Aplikácie naživo z televízie Ako mobdro - najlepšie alternatívy pre Android

Mobdro je najobľúbenejšia živá televízna aplikácia pre Android. Jedná sa o komplexný cieľ pre živé televízne vysielanie, ktorý je rozdelený do žánrov, konkrétne Filmy, Zábava, Šport, Hudba, Technika, Zvieratá, Hry, Anime a Duchovné atď. Aplikácia má tiež populárne televízne programy, ktoré si môžete stiahnuť. Ak hľadáte najlepšie aplikácie ako Mobdro na streamovanie živého televízneho vysielania zadarmo na vašom systéme Android. Potom uvediem niektoré z najlepších aplikácií.

Aplikácia poskytuje živé televízne vysielanie vo viac ako 10 rôznych jazykoch z viac ako 30 rôznych krajín. Poskytuje však širokú škálu obsahu na výber. Rozhranie aplikácie je užívateľsky prívetivé a tiež ľahko použiteľné. Aplikácia nechce, aby ste mali akýkoľvek prihlasovací účet.

Mnoho online streamovacích aplikácií na internete zrádza svoju povahu. A oni sa len pokúsia vložiť do vášho zariadenia malware a vírus. Tieto aplikácie požadujú povolenia, ktoré nie sú potrebné pre ich normálne fungovanie. Aplikácie môžu podobne vyžadovať povolenie kontaktov. To sa samozrejme nevyžaduje pri streamovaní vašich obľúbených kanálov.

Najlepšie aplikácie ako Mobdro pre živé vysielanie

1. Živé NetTV

Live Net TV môže byť najlepšou alternatívou k mobilom Apps Like. Live NetTV je jednou z najpopulárnejších aplikácií na streamovanie živých televíznych, športových, filmových a televíznych relácií pre operačný systém Android. Táto aplikácia hostí viac ako 700+ kanálov z rôznych krajín. Patria sem Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké, krajiny Blízkeho východu, India, Irán, Pakistan, Turecko a mnoho ďalších krajín.

Aplikácie ako mobdro

Vlastnosti

 • Podpora vysokokvalitného živého televízneho toku.
 • VOD pre filmy
 • Podpora Chromecastu
 • Viac ako 750 živých kanálov z rôznych kategórií a žánrov.
 • Veľké množstvo podpory externého videoprehrávača
 • Všetky videá sú úplne zadarmo.
 • Rozhranie sa tiež ľahko používa.
 • Filtrujte kanály podľa svojho pohodlia

Túto aplikáciu si môžete stiahnuť z ich oficiálnych webových stránok a podporuje tiež Android vo verzii 4.1+ -

Swift Streams

The Swift Streamz Aplikácia hostí živé kanály z naozaj dobrého počtu krajín. Je to tiež Apps Like mobdro. Patria sem India, USA, Spojené kráľovstvo, Pakistan, Austrália, Francúzsko, Grécko, Kanada a mnoho ďalších amerických, afrických a ázijských krajín.

Vlastnosti

 • Podporovaných je viac hráčov
 • Živá televízia zadarmo bez predplatného.
 • Podporované DLNA a Chromecast
 • Podporuje viac Video Player
 • Podporuje Android 2.2+
 • Hladko pracujte v sieťach (Wi-Fi, 3G, 4G)
 • Nevyžaduje sa žiadna registrácia ani členstvo

Televízia App Exodus Live

Aplikácia Exodus Live TV je ďalšou dobrou aplikáciou na sledovanie živej televízie zadarmo. Rozhranie aplikácie je veľmi dobré a čerstvé na použitie. Aplikácia je zadarmo, ale obsahuje reklamy. Verziu bez reklám môžete získať zaplatením určitej sumy. Aplikácia je populárny doplnok Kodi s rovnakým názvom. Exodus live app tv je iba aplikácia ako mobdro.

vlc titulky nefunguju

Addon je vyvinutý ako Android IPTV aplikácia. Táto aplikácia väčšinou streamuje obsah z USA a Veľkej Británie, ktorý zahŕňa šport, zábavu, správy, náboženstvo a tiež filmy atď.

Vlastnosti

 • Nízka miera ukladania do vyrovnávacej pamäte
 • Účet zadarmo a nie je potrebná žiadna registrácia
 • Podporujte tiež kvalitu HD
 • Jednoduché používateľské rozhranie a tiež jednoduchá navigácia.

TVCatchup

TVC vám umožňuje sledovať britskú televíziu a tiež satelitné káblové kanály. Jedná sa o internetovú televíznu službu na prezeranie voľne vysielaných britských kanálov. Ďalej vysiela okrem iného stanice BBC, Channel 4, Channel 5 a ITV. Služba funguje s reklamami na začiatku videa a je bezplatná. S aplikáciou môžete tiež získať prístup k niektorým populárnym britským kanálom na svojom mobile.

medzery pre cyanogenmod 13

Aplikácia streamuje bezplatné kanály, ktoré sú bezplatné. Aplikácia je zadarmo na použitie, aj keď sú tu reklamy na podporu vývojárov. Jedna z najlepších aplikácií na sledovanie živého televízneho obsahu z Veľkej Británie. V našom zozname sa tiež nachádza Apps Like mobdro.

