Bolo oznámené konečné dátumové okno systému mac OS Catalina

Väčšina zákazníkov hľadá vydanie nového systému Mac OS Catalina. 10. septembra jablko ukončilo svoju akciu. Okrem toho konečne oznámila nový Mac Catalina a čoskoro bude k dispozícii verejnosti.

Konkrétny dátum však Apple nepotvrdil. Nový softvér pre iPhone je iOS13. Po druhé, hodinky OS6 budú zákazníkom k dispozícii 19. septembra. Vydanie hodiniek iPhone a Apple. Ďalej sa dozvedáme, že Catalina nebude čoskoro k dispozícii. Bolo to prepracované a vylepšené, takže uvedenie bude trvať nejaký čas. Najdôležitejšie je vedieť, že Apple nikdy neuvádza podrobnosti o svojom softvéri. O jeho novom OS je teda ťažké uhádnuť. Ak sa chcete dozvedieť o najnovších aktualizáciách, kliknite na odkaz nižšie

Pozri tiež: Mac OS Catalina

Konečné dátum vydania systému Mac OS Catalina

Spoločnosť Apple navyše nebola schopná poskytnúť žiadny solídny dátum vydania svojho nového operačného systému. Hovorí sa teda o tom, že Apple vydá Catalinu vo svojej novej, zatiaľ neoznámenej udalosti. Po druhé, použitie jabĺk vie, že Apple vydáva svoj nový iPad a najnovšie počítače Mac v októbri, takže v takom prípade môže Apple oznámiť vydania, Catalina. K prepusteniu dôjde väčšinou v roku 2019.

sa nedá uvoľniť z panela úloh systému Windows 10

Pozri tiež: Kód nájdený v systéme iOS 13 naznačuje, že Apple testuje svoje okuliare AR

Model iPad Pro

Ak by to tak bolo, boli by vydané najnovšie modely Ipad pro. Rovnako je predmetom diskusie aj vydanie nového 16-palcového mac book pro. S vydaním nových telefónov iPhone vedeli, že rok 2019 bude pre používateľov drahý. Dôvodom je vydanie nového iPhonu za vysokú cenu.

Najnovší Mac Pro a displej majú vyjsť čoskoro. Dátumy ich vydania však neboli potvrdené. Zdá sa, že nová Apple Card si zacvičí.

Záver

Ako všetci vieme, nový Mac Os Catalina bude posledným softvérom pre Mac. Aj keď to nemusí byť čoskoro vydané. Zákazníci však čakajú na vydanie. Pokiaľ ide o trh, bude pre používateľov veľkým hitom. Bude mať najnovšie funkcie, ktoré by zvýšili výkon.