Obnova odstránených súborov v systéme Android

Stáva sa to mnohokrát, keď z nášho smartphonu s Androidom omylom odstránime svoje obľúbené fotografie alebo videá alebo dôležité dokumenty. Pretože rootovanie sa pre bežných používateľov stáva oveľa sofistikovanejším procesom - dokonca aj pre odborníkov. Aplikácie na obnovenie dát pre Android bez povolenia root vám môžu pomôcť v tom, aby ste do istej miery obnovili stratené súbory. V tomto článku si povieme niečo o obnovení vymazaných súborov v systéme Android. Poďme začať!

Ako všetci viete, obnova stratených súborov v systéme Android nie je taká ľahká, ak ju porovnáme s obnovou dát v počítači. Niektoré z uvedených aplikácií na obnovenie súborov Android nebudú v skutočnosti fungovať tak, ako tvrdia. Preto musíte, aj počas procesu obnovy súborov, vyskúšať každú z týchto aplikácií jednu po druhej.

Obnova odstránených súborov v systéme Android

Väčšinou z nášho systému Android omylom odstránime niektoré dôležité súbory alebo údaje. Na rozdiel od Windows 10 nemá Android v skutočnosti žiadnu možnosť koša, ktorým by sa odstránené súbory dostali späť. Ak teda odstránite niektoré z cenných údajov, musíte použiť softvér na obnovu dát.

vytvoriť skratku spánku 10

V súčasnosti je pre počítače so systémom Windows 10 k dispozícii veľké množstvo nástrojov na obnovu dát systému Android. Niektoré z nástrojov boli určené iba na skutočné obnovenie súborov z operačného systému Android.

V tomto článku sme vás informovali o najlepších nástrojoch na obnovenie dát pre Android. Spolu s týmito nástrojmi môžete tiež obnoviť odstránené obrázky, videá, súbory PDF, SMS, denníky hovorov.

Kontajner

Kontajner - správa sa ako kôš a pomáha vám pri obnovení súborov v systéme Android. Rozdiel je však v tom, že aplikácia zachráni iba súbory, ktoré sa po skutočnej inštalácii odstránia.

Obnova odstránených súborov

Kedykoľvek si chlapci nainštalujete aplikáciu, automaticky sa zálohuje a tiež uloží všetky vaše novo odstránené dáta. To vám umožní ľahko obnoviť obrázky a videozáznamy a okamžite ich obnoviť v telefóne.

Ako som už povedal predtým, tieto aplikácie na obnovu dát systému Android môžu alebo nemusia fungovať vo vašom no rootovanom zariadení. Nie je však na škodu, pokúsiť sa obnoviť stratené súbory aj v systéme Android.

DiskDigger | Obnova odstránených súborov

Obnova fotografií z programu DiskDigger v zásade vám pomôže obnoviť odstránené fotografie na zariadeniach s Androidom. Ak ste omylom odstránili fotografiu alebo dokonca preformátovali pamäťovú kartu. Výkonné funkcie obnovy údajov aplikácie DiskDigger môžu skutočne nájsť vaše stratené obrázky a umožniť vám ich obnoviť.

Obnova odstránených súborov

A spolu s touto aplikáciou môžete tiež odovzdať svoje obnovené súbory priamo na Disk Google, Dropbox alebo ich poslať e-mailom.

 • V prvom rade musíte, chlapci rootujte svoje zariadenie Android .
 • Potom musíte Nainštalujte si DiskDigger na svoj rootovaný Android , a poskytnúť superužívateľovi prístup k tejto aplikácii.
 • Teraz v ďalšom kroku musíte vyberte oddiel v ktorom chcete obnoviť súbory.
 • Potom v ďalšom kroku musíte vyberte oddiel v ktorom musíte obnoviť súbory.
 • Teraz musíte označiť súbory, ktoré potrebujete obnoviť v zariadení Android. Stačí to označiť a potom klepnite na tlačidlo Obnoviť , alebo klepnite na Uložiť ikona.

To je všetko! Hotovo. Váš odstránený obrázok bude obnovený.

FonePaw | Obnova odstránených súborov

V posledných mesiacoch som vyskúšal veľa nástrojov na obnovu dát a som si istý FonePaw je jedným z najlepších. Spolu s týmto spoľahlivým softvérom teda môžete ľahko obnoviť stratené. Alebo odstránené textové správy, obrázky, videá, audio súbory, kontakty, protokoly hovorov a tiež dokumenty z ľubovoľného telefónu, tabletu alebo tabletu SD s Androidom.

znížiť využitie procesora avast

Pokiaľ teda hovoríme o efektívnosti, tento úžasný nástroj dokáže zistiť a tiež obnoviť odstránené alebo stratené súbory zo zariadení so systémom Android spolu s užívateľsky prívetivým rozhraním, ktoré sa bezbolestne používa. V kombinácii s jeho výkonnou kapacitou a tiež schopnosťou prispôsobiť sa viacerým verziám OS Android (áno, je to kompatibilné s mnohými zariadeniami). Je to vlastne nevyhnutná položka, ktorá musí byť zahrnutá do vášho arzenálu na lov stratených súborov alebo údajov.

FonePaw tiež dokáže obnoviť dáta telefónov a tabletov od spoločností HTC, LG, Google, Sony, Motorola, Samsung, ZTE, Huawei, Asus, Acer a oveľa viac.

