Spoločnosť MMC zistila chybu v module snap-in a vyloží ju

MMC) spravuje doplnky v OS Windows

Všetci dobre vieme Microsoft Management Console ( MMC ) spravuje moduly snap in Windows VY vlastne. Napríklad moduly snap-in Editor skupinovej politiky , Správca zariadení , Prehliadač udalostí, atď., atď. v podstate spadá pod MMC zvládanie. Ak teda modul snap-in nefunguje, bude pravdepodobne potrebné vyriešiť problém MMC namiesto modulu snap-in. V tomto článku sa budeme baviť o tom, že MMC zistila chybu v module Snap-in a vyloží ju. Poďme začať!

Nedávno sme sa teda dostali k problému, v ktorom došlo k chybe v module snap-in a MMC musí, bohužiaľ, vyložiť, aby nedošlo k skutočnému neočakávanému poškodeniu zariadenia. Vo väčšine prípadov to môže súvisieť aj ako modul sa nepodarilo inicializovať .

Presná chybová správa je v tomto prípade nasledovná:

MMC zistila chybu v module snap-in a vyloží ju.

MMC zistila chybu

ako nainštalovať kodi na vašu smart tv

Ako vidíte vo vyššie zobrazenej chybovej správe, v skutočnosti máte dve možnosti. Môžete, chlapci nahláste chybu a vypnite MMC alebo tiež vyložte modul snap-in a potom tiež nechajte bežať MMC . Väčšinu z týchto druhov chýb môžeme vyriešiť jednoduchým reštartovaním systému. V systéme Windows 10 môžete spustiť integrované nástroje na riešenie problémov, napríklad Hardvér a zariadenia , Údržba systému poradcovia pri riešení problémov, ktorí sa majú týmto problémom skutočne zaoberať.

Ak však problém pretrváva aj po reštarte alebo riešení problémov so zariadením. Potom môžete tiež vyskúšať opravy uvedené nižšie:

Spoločnosť MMC zistila chybu v module snap-in a vyloží ju

Používanie vlastností systému

 • Najskôr kliknite na Windows + R. a potom napíš sysdm.cpl v Bež . Klepnite na Ok alebo kliknite na ikonu Zadajte kľúč.
 • V Vlastnosti systému okna a prepnite na Pokročilé kartu, klepnite na Premenné prostredia .
 • Potom v Premenné prostredia list a pod Systémové premenné , Zlatý klinec Cesta Variabilné a potom kliknite na ikonu Upraviť tiež.

MMC zistila chybu

 • Nakoniec pridajte do súboru nasledujúce hodnoty Variabilná hodnota a klepnite na Ok . Len sa uistite nie odstrániť alebo môžete tiež zmeniť existujúce Variabilná hodnota tu.
C:ProgramDataMicrosoftEvent ViewerViews

Keď to urobíte, reštartujte počítač a problém by sa mal opraviť.

Ak problém stále pretrváva, musíte vyskúšať Oprava 2 spomenuté dole.

Cez File Explorer

 • Musíte otvoriť Prieskumník súborov .
 • Za predpokladu Windows je nainštalovaný na C: riadiť a potom ísť do
   %SystemRoot%system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%system32WBEM 
  .
 • Kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu Zobraziť_XX.xml spis ( XX môže byť nejaké číslo) a potom ho tiež odstráňte.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok, v ktorom MMC zistila chybu, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako opraviť chybu zdieľania internetového pripojenia v systéme Windows 10