Realme X2 Pro je teraz oficiálny: Ďalšia vlajková loď so 65W

Očakáva sa, že Realme X2 Pro bude poháňaný okta-stredným procesorom Qualcomm Snapdragon 855+. Realme X2 Pro pomáha rýchlemu nabíjaniu VOOC. Ako spôsoby zapojenia fotoaparátov sa hovorí o Realme X2 Pro na 64-megapixelový digicam. … Realme X2 Pro používa systém ColorOS 6.1 primárne založený na systéme Android nine Pie.

Aktualizácie

3. októbra 2019:

Už sme si uvedomili, že prichádza Realme X2 Pro, ktorý označuje hlavnú vlajkovú loď loga. Spoločnosť navyše preukázala, že obsahuje 64-násobný zadný digitálny fotoaparát a procesor Snapdragon 855 Plus. Realme teraz zistil, že nový nástroj obsahuje aj 65 W rýchle nabíjanie od spoločnosti Oppo. Technológia rýchleho nabíjania umožňuje smartfónu s batériou s kapacitou 4000 mAh dosiahnuť sto% za pouhých 25 minút a jeho kapacita na 50% je iba za desať minút.

Windows 10 gpedit sa nenašiel

Teraz si nie sme istí, aká veľká bude batéria Realme X2 Pro, ale vzhľadom na ďalšie porovnania spoločnosti Oppo. Hádame, že to je tiež štyri, 000 mAh alebo niečo podobné.

Spoločnosť navyše na Twitteri ukázala, že Realme X2 Pro bude p.C. Displej s frekvenciou 90 Hz, ktorý sa pripája k OnePlus a autentickému telefónu ROG Phone pri udeľovaní tejto obnovovacej ceny. Profesionálna ukážková webová stránka poznamenáva, že je to primárny displej s frekvenciou 90 Hz v tomto segmente rýchlosti, čo naznačuje, že bude lacnejšia ako OnePlus 7T.

Pozri tiež: Realme X2 Pro je najväčší zabijak vodcovských lodí

Vyzerá to, akoby sa prvá vlajková loď Realme formovala rovnako ako vynikajúci papierový nástroj. Kúpili by ste si ho však cez iné špičkové telefóny? Dajte nám svoje myšlienky do komentárov!

čo je desktop.ini vírus

1. októbra 2019:

Spoločnosť Realme zaznamenala významné úspechy, pretože uvedenie na trh v Indii sa v minulosti uskutočnilo niečo vyše roka, a to vďaka inteligentným telefónom so strednou odrodou a s nízkym poplatkom. Uvedomujeme si, že spoločnosť pripravuje vlajkovú loď, aj keď manažér tento týždeň ukázal hovor a procesor.

Teraz podnik formálne ukázal informácie týkajúce sa jeho prvej vlajkovej lode a je určite známy ako Realme X2 Pro. Realme hovorí, že úplne nový telefón má procesor Snapdragon 855 Plus, čo z neho robí v tejto myšlienke šikovné zariadenie.

Skladovanie

O číslach RAM / garážach sa nehovorí, ale ak je to čokoľvek ako Realme XT, potom očakávame 4 GB až 8 GB RAM a 64 GB alebo 128 GB úložného priestoru.

Perfektná kamera pre každú udalosť?

Realme taktiež prináša do nového nástroja štvorcový zadný digicam, ktorý poskytuje 64MP f / 1. Osm najslávnejších fotoaparátov pre jedného. Rôznymi snímačmi sú objektív s intenzitou, extrémne široký digikam so 115 diplomovými disciplínami a teleobjektív s digitálnym fotoaparátom s 20-násobným hybridným zväčšením.

O nastavení digicamu nerozpoznávame veľa ďalších. Ale nadmerný stupeň hybridného zväčšenia si zvyčajne vyžaduje teleobjektív s digitálnym fotoaparátom s extrémnym pomerom strán natívneho zväčšenia. Napríklad Huawei P30 Pro má 10-násobné hybridné zväčšenie z 5-násobného digitálneho fotoaparátu s periskopovým zväčšením, aj keď Oppo Reno 10X Zoom Edition prijíma 10-násobné hybridné zväčšenie zo svojho 6-násobného senzora periskopového zväčšenia.

Realme tvrdí, že úplne nová vlajková loď bude hrať Nightscape 2. Zero pre slabé snímanie, vylepšený algoritmus stabilizácie obrazu a bokeh v reálnom čase vo filmoch.

Realme X2 Pro sa v Španielsku uvoľní veľmi rýchlo, uviedla spoločnosť v e-mailovej tlačovej správe. Znak však naznačuje, že úvodná udalosť bude prebiehať v regióne súčasne v Ázii a Európe. To ukazuje, že tento nástroj dostávajú aj Čína a India.

ren software software.001 proces nemôže

Ceny

Požiadali sme spoločnosť Realme o nové záznamy o cenách a objekt aktualizujeme, ak sa k nám dostanú znova. Lacná vlajková loď spoločnosti Xiaomi, Mi 9T Pro. V Európe sa má konať za približne 450 EUR (~ 490 USD).