Lua Panic Not Enough Memory - How to Fix

lua panika málo pamäte

V tomto výučbe sa budeme deliť o kroky na opravu chyby Gmod LUA PANIC Nedostatok pamäte. Garry’s Mod alebo ľudovo Gmod patrí do kategórie sandboxových hier. Režim základnej hry nemá ako taký žiadny cieľ, čo vám umožňuje voľne sa túlať a vykonávať požadovanú úlohu. V tomto článku si povieme niečo o Lua Panic not Enough Memory - How to Fix. Poďme začať!

amazonske balenie nikdy nedodane

Na druhej strane existuje veľa rôznych režimov vytvorených prostredníctvom vývojárov tretích strán. To pridáva jedinečné a zaujímavé misie a poskytuje nový pohľad na hru. Okrem toho teda existuje aj určitý obsah generovaný používateľmi.

Aj keď to všetko robí hru dosť náročnou, je to niečo, s čím by používatelia mohli skutočne ľahko súťažiť. Čo však nemôžu konkurovať a čo je ešte náročnejšie, je Gmod LUA PANIC. Nedostatok pamäte v skutočnosti. Ak čelíte aj vy, tento problém, a potom sa obávajte. V tejto príručke sme zdieľali rôzne metódy na opravu tejto chyby. Takže bez ďalších okolkov začnime sprievodcom.

Lua Panic Not Enough Memory - How to Fix

Ide o to, že v podstate ide o chybu, ktorá jasne uvádza, že chyba je spôsobená obmedzenými prostriedkami RAM. To znamená, že váš počítač skutočne nespĺňa požadovanú úroveň pamäte RAM. Ale tu je háčik. Niektorí používatelia hlásili, že čelia tejto chybe, aj keď ich počítač spĺňa túto základnú požiadavku na pamäť RAM. Ak je to tak aj u vás, jednoducho využite nižšie uvedenú metódu na opravu chyby Gmod LUA PANIC Nedostatok pamäte.

Kroky, ktoré treba nasledovať

 • Najskôr musíte vo svojom počítači otvoriť aplikáciu Steam.
 • Prejdite do sekcie Knižnica, kde sa v podstate zobrazujú všetky vaše nainštalované hry.
 • Klepnite pravým tlačidlom myši Gmod (Garry’s Mod) a zvoľte Vlastnosti.
 • V dialógovom okne vlastností programu Garry’s Mod prejdite na kartu Všeobecné a klepnite na NASTAVTE MOŽNOSTI SPUŠTENIA.
 • Teraz pod NASTAVTE MOŽNOSTI SPUŠTENIA dialógové okno, potom budete musieť zadať nasledujúce údaje založené na vašej pamäti RAM.
 • Ak je vaša RAM 2 GB, máte zadané:
  -heapsize 2097152

  Na druhej strane, pre 4 GB RAM zadajte:

  -heapsize 4194304

  Alebo, ak máte 8 GB RAM, zadajte:

  -heapsize 8388608
Ďalej
 • Keď to urobíte, spustite Gmod a načítajte server. Potom stačí zistiť, či bola opravená chyba pamäte Gmod LUA PANIC alebo nie.
 • Ak nie, potom by ste mohli urobiť niekoľko vylepšení. Za týmto účelom opäť prejdite do dialógového okna NASTAVENIE MOŽNOSTÍ SPUSTENIA a potom vykonajte aj nasledujúce zmeny:
 • Ak máte 8 GB RAM, stačí napísať:
  -heapsize 4194304

  Na druhej strane, používatelia, ktorí majú 4 GB RAM, by mali písať:

  -heapsize 2097152
 • Keď to urobíte, uložte to a otvorte hru. Pre tých, ktorí uvažujú o tom, čo sme práve teraz urobili, sme práve prerozdelili veľkosť haldy. Napríklad 8 GB RAM bola pridelená veľkosť haldy 4 GB a tiež druhej bola pridelená veľkosť haldy 2 GB. Teraz sa však pokúste hru spustiť a chyba mala byť opravená.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

lgv10 sa nezapne

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako stlmiť aplikácie v systéme Windows 10 - Natrvalo stlmiť