Funkcia handsfree telefónu Pixel 4 Motion Sense podporuje deväť aplikácií so streamovaným obsahom

The Pixel 4 Funkcia hands-free Motion Sense bude spočiatku podporovať deväť aplikácií pre streamovaný obsah. Google oznámil, že pripravovaná séria Pixel 4 bude mať novú funkciu s názvom Motion Sense . Videoklip vydaný spoločnosťou umožňuje používateľom preskakovať skladby pri počúvaní streamovacej hudobnej služby. Okrem toho Google v blogovom príspevku napísal, že Motion Sense bude preskakovať skladby, odložiť budíky a stíšiť telefónne hovory.

nájsť keylogger na android

Prečítajte si tiež : Všetky budúce telefóny OnePlus podporujú technológiu Fluid Display Tech

Google nemôže prezradiť, s ktorými streamovacími aplikáciami bude pracovať Motion Sense , tieto informácie objavila spoločnosť Nextrift. Google 9 až 5 získal kópiu od Nextrift aplikácie Motion Sense a zverejnil zoznam deviatich aplikácií, ktoré ju podporujú. Znamená to, že každá z deviatich iba pracuje s Motion Sense a ponúka viac funkcií založených na gestách. Zoznam obsahuje nasledujúce položky:

  • Amazon Music
  • Deezer
  • Hudba Google Play
  • iHeartRadio
  • Pandora
  • Spotify
  • Stanice Spotify
  • YouTube Music
  • YouTube

Počas akcie Made by Google si budeme musieť počkať, kým sa predstavia nové telefóny. Rovnakú funkciu ponúka LG aj na LG G8 ThinQ s názvom Air Motion ; zaujímavosťou je, že využíva 3D snímanie v kombinácii s gestami rúk na prijímanie hovorov, ovládanie hlasitosti telefónu, prístup k určitým funkciám, správu alarmov a časovačov a oveľa viac bez toho, aby sa používateľ musel dotknúť zariadenia.

Ambient EQ automaticky veľmi efektívne upravuje vyváženie bielej farby displeja na základe okolitého osvetlenia

Napriek všetkým týmto veciam bude linka Pixel 4 zjavne ponúkať iba jednu biometrickú bezpečnostnú funkciu a nejde o snímač odtlačkov prstov. Bezpečnejšia funkcia odomykania tvárou použije na odomknutie telefónu pohľadom 3D mapovanie a dá sa tiež použiť na overenie mobilných platieb prostredníctvom služby Google Pay. Google dolaďuje softvér, používatelia sa iba pozerajú priamo na senzory, aby odomkli telefón. Apple taktiež vylepšuje Face ID u sérií iPhone 11, takže bude fungovať, keď sa používatelia pozerajú dole na telefón, keď je položený na stole.

ako odstrániť reshade z pubg

Medzitým oba nové pixely poháňané Snapdragon 855 Mobilná platforma obsahuje nielen pretaktované procesory, ale tiež zvyšuje výkon grafického procesora Adreno 640 o 15%. Niektoré z nich sú po použití flash úložného systému UFS 2.1 ohromené namiesto toho, aby sa na všetkých telefónoch OnePlus 2019 používal rýchlejší UFS 3.0, a rad Galaxy Note 10, pretože tieto telefóny prenášajú dáta rýchlejšie, rýchlejšie sa naštartujú otvorte aplikácie rýchlejšie.

Technické parametre telefónu Pixel 4

Oba 5,7-palcové AMOLED displej na Pixel 4 a 6,23-palcový AMOLED displej na Pixel 4 XL sa obnovia pri frekvencii 90Hz. To je o 50% rýchlejšie a tiež to pomáha zabezpečiť plynulé posúvanie v masle a plynulejšie hranie mobilného videa. Dva panely tiež poskytujú novú funkciu s názvom Ambient EQ. Rovnako ako technológia Apple True Tone, Ambient EQ automaticky upravuje vyváženie bielej na obrazovke Pixel na základe okolitého osvetlenia.

Oba nové pixely pridajú k primárnej 12,2 MP zadnej strane 16MP teleobjektív. Hmotnosť selfie fotoaparátu je 8,1 MP a mali by sme vidieť batériu s kapacitou 2 800 mAh vo vnútri menšej jednotky s batériou s 3 700 mAh, ktorá drží Pixel 4 XL svetlá zapnuté. Google ponúkne telefóny v troch farbách, tj: Iba čierna, Oh takže oranžová a Jasne biela.

vypnúť reklamy netflix