny webový prehliadač, ako je Google Chrome alebo Mozilla Firefox. Keď už hovoríme o Google Chrome, webový prehliadač je k dispozícii takmer na všetkých platformách. A v zásade ponúka skutočne širokú škálu funkcií, ktoré môžu vylepšiť vaše prehliadanie webu. V tomto článku si povieme niečo o Návode na obnovenie kariet Chrome po zlyhaní. Poďme začať!

Windows 10 preinštalovať poštovú aplikáciu

Existuje ešte vyššia pravdepodobnosť, že by ste tento článok mohli čítať spolu s prehliadačom Google Chrome. Ale webový prehliadač Google Chrome tiež prichádza s niekoľkými chybami, ktoré môžu pokaziť vaše prehliadanie webu. Niektoré z týchto chýb automaticky zatvoria webový prehľadávač, kde iné zlyhajú celý prehľadávač.

Prehliadač Google Chrome však poskytuje používateľom aj niektoré produktívne spôsoby, ako sa týmto chybám vyhnúť. Priznajme si, že všetci sme v určitej fáze nášho internetového života prešli automatickým vypínaním prehliadača Chrome, čo spôsobilo zlyhanie chrómu? A kvôli týmto automatickým vypínaniam a zlyhaniam všetci tiež prichádzame o otvorené karty. Najhoršie však je, že prehliadač Google Chrome v skutočnosti nevydá žiadne predbežné upozornenie ani potvrdenie ešte predtým, ako Chrome zavrie.

Obnoviť karty Chrome po zlyhaní - návod

Ak ste sa už s takouto situáciou vyrovnali alebo ak tieto problémy s webovým prehliadačom už teraz otupujú váš internetový život. Potom tu pre vás máme vlastne praktické riešenie. V tomto článku sa teraz chystáme zdieľať niektoré skutočne jednoduché spôsoby, ako to dosiahnuť znova otvorte všetky zatvorené karty v prehliadači Google Chrome.

Cez históriu Google Chrome

Vy, chlapci, nemusíte absolvovať celú históriu. Aby bolo možné vrátiť otvorené karty v prehľadávači Google Chrome, pretože existuje jednoduchá cesta von. Ak chcete obnoviť chrómované karty, musíte klepnúť na CTRL + H čím sa otvorí História prehliadača Chrome. Ak ste omylom zavreli chrómované karty, alebo sa to stalo aj kvôli akejkoľvek chybe. Potom vám história Chrome tiež zobrazí príslušnú možnosť „Znova otvoriť zatvorené karty“

obnoviť chrome karty po havárii -

Keď vyberiete možnosť „Znova otvoriť zatvorené karty“, všetky vaše zatvorené karty sa okamžite znova otvoria. To isté platí aj pre MAC. Ak však chcete získať prístup do histórie Chrome, musíte použiť kombináciu klávesov „CMD + Y“.

Cez klávesové skratky

Je to vlastne najlepšia a najrýchlejšia metóda, ktorá sa v podstate hodí. Kedykoľvek sa nachádzate v situácii, keď ste po zlyhaní alebo po reštarte obnovili karty Google Chrome. Spolu s pomocou niektorých klávesových skratiek môžete aj vy znova otvoriť zatvorené karty v prehliadači Google Chrome. Táto metóda však teraz bude fungovať, iba ak ste omylom zavreli karty. V prípade, že ste vy reštartovali počítač, zatvorené karty sa vám skutočne nevrátia.

  • V systéme Windows musíte otvoriť prehliadač Google Chrome a potom kliknúť na kombináciu klávesov CTRL + SHIFT + T. Začne to poslednou kartou, ktorá je v prehliadači Google Chrome skutočne otvorená.
  • Rovnako aj ďalší spôsob, ktorý vám umožňuje používať skratku, podobne ako kliknúť pravým tlačidlom myši na ľubovoľnú kartu prehliadača Chrome.
  • Potom budete musieť zvoliť možnosť „Znovu otvoriť zatvorenú kartu“, aby ste zatvorené karty vrátili späť.

Cez rozšírenie Google Chrome

V internetovom obchode Chrome je k dispozícii aj rozšírenie známe ako Zamkni to . Rozšírenie Chrome robí skutočne jednoduchú prácu, to znamená, že zablokuje webovú stránku! Rozšírenie uzamkne web a potom vás vyzve na jeho zatvorenie. Je to teda vlastne jedno z najlepších rozšírení, ktoré môže pomôcť každému, kto čelí častému vypínaniu chrómu.

Uzamknúť to však nie je jediné rozšírenie pre Chrome, ktoré je k dispozícii. Môžete nájsť veľa ďalších, ktorí ponúkajú rovnaké funkcie. Podľa nášho názoru však zámok funguje vynikajúco a väčšina používateľov ho už používa.

Cez TabCloud

TabCloud je jedno z užitočných rozšírení Google Chrome, ktoré sú k dispozícii v internetovom obchode Chrome. Na TabCloud je skutočne vynikajúce to, že dokáže tiež ukladať a obnovovať relácie okna v priebehu času a tiež sa synchronizovať s viacerými zariadeniami. To znamená, že chrómové relácie je možné obnoviť aj na inom počítači. Pokiaľ teda váš Chrome práve zlyhal, bude mať automaticky uloženú verziu predchádzajúcej relácie prehliadania. TabCloud je teda ďalším najlepším rozšírením, ktoré je možné použiť aj na obnovenie chrómovaných kariet po skutočnom zlyhaní.

obnoviť chrome karty po havárii -

Trvalá oprava

Prehliadač Google Chrome poskytuje používateľom v zásade tiež možnosť obnoví poslednú reláciu . Táto funkcia ale nevracia späť zatvorené karty. Ak teda nemôžete obnoviť stratené karty z dôvodu Crash prehliadača Chrome, musíte aktualizovať svoj webový prehliadač. Ak už používate najnovšiu verziu prehliadača Google Chrome, môžete ju skúsiť preinštalovať.

Rozšírenie Lock it Chrome pravdepodobne zastaví aj náhodné zatváranie. Pretože vás to vyzve vždy, keď sa pokúsite zavrieť ktorúkoľvek kartu.

História

No, ak nič nefunguje vo váš prospech, potom je to vlastne posledná vec, ktorú môžete urobiť. Pretože webové prehliadače zaznamenávajú všetku vašu aktivitu prehliadania, môžete tieto karty jednoducho znova otvoriť prostredníctvom histórie prehliadača Chrome. Toto však neobnoví aktuálnu reláciu, pretože sa stránka znovu načíta od začiatku. História prehliadača Chrome je teda ďalším spôsobom, ako obnoviť aj chrómové karty po zlyhaní.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

ako upraviť stalker čistú oblohu

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Najlepší nástroj na odstránenie hesla z pevného disku