Pomodoro Timer pre Windows na zvýšenie vašej produktivity

Pomodoro časovač pre Windows: Časovač Pomodoro vám pomôže zvýšiť produktivitu a robiť všetky veci v krátkom časovom intervale. V tomto článku si vyberieme najlepšiu voľbu pre Windows. Takže, začnime.

Pomodoro je technika vyvinutá Francescom Cirillom. Vyvíja Pomodoro pre zlepšenie vašej produktivity. Ak rozdelíme pracovné sedenie na 25-minútové segmenty, potom po každom segmente nasleduje krátka 5-minútová prestávka . Každý 25-minútový pracovný blok sa nazýva a Paradajka . Po štyroch Pomodoroch by ste si mali dať dlhšiu pauzu a znovu zopakovať ten istý cyklus.

Pomodoro Timer pre Windows na zvýšenie vašej produktivity

Aplikácie časovača Pomodoro vám umožňujú nielen zaznamenávať všetku vašu prácu, ale môžete si ju vziať kamkoľvek so sebou. Poďme sa pozrieť na niektoré aplikácie Pomodoro:

Pomodoro Timer pre Windows

Zaostrenie 10

Zaostrenie 10 je jednoduchá aplikácia pre Windows, ktorá vám umožní nastaviť časovač na ploche. Jeho dizajn sa zameriava hlavne na ponúknutie neinvazívneho zážitku, zatiaľ čo vy sa sústredíte na svoju prácu.

focus10 Pomodoro Timer pre Windows

V predvolenom nastavení máte 4 Pomodoros po 25 minútach, po ktorých nasleduje 5-minútový odstup a dlhšia pauza na konci všetkých 4 sedení. Po každom cykle, an znie alarm aby sme vás upozornili na vaše dokončené Pomodoro a rozdiel začal okamžite potom. Môžete tiež medzi nimi pozastaviť časovač alebo ak chcete, skočiť priamo na ďalšie Pomodoro. Stránka nastavení ponúka prispôsobenie Pomodora a dĺžku prestávok. V nastaveniach môžete tiež zmeniť zvuk budíka.

Stiahnite si Focus 10

YAPA

Yapa je ďalšia aplikácia Pomodoro. Je to vynikajúca implementácia Pomodoro techniky. V mnohom je to podobné ako v Focus 10. V pravom hornom rohu je časovač, ktorý odpočítava 25 minút.

Časovač yapa Pomodoro pre Windows

UI spoločnosti Yapa neexistuje a môžete ho pretiahnuť. Môžete zvoliť svetlý alebo tmavý motív a zmeniť nepriehľadnosť tak, aby bola takmer neviditeľná. YAPA je bezplatný a otvorený zdroj.

Stiahnite si ÁNO

Focus Booster

Aplikácia Focus Booster funguje iba vtedy, keď si vytvoríte účet. Pre vaše pohodlie si však môžete vytvoriť 30-dňový skúšobný účet, ktorý ponúka 20 relácií Pomodoro. Všetky vaše úlohy a aktivity sú uložené v účte. Po prihlásení na webovú stránku môžete získať prehľad o svojej produktivite. Ponúka tiež mobilné aplikácie pre Android, iOS a Mac.

focus boo Pomodoro Timer pre Windows

Aplikácia má tiež temnú tému. Môžete ho tiež minimalizovať, pričom na obrazovke ponecháte iba časovač. Váš časový rozvrh sa aktualizuje zakaždým, keď dokončíte Pomodoro, a prehľad sa vygeneruje po získaní významných údajov. Je to najlepšie pre tých, ktorí chcú sledovať svoje aktivity a generovať dôležité informácie.

Stiahnite si Focus Booster (Windows | iOS | Android | Mac)

Zameraný denník

Focus Journal implementuje techniku ​​s niekoľkými ďalšími funkciami a zvyšuje účinnosť aplikácie. Ponúka viac ako jeden profil . Môžete vytvoriť samostatné časovače pre rôzne úlohy.

focusjour Pomodoro Timer pre Windows

V dolnej časti sú dve tlačidlá, tj. Minimalizovať a režim automatického rozptýlenia. Tlačidlo Minimalizovať nakreslí malý časovač v rohu obrazovky a režim automatického rozptýlenia zistí vaše prerušenie pri spustení časovača. Túto aplikáciu môžete spustiť v dvoch rozptýleniach pre produktivitu alebo vypočítať rozptýlenie. V režime produktivity to funguje ako bežná aplikácia Pomodoro. V režime nepozornosti však spočítate, koľkokrát ste sa rozptýlili.

Pomotodo

Pomotodo integruje v tejto aplikácii zoznam úloh a synchronizuje rôzne platformy. Táto aplikácia na správu času je navrhnutá pre autorov. Je založená na technike Pomodoro a teórii GTD.

pomotodo

šprint poznámka 5 root

Pretože synchronizuje vaše aktivity a úlohy s inými zariadeniami. Môžete nastaviť časovače Pomodoro a zoznamy úloh a pridávať položky do zoznamu . Môžete tiež uprednostniť položky zoznamu pripnutím a pridaním hashtagov. Jeho profesionálna verzia ponúka niekoľko ďalších funkcií.

Stiahnite si Pomotodo (Windows | Mac | Android | iOS | Web)

Zamerajte sa na prácu

Zamerajte sa na úlohy vám umožňuje robiť úlohy a vykonávať pomocou techniky Pomodoro. Môžete si nastaviť úlohy pre deň a čas potrebný na ich dokončenie. Generuje kompletný prehľad s údajmi zhromaždenými v priebehu času.

focustodo

Môžete sa tiež prihlásiť a synchronizujte svoje úlohy s rôznymi zariadeniami a zdieľajte svoju správu . Do priečinka doručenej pošty je možné v stanovenom čase pridať rôzne úlohy. Ak chcete prepnúť z jednej úlohy na druhú, jednoducho pozastavte aktuálnu úlohu a zamerajte sa na druhú.

Celú správu si môžete skontrolovať kliknutím na ikonu správy v pravom hornom rohu okna. Po kliknutí sa zobrazia denné, týždenné a mesačné grafy udalostí Pomodoro.

Aplikácia je zadarmo pre Windows a ponúka niekoľko nákupov v aplikácii.

Stiahnite si Focus To-Do

Záver:

Páči sa mi aplikácia Yapa Pomodoro Timer pre Windows, pretože má najintuitívnejší časovač. Program Focus Journal a Focus Booster vám poskytnú prehľad o vašich aktivitách.

Celkovo sú časovače Pomodoro najlepšie, čo si môžete vyskúšať sami, a dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: Uprednostnite siete Wi-Fi v Andriod, MacOS, iOS a Windows