 • Najskôr stačí stiahnuť a nainštalovať Záchrana dát FonePaw pre Android nástroj na počítači a potom pripojte zariadenie Android k počítaču.
 • Predtým, ako chlapci pripojíte svoj Android k počítaču, skontrolujte, či máte zapnutý Ladenie USB možnosť z Androidu.
 • Keď nástroj zistí váš smartphone so systémom Android, zobrazí sa obrazovka ako nižšie. Tam musíš vyberte typ súboru, ktorý chcete obnoviť .

Obnova odstránených súborov

 • Teraz musíte, chlapci, chvíľu počkať, kým nástroj dokončí skenovanie.
 • Softvér potom zobrazí zoznam všetkých odstránených položiek, ktoré je tiež možné obnoviť. Tam musíte označiť súbory, ktoré musíte obnoviť, a potom klepnúť na Obnoviť

To je všetko! Takto teda môžete použiť obnovu dát FonePaw pre Android, aby ste na smartfónoch s Androidom mohli obnoviť odstránené súbory.

Yodot | Obnova odstránených súborov

Pre tých, ktorí to vlastne nevedia, je Yodot Recovery For Android jedným z najlepších a najpoužívanejších nástrojov na obnovu dát systému Android pre Windows PC. Teraz hádajte čo? Yodot Recovery pre Android dokáže obnoviť zmazané súbory aj z SD karty a interného úložiska.

 • Takže, f Najskôr stačí stiahnuť a nainštalovať Yodot Recovery pre Android na počítači so systémom Windows 10. Keď to urobíte, povoľte v systéme Android režim ladenia USB a pripojte ho k počítaču cez kábel USB.
 • Yodot Recovery pre Android skutočne automaticky zistí pripojené zariadenie s Androidom. Po zistení sa vám zobrazia dve možnosti, ako súbor obnoviť. Klepnite na „Obnova zmazaného súboru“ a potom klepnite na „Ďalej“
 • Keď to urobíte, požiada vás, aby ste vybrali disk, ktorý chcete skenovať. Jednoducho si vyberte svoj smartphone a potom klepnite na o n ‘Ďalej’
 • Teraz Yodot Recovery pre Android potom naskenuje a vypíše všetky odstránené súbory. Jednoducho si vyberte súbory, ktoré musíte obnoviť, a potom ich uložte do počítača.

To je všetko, hotovo! Takto môžete použiť Yodot Recovery For Android na skutočné odstránenie odstránených súborov zo smartphonu so systémom Android.

Mobisaver | Obnova odstránených súborov

EaseUS MobiSaver je v skutočnosti najjednoduchšia aplikácia na obnovu dát systému Android a je najlepším riešením načítať odstránené fotografie, obrázky, obrázky, videá, kontakty, správy z WhatsApp a tiež konverzácie. Rovnako z internej pamäte telefónu, ako aj z externej karty microSD.

Najzvláštnejšou vecou Mobisaveru je to, že dokáže tiež obnoviť obrázky, videá, správy, chaty WhatsApp. Nielen to, Mobisaver však pred obnovením zobrazí aj ukážku súboru.

mobisaver

 • Najskôr navštívte Obchod Google Play, kde si môžete stiahnuť a nainštalovať MobiSaver . Môžete klepnúť na toto odkaz priamo otvoriť odkaz na Obchod Play.
 • Teraz musíte otvoriť aplikáciu, ktorá vás požiada o udelenie niekoľkých povolení. Uistite sa, že dávate všetky povolenia, o ktoré si aplikácia v skutočnosti žiada.
 • Potom uvidíte vlastne hlavné rozhranie aplikácie. Stačí jednoducho kliknúť na ikonu „Spustiť skenovanie“ na vyhľadanie odstránených súborov.
 • Teraz vyberte typ súboru, ktorý potrebujete obnoviť. Predpokladajme, že musíte obnoviť obrazové súbory a potom jednoducho zvoliť „Fotografia“ kartu a potom iba označte fotografie, ktoré potrebujete obnoviť .
 • Nakoniec kliknete na potrebné na „Obnoviť“ tlačidlo na obnovenie odstránených súborov.
 • Skvelé na MobiSaver je, že tiež skutočne umožňuje používateľom zvoliť si vyhľadávací filter. Môžete triediť súbory aj podľa veľkosti, formátov súborov.

Takto teda môžete používať MobiSaver na skenovanie a obnovu odstránených súborov. Ak máte akékoľvek ďalšie pochybnosti, môžete s nami o tom diskutovať v komentároch nižšie.

Android Backup

Pre Android je k dispozícii veľa zálohovacích riešení tretích strán. Záložné aplikácie, ako je Titanium Backup, Hélium atď., Vám umožňujú skutočne vykonať úplnú zálohu vášho smartphonu so systémom Android.

V skutočnosti vám teda odporúčame, aby ste na zabezpečenie úplnej zálohy svojho smartfónu používali aplikácie Zálohovanie. Spolu so správnymi možnosťami zálohovania sa nemusíte obávať žiadneho typu straty dát ani v budúcnosti.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok Obnovenie odstránených súborov, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Nainštalujte si Dolby na zariadenia s Androidom - s rootom alebo bez neho

windows 10 zmena názvu bluetooth