Dátum aktualizácie Motorola Oreo pre Moto G5S Plus

dátum aktualizácie motorola oreo

Motorola je vždy od jedného z najrýchlejších výrobcov systému Android s cieľom vydať hlavnú aktualizáciu operačného systému Android. Očakávame tiež, že rekord zostane nespochybniteľný aj pri uvedení Oreo spolu s ich vlajkovou loďou. Moto Z2 Force, ktorá sa očakáva, že sa stane jedným z prvých zariadení so systémom Android, aby získala aj Android 8.0 OTA. V tomto článku si povieme niečo o dátume aktualizácie Motorola Oreo pre Moto G5S Plus. Poďme začať!

V rade sú tiež Moto G5S a tiež G5S Plus, pre ktoré spoločnosť Motorola špeciálne potvrdila, že sa čoskoro objaví Oreo. Vlajkové zariadenie v Z2 Force by sa však malo dostať do centra pozornosti, ktorá je v podstate v prvom vydaní verzie 8.0 aj od spoločnosti Motorola.

Dátum aktualizácie Motorola Oreo pre Moto G5S Plus

Tiež by nás neprekvapilo, že spoločnosť Motorola získala miesto v zozname prvých troch výrobcov OEM pre Android, aby mohla vydať aktualizáciu Oreo. Možno im však použitie ich používateľského rozhrania na sklade pomáha viac takže im záleží na aktualizáciách OS.

Tu je tiež zoznam niektorých slávnych zariadení Motorola, ktoré by dostávali a nedostali aktualizáciu Android 8.0 Oreo.

Zariadenie Vhodnosť aktualizácie Oreo Očakávaný dátum vydania
Motorola Moto G4 Plus Spôsobilý 3. štvrťrok 2018
Motorola Moto G5 Spôsobilý Vydané (15. júna 2018)
Motorola Moto G5 Plus Spôsobilý Vydané 1. septembra 2018
Motorola Moto G5S Spôsobilý Vydané ako test namočenia
Motorola Moto G5S Plus Spôsobilý Vydané ako test namočenia
Motorola Moto X4 Spôsobilý Vydané 28. decembra 2017
Motorola Moto X4 Android One Spôsobilý Vydané 23. decembra 2017 (Oreo 8.0) Vydané 15. marca 2018 (Oreo 8.1)
Motorola Moto Z Spôsobilý Vydané v Brazílii (22. marca 2018), 17. mája v USA
Motorola Moto Z Force Spôsobilý Vydané 18. júna 2018
Motorola Moto Z Droid Spôsobilý Vydané 18. júna 2018
Motorola Moto Z Force Droid Spôsobilý Vydané 18. júna 2018
Motorola Moto Z2 Force Spôsobilý Vydané v spoločnostiach Verizon, T-Mobile, AT&T a Sprint
Motorola Moto Z Play Spôsobilý Vydané 19. apríla 2018 (v Indii), 25. mája v USA
Motorola Moto Z2 Play Spôsobilý Vydané 7. apríla 2018
Motorola Moto C Nespôsobilý -
Motorola Moto C Plus Nespôsobilý -
Motorola Moto E3 Nespôsobilý -
Motorola Moto E3 Power Nespôsobilý -
Motorola Moto E4 Nespôsobilý -
Motorola Moto E4 Plus Nespôsobilý -
Motorola Moto G4 Nespôsobilý -
Motorola Moto G4 Play Nespôsobilý -
Motorola Moto M Nespôsobilý -

Aktualizácia Moto Z2 Force Oreo

Vydané vo Verizone (23. decembra), T-Mobile (29. decembra), AT&T (23. februára) a tiež Sprint (20. februára) v USA. Globálne vydanie sa očakáva v januári 2018.

Šprint bol vlastne posledným zo štyroch hlavných amerických dopravcov s cieľom uviesť Android Oreo na Moto Z2 Force. Všetko to začalo spolu s Verizonom v roku 2017 a T-Mobile nebol pozadu. Po takmer dvoch mesiacoch čakania spoločnosť AT&T konečne uviedla na trh Android 8.0 Oreo pre Moto Z2 Force. Aktualizácia prišla spolu s verziou softvéru OCX27.109-47 a tiež nainštalovali najnovšie bezpečnostné opravy.

Napriek dlhému čakaniu dostali používatelia Sprintu Moto Z2 Force dezert Oreo skutočne. To bolo dodané s verziou softvéru OCX27.109-48 a nainštalovali sme aj februárové bezpečnostné opravy.

