Spoločnosť Qualcomm vyhráva jeden z patentových sporov proti spoločnosti Apple

Aj keď sme vás nedávno informovali, že Applesa podarilo vyhrať jeden zo súdnych sporov proti spoločnosti Qualcomm, aspoň predbežne, je pravda, že v tomto zložitom právnom spore stále existuje veľa otvorených front . Súd, ktorý by spoločnosť s uhryznutým jablkom dokázala vyhrať, bol iba spor, ktorý spoločnosť iniciovala pre tarify, ktoré im spoločnosť Qualcomm uvalila za používanie ich patentov. Bitka vyhraná vo vojne.

Teraz podľaMacRumors, Americká spravodlivosť vrátila ranu s novým verdiktom. V tomto prípade bol v rámci jedného zo sporov týkajúcich sa porušenia patentu spoločnosťou Qualcomm spoločnosťou Apple uznaný za vinného druhý. Aký rozsudok bude, zatiaľ nie je známe, zdá sa však, žesvedectvo, ktoré urobil jeden z jeho bývalých zamestnancovpred pár dňami im v čase zmeny názoru poroty poslúžilo málo.

kval

Teraz je veľmi pravdepodobné, že sa Apple bude snažiť odvolať proti rozhodnutiu poroty, takže si budeme musieť počkať, kým sa dozvieme konečný výsledok. A samozrejme spoločnosť neváhala odpovedať na túto skutočnosť, čo naznačuje, že ide o rozptýlený manéver Qualcomm ďalších právnych problémov, ktoré dnes majú. Všetky sťažnosti na porušenie patentov by boli dymovou clonou pre vaše právne problémy súvisiace s vašimi obchodnými praktikami.

Ako spotrebitelia platíme, že by sme mali z toho dostatočný úžitok pre obe spoločnosti zanechajte tieto strety a venujte sa opätovným spoločným inováciám , najmä teraz, keď sme na hranici príchodu 5G. Zdá sa však, že stále neexistuje spôsob, ako dohodnúť spoločnosti, a vec môže trvať pomerne dlho. Stačí si spomenúť na konfrontáciu, ktorú mala spoločnosť Apple so spoločnosťou Samsung, aby si uvedomila, aké pomalé môžu byť tieto procesy.