MindTheGApps pre Android 9.0 Pie a Android 8.1 Oreo

Balík MindTheGApps pre Android Pie a Android Oreo je teraz k dispozícii na stiahnutie. Ak hľadáte možnosť balíka OpenGApps, ste na správnom mieste!

Google pred pár mesiacmi oznámil Android 9.0 Pie. Je známe, že vývojári si na poskytovanie najnovšej aktualizácie pre mobilné zariadenia dávajú čas. Existujú však vlastné ROM Android Pie, ktoré sú k dispozícii pre niekoľko zariadení. Rovnako ako predchádzajúci model systému Android, sme zahájili prezeranie vlastných ROM Android Pie pre niekoľko zariadení, a to vždy, keď bol uvedený na trh oficiálny model.

Všetci, ktorí sa pokúsili nainštalovať vlastnú ROM do svojho mobilného zariadenia, by vedeli, že úvodným krokom, ktorý musíte urobiť po inštalácii vlastnej ROM do ľubovoľného mobilného zariadenia, je inštalácia požadovaného balíka GApps. V tejto príručke sa dozviete najnovšie informácie MindTheGApps Balík na stiahnutie.

MindTheGApps

Čo vieš o balíku GApps?

GApps nie je nič iné ako veľa aplikácií a služieb Google, vďaka ktorým bude služba Google fungovať vo vašom mobilnom zariadení dokonale. Avšak takmer všetky vlastné pamäte ROM sú postavené na základe pamäte Pure AOSP (Android Open Source Project) ROM, ktorá nemá žiadne služby ani Google Apps, a tiež je plne otvoreným zdrojom.

Ak teda chcete používať aplikácie ako Gmail, Obchod Google Play, Hangouts atď., Musíte mať na svojom mobilnom zariadení zapnuté služby Google. Presne to robí aj blikanie balíka GApps pomocou vlastnej obnovy. Iba zapne služby Google a nainštaluje niektoré základné aplikácie Google, ktoré sú založené na balíčku, ktorý vyberiete.

Rozdiel medzi MindTheGApps a OpenGApps

Ak sa pýtate na odpoveď, ktorá hovorí, ktorá je oveľa lepšia ako druhá, potom je odpoveď buď. Na porovnanie, nie je to o nič lepšie alebo horšie. Oba sú určené na rôzne účely a sú v tom celkom dobrí.

MindTheGApps je nevyhnutné minimum GApps, aby veci spojené so spoločnosťou Google fungovali dobre aj na vlastnej ROM. Poskytuje práve to a nič viac. Existuje iba jeden model balíka GApps.

Ale na OpenGApps poskytuje plne prispôsobiteľné prostredie. Používatelia si však môžu prispôsobiť a nainštalovať, ktorý balíček GApps sa im páči. Je to úplne založené na ich požiadavkách.

MindTheGApps v8.1.0 a v9.0

Najnovší model balíka MindTheGApps môžete získať ťuknutím nižšie:

Stiahnuť ▼

Pokyny na inštaláciu balíka MindTheGApps Zip

Krok 1:

Spočiatku skopírujte (CTRL + C) súbor MindTheGApps Zip do svojho zariadenia.

Krok 2:

Teraz nabootujte svoje mobilné zariadenie do TWRP Recovery.

Krok 3:

Len čo vstúpite do TWRP Recovery, jednoducho prebliknite MindTheGApps Zip na vašom mobilnom zariadení. Urobiť toto:

  • Prejdite na hlavnú obrazovku TWRP.
  • Kliknite na „Inštalovať“.
  • Prejdite a vyberte súbor MindTheGApps Zip a „Potiahnutím potvrďte Flash“
Krok 4:

Po dokončení inštalácie.

Krok 5:

Po dokončení všetkých vyššie uvedených krokov jednoducho reštartujte zariadenie.

Krok 6:

Všetko hotové.

To je všetko, teraz ste úspešne nainštalovali MindTheGApps do svojho mobilného zariadenia!

Záver:

Takže to je všetko o MindTheGApps pre Android 9.0 Pie a Android 8.1 Oreo. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Našli ste inú metódu, o ktorej si myslíte, že sa jej v tomto článku nemôžeme venovať? Komentujte nás nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: