Nový iPad je kompatibilný aj s pastelkami Logitech Crayon

Týždeň po udalosti v pondelok 25. marca nás Apple opäť prekvapil zatvorením svojho online obchodu po celom svete. V takom prípade existuje iba jedno vysvetlenie: nové zariadenia. Aj keď sa internetový obchod zvyčajne zatvára v dňoch prezentácie, niekedy to urobí prekvapením, keď to nikto neočakáva, s menej dôležitými revíziami svojich produktov, a to sa stalo.

Napriek skutočnosti, že spoločnosť minulý rok v októbri predstavila svetu novú generáciu iPadu Pro bez hraníc a Face ID, nepreukázala nijakú revíziu skromnejších modelov výhod, ale čakala na to, aby to urobila s Nový iPad Air a iPad mini 5.

nová tyčinka iPad Crayon

Nový iPad Air a mini 5 sú kompatibilné s dotykovým perom

Nové tablety Apple, ktoré neboli obnovené niekoľko rokov, majú špecifikácie, ktoré nájdete v profesionálnom sortimente. Zahŕňajú procesor A12 Bionic a podporu pre Apple Pencil, takže sú veľmi vhodnou alternatívou pre študentov a grafikov.

Ďalším zo stylusov kompatibilných s novým iPadom je Logitech Crayon. Tento návrh výrobcu príslušenstva pre elektronické zariadenia využíva niektoré technológie obsiahnuté v ceruzke Apple Pencil, hoci nie je citlivý na tlak. Jeho autonómia je 7 hodín, schopnosť nabíjať 30 minút a pripojenie k aktuálnemu iba 2 minúty.

Pozri tiež: Ako zmeniť kvalitu záznamu videa na iPhone

Aj keď bol pôvodne určený pre vzdelávací trh, kvôli jeho dobrému prijatiu bol uvedený do predaja pre všetkých. Je možné ho kúpiť v online obchode Apple pre doménu 69,95 eura , O 30 eur lacnejšie ako Apple (1. generácia, ktorá je kompatibilná s týmito iPadmi).

Ak hľadáte iba stylus, s ktorým si môžete robiť poznámky a nebráni vám to robiť bez niektorých funkcií Apple Pencil, je pastelka Logitech Crayon jednou z najlepších dostupných možností.