Mobil s najškaredším zárezom, aký ste kedy videli

Zárez bol trendom, ktorý sa rozšíril na všetky smartphony na trhu. Posledná vec, ktorú sa výrobcovia snažia nájsť predné fotoaparáty, je diera v obrazovke ako nová Samsung Galaxy S10 .

Zárez však stále odmieta zmiznúť a nová myšlienka ZTE vás nenechá ľahostajnými. Namiesto použitia zárezu, ktorý zožiera obrazovku, zárez uhasili. Ale nie na vrchnú stranu, ak nie na stranu, to najnepeknejšie, čo sme kedy videli.

avast používa veľa procesorov

zte-axon-v

Najškaredší zárez, aký sa kedy videl

Myšlienkou spoločnosti ZTE bolo predstaviť zárez na pravej hornej strane zariadenia, ktoré vychádza. V tomto záreze, ktorý opúšťa telo terminálu, máme dva fotoaparáty s 3D technológiou, ktorá funguje ako rozpoznávanie tváre. Takto máme celú obrazovku bez okrajov, ale s akýmsi uchom na boku.

Skutočne sa zdá, že nemá zmysel dávať výrez na jednu stranu, aby to malo lepšie, aby mali fotoaparáty mierne širší horný okraj. Ďalšou veľmi platnou možnosťou je výsuvná technológia s pohyblivými časťami, ktoré schovávajú kamery za obrazovku, keď ich nepoužívate. Každé riešenie sa bude javiť ako dokonalé, ak ho porovnáme s týmto ZTE.

zte-axon-v-vrub

ako root zmax pro

Uvidíme, ako sa tento koncept vyvinie a či vytvorí trend v budúcnosti zariadení s Androidom. Je to iba koncept a vzhľadom na kritiku, ktorá žne, je pravdepodobné, že tento ZTE Axon V prichádza s iným dizajnom. Vo zvyšných funkciách máme zariadenie so 6,8-palcovou obrazovkou a technológiou OLED.

zrušiť párovanie hodiniek Apple bez

Pozri tiež: Spoločnosť Apple uvedie budúci mesiac úplne bezdrôtové Beats

Na druhej strane sa zdá, že si Apple naďalej zachováva zárez na iPhone XI, aj keď bude o niečo menší a bude obsahovať Face ID 2. Dúfajme, že ich nikdy nenapadne robiť niečo podobné.