Motorola One Vision: Čo môžete očakávať od nástupcu Moto One

Motorola One Vision, pravdepodobne nový telefón Motorola, sa má v Brazílii predstaviť 15. mája. Očakáva sa, že nástupca spoločnosti Motorola One príde s prepracovaným a prepracovaným zadným snímačom so strednou prednou časťou a 48 megapixelov a iniciatíva Android One. Spoločnosť bude v stredu ráno hostiť novinárov a hostí, aby predstavili novinky. The Treandsfnatic bude prítomný:

Medziľahlý list

Na rozdiel od iných smartfónov Motorola sa očakáva, že Motorola One Vision sa dostane na trh sExynos 9610,procesor vyrobený spoločnosťou Samsung.Čip vyvinutý v procese10 nm,osem jadiers rýchlosťou až 2,3 GHz.

Okrem procesora Samsung by mala mať Motorola One Vision väčší problémRAM3 GB alebo 4 GB a 32 GB úložisko, 64 GB a 128 GB. Batéria môže prekonať prúdMoto G7aMoto G7 Plus,s kapacitou 3 500 mAh.

Obrazovka a dizajn

Motorola One Vision by mal byť prvým mobilným telefónom značky, ktorý prinesieprednú kameru do displeja.To znamená, že na rozdiel od spoločnosti Motorola One môže byť spustenie systému opustenézárezstranou a prijať podobný vzhľad akoGalaxy S10EaGalaxy S10,ktorého senzor je umiestnený v otvore v hornom rohu displeja.

Očakáva sa, že telefón bude mať 6,2-palcovú obrazovku s Full HD +rozhodnutie(2520 x 1080 pixelov) vo formáte 21: 9. Rozlíšenie prekonáva predchádzajúcu generáciu, ktorej panel HD + bol podľa definície kritizovanýpočas testov Treandsfnatic .

Vzadu vidno v porovnaní s Motorolou One málo rozdielov. Kamery zostávajú v ľavom hornom rohu vertikálne. Pokiaľ ide o farby, očakáva sa, že uvedenie na trh bude dostupné v modrej a zlatej farbe.

Motorola One Vision by mala priniesť prednú kameru dovnútra obrazovky

Motorola One Vision by mala priniesť prednú kameru dovnútra obrazovky

fotoaparát

Fotoaparát býva jedným z hlavných vrcholov modelu Motorola One Vision. Očakáva sa, že zadná fotografická súprava mádva senzory, hlavný je 48 megapixelov. Rozlíšenie je podobné ako čínske smartfóny vydané v posledných mesiacoch, ako naprHonor View 20,Huawei,aXiaomi Mi 9.

Spoločnosť Motorola bude pracovať aj v režimoch Video 3D HDR a Long Exposure.

Továreň na Android 9 (Foot)

Rovnako ako predchodca sa očakáva účasť spoločnosti Motorola One Vision na konferenciiAndroid Oneiniciatívy a spoliehať sa naAndroid 9 (Pie).Ak sa informácie potvrdia, telefón dostane aktualizácie za kratší čas a tiež zaručuje podporu pre ďalšie verzie, ktoré vyjdú v budúcnosti, ako napr.Android 10 (Q).

Motorola One Vision bude oznámená 15. mája

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že Motorola One Vision bude predstavená 15. mája. Podľa špecializovaného webu Vývojári XDA, odporúčaná cena bude 299 eur (v prepočte asi 1 344 R dolárov). Očakáva sa, že nástupca spoločnosti Motorola One dorazí do Brazílie ešte tento mesiac.

Pozrieť viac: Morová rozprávka Nevinnosť zasahuje hrôzu a napätie