Z modelu OnePlus 7T uniká veľký modul zadnej kamery

OnePlus 7 má iba tri mesiace, ale to nezabráni vytvoreniu nástupcu. Podľa správ sa nové zariadenie bude predávať ako OnePlus 7T a bude debutovať koncom septembra. Ale dnes, keď chýba viac ako mesiac, je tipér Steve Hemmerstoffer späť s novým Renderovanie na báze CAD ktorý ukazuje, čo sa myslí ako konečný dizajn vlajkovej lode.

Drasticky prepracovaný modul kamery a ďalší snímač

Potvrdzujúce nedávne povesti o dizajne, súčasné OnePlus 7T vykreslenie ukazuje prítomnosť obrovského modulu kruhového fotoaparátu. Je hostiteľom aktualizovanej konfigurácie, ktorá určite pomôže udržať konkurenčnú výhodu oproti konkurenčným zariadeniam.

Páči sa mi to OnePlus 7 Pro , OnePlus 7T sa zdá byť pripravený prijať trojité zadné nastavenie fotoaparátu. Aj keď je zarovnaný vodorovne namiesto zvisle. Kombinuje sa to s duálnym LED bleskom, ktorý sa zdá byť o niečo väčší ako alternatíva k OnePlus 7. Špecifikácie a vlastnosti jednotlivých snímačov zatiaľ neboli zverejnené. Jeden z fotoaparátov však musí pristávať spojený s teleobjektívom alebo superšošovkami. Na druhej strane, zvyšné pravdepodobne fungujú ako hlavný fotoaparát a hĺbkový senzor. Aby bolo všetko jedinečné, OnePlus navyše kamery oddelil radom uhlových línií.

chyba playstation ce-32809-2

Zadný panel je podľa očakávania vyrezaný z jednej sklenenej dosky a je na ňom umiestnené aj logo OnePlus. Dnešné vykreslenie však naznačuje, že značku OnePlus v dolnej časti je možné na internete odstrániť OnePlus 7T.

Prečítajte si tiež: Náš prvý pohľad na hodinky Apple Watch Series 5

Na obrazovke došlo k dôležitej zmene

Pre zadný panel je OnePlus 7T na prvý pohľad takmer na nerozoznanie od OnePlus 7. A na druhej strane to vyzerá veľmi podobne ako v minulom roku OnePlus 6T . Túto podobnosť možno pripísať prítomnosti vrubovej prednej obrazovky v kombinácii s rovnako tenkými rámami. A veľká mriežka reproduktora v hornej časti. Došlo však k zásadnej zmene.

Podľa informácií Hemmerstoffer, OnePlus 7T bude obsahovať 6,5-palcovú obrazovku, ktorá bude pravdepodobne optickým panelom AMOLED. To je o niečo väčšie ako 6,4-palcová obrazovka, ktorá sa nachádza na OnePlus 7. A samozrejme to znamená, že budúca vlajková loď bude o niečo väčšia. Pre porovnanie, OnePlus 7 má rozmery 157,7 x 74,8 x 8,2 mm. Zatiaľ čo následné rozmery OnePlus 7T sú 161,2 x 74,5 x 8,3 mm.

Hliníkový rám OnePlus 7T nevyzerá nijako inak ako ten, ktorý sa nachádza v OnePlus 7. Na pravej strane je tlačidlo napájania a posúvač spoločnosti Alert, na ľavej strane ovládanie hlasitosti. Na druhej strane sa zdá, že horná časť telefónu obsahuje mikrofón. Spodná časť má port USB-C, zásuvku na kartu SIM a druhý mikrofón.

Môže prísť OnePlus 7T McLaren Edition

Okrem štandardu OnePlus 7T, Hemmerstoffer naznačil existenciu OnePlus 7T McLaren Edition. Podrobnosti o tomto modeli sú zatiaľ nedostatočné, pravdepodobne však bude obsahovať Qualcomm Snapdragon 855 Plus vo vnútri s 12 GB RAM a potenciálne 512 GB vnútornej pamäte. To všetko by malo sprevádzať Android 10 a najnovšiu verziu Oxygen OS priamo z výroby.

Prečítajte si tiež: USB-C až 3,5 mm adaptér s Galaxy Note 10

OnePlus 7T McLaren Edition bude kompatibilný so sieťami 4G LTE. OnePlus sa ale tiež môže rozhodnúť zahrnúť pripojenie 5G v nádeji, že lepšie odlíši bežný model zariadenia. Pokiaľ ide o kapacitu batérie, presný počet zatiaľ nebol zverejnený. Mal by však byť o niečo vyšší ako 3 700 mAh batéria, ktorá sa nachádza vo vlaňajšom modeli McLaren. Pretože tohtoročný telefón bude o niečo väčší. Poskytovaná je tiež podpora technológie OnePlus 30W Warp Charge.