Aktualizácia Moto Z a Moto Z Force Oreo

Vyšla v Brazílii 22. marca 2018, 17. mája v USA.

Spoločnosť Motorola už mesiace testuje aj Android Oreo na Moto Z. Prvý test namočenia bol hlásený späť v decembri 2017 a druhý sa uskutočnil vo februári 2018.

Čakanie je teraz na konci, pretože teraz môžeme potvrdiť, že používatelia Moto Z, minimálne v Brazílii. Môžu tiež dostať svoje telefóny do systému Android Oreo prostredníctvom aktualizácie OTA. Aktualizácia sa začala v Európe objavovať tiež 17. apríla, nasledovať bude cez Kanadu a USA 21. apríla, respektíve 17. mája.

dátum aktualizácie motorola oreo

Aktualizácia Moto Z2 Play

Android 8.0 Oreo uvedený na trh 7. apríla 2018.

Zdá sa tiež, že aktualizácia Android Oreo začala v Európe. Sú to niektorí z používateľov Moto Z2 Play, ktorí údajne hlásia, že dostali nový operačný systém vzduchom. Toto sme skutočne predpovedali. Že sa aktualizácia v podstate rozšíri z Južnej Ameriky do Európy v podstate pred koncom tohto mesiaca.

Aktualizácia tiež nainštaluje verziu softvéru OPS27.76-12-25, ktorá tiež poskytuje najnovšie bezpečnostné opravy systému Android pre mesiac apríl 2018.

Spoločnosť Motorola tiež potvrdila, že teraz zavádzajú Oreo pre telefóny Z2 Play aj v Brazílii. Aj v nasledujúcich týždňoch bude pokrytých viac regiónov. Používatelia v Indii a Európe tiež môžu očakávať, že aktualizácia Android 8.0 zasiahne ich zariadenia skôr ako koncom apríla 2018.

najlepší správca súborov Windows 10

Aktualizácia Moto Z Play

Spoločnosť Motorola teda očakávala, že niekde v tomto druhom štvrťroku 2018 aktualizuje Moto Z Play na Android Oreo. Spoločnosť skutočne dodala zahájením zavádzania v Indii. Prvá inštancia Moto Z Play a tiež Oreo sa vrátila v roku 2017. Tam údajne telefón testoval OS v Brazílii, na rozdiel od očakávania však bolo prvé stabilné vydanie zaznamenané aj v Indii.

Stále to však v skutočnosti nie je naším veľkým záujmom. V skutočnosti je najdôležitejšie, že Moto Z Play získava aj Oreo a to skôr či neskôr. Každá jednotka tam bude bežať Oreoactually.

Spoločnosť Motorola začala tiež zavádzať Android 8.0 na Moto Z Play v USA, teda iba mesiac po začatí predaja aj v Indii. Aktualizácia v zásade prichádza s bezpečnostnou záplatou z apríla 2018 a tiež inštaluje verziu softvéru OPN27,76-12-22 . Ak to chlapci ešte nevidíte, spoločnosť Motorola tvrdí, že manuálnu aktualizáciu môžete spustiť v časti Nastavenia> Informácie o telefóne> Aktualizácie systému.

Aktualizácia Moto X4 Oreo

Vydané 28. decembra 2017 v Indii. Globálne vydanie sa očakáva tiež v januári 2018.

Spoločnosť Motorola začala v Indii tiež pripravovať aktualizáciu Android 8.0 Oreo na sady Moto X4. Aktualizácia v zásade prichádza ako softvérová verzia OPW27.2 a prináša tiež najnovšiu mesačnú bezpečnostnú opravu, taktiež v decembri 2017. Pretože sa jedná o skutočne veľkú aktualizáciu, odporúčame vám, aby ste zariadenie pripojili k sieti Wi-Fi. Potom musíte skontrolovať aj „aktualizáciu systému“ v časti Nastavenia> Informácie o telefóne.

Aktualizácia Moto X4 pre Android One Oreo

Vydané 24. decembra 2017.

Google taktiež vydal aktualizáciu Android Oreo pre edíciu Motorola Moto X4 Android One. K dispozícii je tiež vo vlastnom programe Project Fi spoločnosti Google. Zostavenie Android 8.0 v zásade prichádza ako verzia OPW27.1 a vy to môžete skontrolovať v časti Nastavenia> O telefóne> Aktualizácie systému.

