Ohlásené hry Pokémon Masters, Pokémon Sleep a Pokémon Home pre mobil

V noci 29. mája Pokémon predstavila dôležité novinky o svojom obchodnom pláne. Medzi nimi sme mohli poznať niekoľko noviniek, ktoré sa v nasledujúcich mesiacoch dostanú na mobilné zariadenia spolu s ďalšími súvisiacimi s duševným vlastníctvom Pokémonov. Spolu so svojimi partnermi spoločnosť The Pokémon Company pripravuje vývoj rôznych iniciatív, ktoré siahajú od čistej zábavy po naše zdravie.

Prvá novinka je Pokémon domov , služba, ktorá vzájomne prepojí ďalšie hry Pokémon Sword a Shield, ako aj súčasné hry ako Let’s Go Eevee a Pikachu a Pokémon GO. Táto služba, ktorá bude v systéme iOS k dispozícii prostredníctvom aplikácie, umožní prenos pokémonov medzi hrami, s našimi priateľmi a s trénermi, ktorí sú v blízkosti. Jeho uvedenie na trh je plánované na začiatok budúceho roka pre mobilné telefóny Nintendo 3DS a Nintendo Switch.

Pokémon domov

Ďalšie, Pokémon spánok vystúpil. Vyvinutý pomocou technológií Niantic a Select Button, je to ďalší prirodzený krok Pokémon GO. Spolu s novým zariadením Pokémon GO Plus + môžeme sledovať obidva naše kroky a náš sen, ktorý je palivom mechaniky Pokémon Sleep. V tomto prípade zatiaľ neprezradili operáciu, ktorá by nad rámec nášho zámeru zmenila náš sen na zábavu, takže na vyskúšanie si budeme musieť počkať do roku 2020.

pokemon spánok

Na záver prišlo oznámenie o nedávno ohlásenom projekte DeNA. Pokémon Masters je nová mobilná hra, ktorá dorazí tento rok a ktorá nám umožní opäť sa stretnúť s niektorými z najlepších trénerov videohier.

majstri pokémonov

Pozri tiež: Facebook tento rok eliminoval 2 miliardy falošných účtov

A samozrejme budeme mať príležitosť vyzvať ich v bojoch, ktoré napriek zachovaniu klasickej mechaniky dostali vynovený vzhľad dokonalý pre mobilné zariadenia. Bude to náš návrat, s víťazným šťastím, do Pokémon League, tentokrát však na našom mobilnom telefóne.

Tieto tri vývojové zmeny sú súčasťou toho, čo Pokémon pripravil na tento a budúci rok a spoločnosť už ubezpečila, že budúci mesiac budeme mať ďalšie novinky, ktoré sa pridajú k ďalším, ktoré už boli oznámené ako mobilné uvedenie Pokémon Rumble Rush na trh. Je dôležité poznamenať, že budúci týždeň sa pre ich nové RPG Pokémon Sword and Shield koná špeciálna udalosť, s ktorou sme sa vtedy mohli stretnúť s novinkami súvisiacimi s Pokémon GO.