OnePlus 8 bol prepustený online tesne pred vydaním OnePlus 7T

OnePlus 7T sa zmenil na ohlásený záverečný týždeň a do piatku 18. októbra nebude v predajných skriniach. Podľa tipéra Steva Hemmerstoffera je však OnePlus na prvý vlajkový telefón z roku 2020 tvrdo maľovaný. OnePlus 8, ktorý má unikli v skupine omietok s povolením CashKaro.

OnePlus 8 vyzerá ako mashup OnePlus 7 Pro a Galaxy S10

Napriek tomu, že je priamym nástupcom rýchlo vydávaného modelu OnePlus 7T, vyzerá OnePlus osem navyše ako OnePlus 7 Pro a jeho budúci súrodenec pod značkou T. Je to kvôli vlajkovej lodi roku 2020, ktorá má vzadu sklenený panel. Ktorý je zdobený pomocou vertikálneho formátu digitálneho fotoaparátu. Namiesto okrúhleho modulu OnePlus nedávno predstavil svoj lacný telefón. Pravdepodobne bude zariadenie nasledujúcej generácie pozostávať z radu vylepšených senzorov. Avšak v tomto druhom čase. Nie sú o nich žiadne údaje. Namiesto toho si zatiaľ môžete vystačiť s realitou, ktorou je nastavenie trojitého digicamu. Rovnako ako v prípade tradičných, aj zadné snímače sú pozorované pomocou LED blesku, loga OnePlus a názvu organizácie uvedenej nižšie.

Pozri tiež: Aktualizácie OnePlus 7T: Prvá aktualizácia vylepšuje fotoaparát, displej a stabilitu

OnePlus 8

Z pohľadu vzhľadu je OnePlus 8 vybavený hliníkovým telom vloženým medzi dva sklenené panely. Nachádza sa tu port USB-C, reproduktor a slot pre SIM kartu v dolnej časti, kolískový prepínač rozsahu vľavo a energetický kľúč a Alert Slider vpravo.

Ak sa presuniete priamo do prednej časti nástroja, zdá sa, že OnePlus ho pripravil so zobrazením so zakrivenými hranami. To znamená drastickú zmenu v ceste pre zostavu iných ako Pro, ktorá používa ploché prezentácie celé so zárezmi kvôli októbru 2018. Nie je to tiež totožné s nastavením, ktoré ponúka OnePlus 7 Pro a OnePlus 7T Pro tohto roku skutočnosť, že sa zdá, že spoločnosť vypustila vyskakovací modul digicam pri výbere priehlbiny, je to podobné ako v prípade Galaxy S10.

Aj keď sa OnePlus 7 Pro v máji, počas svojho vydania, stretol s odmenou, veľa ľudí kritizovalo jeho štandardnú dĺžku. Osmička OnePlus si s tým údajne poradí pomocou prijatia menšieho 6,5-palcového displeja. To pomáha priemerným rozmerom mobilných telefónov poklesnúť z 162,6 x 75,9 x osem,8 mm na sto šesťdesiat,2 x sedemdesiatdva - 9 x 8,1 mm. Pre tých z vás, ktorí si myslia, že je to v porovnaní s OnePlus 7T a OnePlus 7, tieto hračky majú rozmery sto šesťdesiat 9 x 74. Štyri x 8,1 mm a 157,7 x 74,8 x 8,2 mm.

Bezdrôtové nabíjanie

Rovnako ako všetky telefóny OnePlus sa očakáva, že vlajková loď budúceho roku bude dodávaná s najmodernejším a najkrajším produktom spoločnosti Qualcomm. V čase uvedenia na trh to musí byť pripravovaný Snapdragon 865, ktorého účelom je možné spárovať minimálne s 8 GB RAM a 128 GB interného úložiska. Ale v súlade s typickými konfiguráciami úložiska s vyššou cenou sa dá predvídať.

OnePlus osem uniklo týždne pred uvedením OnePlus 7T

Vo frázach softvérového programu Android 10 spolu s módnym modelom Oxygen OS. je možné prednastaviť a telefón by mal štandardne pomáhať sieťam 4G LTE. Verzia 5G sa javí ako nepravdepodobná, pretože OnePlus si pravdepodobne tento výber vyhradí pre cennejší model Pro. Na tomto stupni nie je jasné, akú kapacitu batérie OnePlus osem povedie. Warp Charge 30T sa ale dá predvídať. Navyše, bez ohľadu na to, že OnePlus začiatkom tohto týždňa pripustil, že bezdrôtové nabíjanie nie je vždy celkom na škodu. Hemmerstoffer verí, že vlajková loď roku 2020 môže byť prvou, ktorá začlení túto éru.

OnePlus osem dátum uvedenia a cenové predpovede

Takýto skorý únik OnePlus 8 naznačuje, že agentúra by mohla pripravovať plány revidovaného harmonogramu vydávania do roku 2020. To by malo zahŕňať zavedenie prvej rady vlajkových lodí vo februári alebo marci v snahe o vyššiu konkurenciu ako v prípade

  • Galaxy S11,
  • LG G9 ThinQ,
  • Huawei P40 Pro.

Ak OnePlus zachováva svoje obvyklé spustenie v septembri / októbri pre módne značky T. Náhradník by mohol dodatočne zvýšiť počet mesiacov medzi vlajkovými loďami zo 4 na zhruba šesť.

Oficiálne ceny sa ešte len ukážu, ale rast na 649 dolárov by nebol náhly. Dnešná cena OnePlus 7T sa predáva za 599 dolárov. OnePlus 6T však stojí pri uvedení na trh 549 dolárov a OnePlus 5T sa bude kupovať za 479 dolárov.

Záver

Takže teraz vieme veľa o novom Onepluse 8. Smartfón nebude veľkým hitom a medzi používateľmi sa stáva čoraz bežnejším. Bude mať veľa najnovších funkcií. Tieto funkcie musia byť také veľké, aké musí spoločnosť konkurovať veľkým značkám smartfónov. Aby ste teda našli cestu k novému úspechu, musíte navyše do svojho najnovšieho smartfónu priniesť najnovšie technické parametre.