Od 15. marca 2018 sa Android 8.1 Oreo zavádza aj pre variant Moto X4 Android One v USA. Aktualizácia v zásade prichádza so softvérovou verziou OPW28.46-3. Týmto sa nainštaluje aj marcová bezpečnostná oprava systému Android. “

Aktualizácia Moto G5S a G5S Plus Oreo Dátum aktualizácie Motorola oreo

 • Moto G5S: Android 8.1 je stále v beta fáze
 • Tiež Moto G5S Plus: Android 8.1 vydaný 1. septembra 2018

Aktualizácia Moto G5 a G5 Plus Oreo

Očakávaný dátum vydania: Vydaný v júni 2018

Spoločnosť Motorola v minulom roku okamžite aktualizovala súpravy Moto G4 na Nougat. Stalo sa tak predtým, ako sa rok skončil. Len na tomto základe by to nebolo zlé, ak by ste čakali aktualizáciu Oreo od spoločnosti Motorola pre telefóny Moto G5 a Moto G5 Plus. Pred koncom decembra 2017 sa však tento rok veci zmenili, v horšom prípade.

December uplynul a oni tiež nemajú žiadne správy o aktualizácii Oreo pre telefóny Moto G5 a G5 Plus. Nech už je to skúška máčania. Teraz je ešte veľa do mája 2018, v skutočnosti nie sú na súpravách G5 žiadne známky Oreo. Očakávame však, že Android Oreo OTA zasiahne tieto zariadenia väčšinou koncom 2. štvrťroka 2018, a to buď spolu s alebo po zavedení G5S Oreo.

Aktualizácia [15. júna]: Brazílska rodina Motoroly Motorola Moto G5 Plus dostala pozvánku na zapojenie sa do testovacieho programu namáčania telefónu Oreo 8.1. To je určené na otestovanie operačného systému na slúchadle pred začatím širšieho zavádzania do ďalších oblastí. Aj keď vieme, že štandardná Moto G5 tiež dostane upgrade na Android Oreo, stav telefónu, pokiaľ ide o test namáčania Oreo 8.1, nie je známy.

Aktualizácia: No, napr Ďalšou zaujímavou správou je, že štandardne tiež moto G5 získava ošetrenie Oreo 8.1, ako je zachytené aj v tomto príspevku.

Aktualizácia Moto G4 Plus Oreo

Očakávaný dátum vydania: 2. štvrťrok 2018

Spoločnosť Motorola vo svojom zozname zariadení vhodných pre Oreo preskočila aktualizáciu 8.0 aj pre G4 a G4 Plus. Ale veci sa zmenili rýchlo, minimálne pre G4 Plus. Používatelia na internete im tiež pripomenuli svoj prísľub v čase otvorenia G4 Plus. Že by to videlo aj Android N (Nougat), aj Android O (Oreo).

Spoločnosť Motorola si chybu uvedomila a súhlasila s tým, aby pripravila softvérovú aktualizáciu Android 8.0 pre G4 Plus.

Aktualizácia Moto M Oreo Dátum aktualizácie Motorola oreo

Očakávaný dátum vydania: Nevhodné.

Je zvláštne, že sa spoločnosť Motorola tiež snažila aktualizovať niektoré zo svojich zariadení na Nougat, ktoré si to veľmi dobre zaslúžili. Moto M je tiež jedným z takýchto zariadení, ktorého vydanie Nougat na globálnej úrovni sa v skutočnosti stále nedeje. Takže nebolo prekvapením, keď ho Motorola zo svojho vylúčila zoznam zariadení že by sme videli deň aj v Oreu.

Jediným spôsobom, ako by Moto M mohlo bežať na Android Oreo, je vlastná ROM, ako je LineageOS 15. Ten by mal byť k dispozícii pre zariadenie v stabilnej podobe čoskoro.

Zariadenia Motorola, ktoré nie sú vhodné pre Oreo

Teraz uvádzame zoznam zariadení Motorola, ktoré Oreo 8.0 OTA nedostanú.

 • Moto G
 • Moto G Turbo
 • Moto G2
 • Moto G3
 • Moto G4
 • Moto G4 Play
 • Motocykel E
 • Moto E2
 • Moto E3
 • Moto E4
 • Moto E4 Plus
 • Moto C.
 • Moto C Plus
 • Moto X
 • Moto X2
 • Štýl Moto X.
 • Moto X Pure
 • Moto X Play
 • Moto X Turbo

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok s dátumom aktualizácie Motorola oreo, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Root T-Mobile Note 5 s CF Auto Root (N920T) - Ako na to