Nová verzia aplikácie iMovie prichádza s efektmi zelenej obrazovky a ďalšími ...

Apple vydalatak oficiálne v systéme iOS verzia 2.2.7 iMoviektorý prichádza s účinnosťou ‘ Chrómovaný kľúč ', viac ako 80 nových zvukových stôp a niekoľko nových úrovní snímky.

iMovie je do softvér na strih videa aplikácia pre iPhone a iPad, ktorá používateľom umožňuje upraviť ich vlastné filmy ponuka profesionálne efekty.

Nová verzia aplikácie iMovie prichádza s efektmi zelenej obrazovky a ďalšími ...

Chrómovaný kľúč

Podľa zdroja táto nová aktualizovať umožní používateľom vložiť Nový snímky alebo videá nastaviť vydanie.

Funkčnosť, ktorá sa dosiahne prostredníctvom Chrómovaný kľúč technika, ktorá ponúka nový efekt zelenej alebo modrej obrazovky ktoré je možné upraviť pomocou a 4-bodová maska a sila posúvač.

Nová zvuková hudba

Spoločnosť Apple predstavila 80 nových zvukových stôp pridať ako video hudbu. Tento obsah bude zastúpený v doméne niekoľko žánrov, ako napr pop, chill, sentimentálny, a okrem iného ich možno upraviť tak, aby zodpovedali dĺžke filmu.

Pridajte obrázky s priehľadným pozadím

Spoločnosť Cupertinopridal ďalšie inovácie v tejto verzii iMovie pretože to umožní umiestnenie pevných obrázkov s priehľadné pozadia ako napr logá alebo vlastné grafiky do bude pridaný na hore z video.

Môžete tiež pridať prekrývajúce sa fotografie za účelom vytvorenia obrazový efekt v obraze a / alebo rozdelenej obrazovke, a môžeme si zvoliť skryť alebo to ukážte na hranici obklopuje the účinky tohto typu obrazu.

V AppleForCast: Foto triky: Ako ušetriť miesto na počítači Mac

Podpora ClassKit a ďalších

Apple navyše pridal Podpora ClassKit, možnosť, ktorá študentom umožní Predložiť ich strih videa úlohy použitím the Školská práca žiadosť.

náhodných používateľov snapchatu, ktorí si ma pridávajú

Táto verzia iMovie príde aj s možnosťami pre používateľov s videami v Divadlo iMovie keďže môžu prístup táto žiadosť od umiestnené trojbodové menu na dole projektov obrazovka.

Zdroj upozorňuje, že budú existovať aj ďalšie možnosti ako napr vstupujúci priamo do úpravy projektu obrazovka po návrate do iMovie od ďalšie aplikácie.

Avšak môžeš nie dlhšie zdieľať obsah v divadle iMovie, alemôžeš uložiť the obsah v iCloud do zobraziť ich na iné zariadenia napr ako Apple TV.

Nakoniec spoločnosť Apple uvádza, že s touto novou verziou sa objavil problém, ktorý vykazoval a čierna obrazovka kedy ukážka video v celá obrazovka z an externá obrazovka bol vyriešený.

Dostupnosť

Pokiaľ stále nemáme túto novú verziu, ale ak s iMovie aplikáciu môžeme aktualizovať cez App Store -> „Aktualizácie“.

Pozri tiež: Foto triky: Ako ušetriť miesto na počítači Mac