Nový 16-palcový MacBook Pro dorazí v októbri

Apple práve predstavil nové MacBook len pred pár týždňami sa však povrávalo, že by nešlo o najnovšie aktualizácie notebookov Apple tento rok 2019. Už dlho sa hovorilo o možnej prítomnosti nového modelu MacBook Pro s väčšou obrazovkou a nové informácie zabezpečujú, že budeme vidieť to tento október.

Ako uvádza Taiwanské ekonomické denné správy , Apple predstaví svoj očakávaný 16-palcový MacBook Pro a čaká nás tiež malá obnova 13-palcových MacBook Pro a MacBook Air, aj keď práve boli obnovené a nie sú k dispozícii žiadne podrobnejšie informácie.

kde je parný priečinok windows 10

Nový 16-palcový MacBook Pro prepracovaný?

16-palcový MacBook Pro

Správa uvádza, že veľká 16-palcová obrazovka bude LCD panel s rozlíšením 3 072 × 1 920 pixelov a bude ich dodávať spoločnosť LG. Očakáva sa, že notebook budú vyrábať spoločnosti Foxconn a Quanta, dvaja z najväčších partnerov spoločnosti Apple.

Správa sa nezmieňuje o aktuálnom 15-palcový MacBook , ale vzhľadom na malý rozdiel vo veľkosti, ktorý by bol medzi týmto a 16-palcovým displejom, je pravdepodobné, že nový model nahradí ten starý. Predchádzajúce fámy navyše hlásili viac ako možný redizajn rady MacBook Pro, ktorý by sa mohol začať týmto novým 16-palcovým modelom.

Pred niekoľkými týždňami ďalšie fámy tvrdili, že kontroverzná klávesnica s motýľmi z MacBooku zmizne a Apple ustúpil, aby sa opäť rozhodol pre nožnicový mechanizmus. Tento nový 16-palcový MacBook Pro môže byť modelom, ktorý vydáva tieto novinky.

avast 100% disk

Tiež si pozrite: Váš iPhone môže byť olympijská medaila: medaily Tokia 2020 sa vyrábajú pomocou starých telefónov

showbox skus iny server

Pokiaľ ide o informácie, ktoré zabezpečia, že sa dočkáme aj obnovy 13-palcový MacBook Pro a MacBook Air, pravdou je, že nevieme, ako na to, bolo by niečo skutočne zvláštne, keby sme predstavili nové zariadenia len pred pár mesiacmi.

Či už je to kombo, dúfame, že toto nové MacBook Pro prichádza s dôležitým vývojom v dizajne aj na klávesnici, ktorý sa rozšíri na zvyšok rozsahu, ale pravdepodobne tak urobí v priebehu roku 2020.