Zákonníka

Kodi nie je samotná aplikácia na živé vysielanie. Ale je to mediálne centrum, kde môžete pridať rôzne úložiská súborov a vychutnať si bezplatnú televíziu, filmy, hudbu a programovanie. Doplnok IPTV môžete tiež nainštalovať pod názvom cCloud TV na Kodi.

Aplikácie ako mobdro

Doplnok IPTV vám môže zobraziť viac ako 1400 kanálov. Inštalácia doplnku na Kodi je veľmi jednoduchá.

Najprv si musíte stiahnuť Zákonníka Aplikácia z Obchodu Play. Potom musíte pridať doplnok cloudu na Kodi.

Youtube TV

YouTube TV je služba predplatného na prenos obsahu over-the-top (OTT), ktorá je k dispozícii v Spojených štátoch. Zahŕňa ABC, CBS, The CW, Fox, NBC a mnoho ďalších sietí. Táto služba tiež ponúka cloudové DVR bez obmedzenia úložného priestoru DVR. 6 účtov YouTube TV s individuálnym prihlásením a DVR. Aplikácia tiež ponúka viac ako 60 kanálov z USA, ktoré je možné priamo streamovať v telefóne alebo Apple TV. Bez akejkoľvek káblovej skrinky. Máte prístup k hlavnému obsahu, stačí poskytnúť siete v televíznej aplikácii.

Šport - Zahŕňa kanály CBS RSN, ESPN Network, FS, Golf Channel, MLB Network, NBA TV, NBCSN, NESN, Olympic Channel, Tennis Channel atď.

Zábava - Zahŕňa AMC, BBC America, Bravo, Comet, Decade, E !, Freeform, FX, FXM, FXX, IFC, MyNetwork TV, Nat Geo, Nat Geo Wild a mnoho ďalších.

Novinky - mať BBC News, Cheddar News, CNBC, CNN, Fox News, HLN, MSNBC.

Deti - mať Cartoon Network, Disney, Universal Kids

Yupp TV Live TV!

Yupp TV dáva televízii Jio skutočne tvrdú konkurenciu. Pokiaľ ide o ponuku živého televízneho vysielania a služby dobiehania.

ako rýchlo vyrovnať paru

Avšak tieto Yupp TV robí skvelú prácu pri streamovaní živých televíznych kanálov a pri streamovaní zaznamenaných záznamov o predchádzajúcich epizódach na vašich zariadeniach so systémom Android.

Spočiatku si môžete vychutnať živú televíziu, ktorá je úplne zadarmo kvôli registračným bonusom a poplatkom zadarmo. A tiež môžete využiť výhodu programu, vďaka ktorému bude peňaženka Yupp v hotovosti, aby ste si mohli televízne programy vychutnať zadarmo.

Hindčina: Star Plus, Colors TV, Sony TV, Zee TV, UTV Movies, Star Bharat, Set Max, Zee Cinema, SAB, MTunes

Telugčina: Televízia Gemini, televízia Star Maa, Zee Telugu, ETV, NTV, TV5, ABN, filmy Star Maa, zlato Star Maa, ETV Plus

Tamilčina: Sun TV, Star Vijay, Jaya TV, Kaliagnar TV, Raj TV, Sirippoli TV, Puhtiya Thalaimurai, Seithigal, Thanthi TV, Chithiram TV

Malajálamčina: Asianet, Surya TV, Kiran, Asianet Plus, Jai Hind, Mathruboomi, Asianet News, Reporter, Kaumudy TV, India Vision

UK TV Now

Toto je tiež populárna aplikácia na streamovanie živého televízneho vysielania, filmov a relácií na vašom zariadení so systémom Android. Poskytujú viac ako 150 kanálov z krajín, napríklad z Veľkej Británie, Spojených štátov a indického subkontinentu. Táto aplikácia je samozrejme jednou z takýchto aplikácií, ktorá vám umožní vychutnať si plynulé streamovanie na vašom zariadení. Relácie môžete tiež filtrovať podľa žánru, roku, hodnotenia a typu. Aplikácia nevyžaduje, aby ste mali akýkoľvek prihlasovací účet. je to tiež jedna z aplikácií, ktorá je ako mobdro

Táto aplikácia nie je k dispozícii v obchode Google Play. Najnovší Apk si ale môžete stiahnuť z ich oficiálnych webových stránok Download. Aplikáciu podporuje aj FireStick a Android Box

Zabezpečenie údajov a ochrana súkromia

Bezplatné streamovacie aplikácie, ktoré nie sú zákonnými poskytovateľmi obsahu, sú vždy kritické. Z dôvodu porušenia ochrany údajov a narušenia súkromia. Cyber ​​rouges a hackeri neustále hľadajú nevinných obyvateľov, ktorí by sa mohli stať obeťami. Využívanie bezplatných nelegálnych streamovacích služieb je vo vašom regióne trestným činom aj z dôvodu súdnych sporov stanovených zákonom.

Ako môžete byť v bezpečí?

Niektoré z aplikácií, ktoré sú uvedené vyššie, majú pod kapotou veľa programovania s porušením autorských práv. Môže sa stať, že vaša vláda bude pod skenerom, ktorý streamuje obsah, ktorý nie je v rozpore so zákonom. Ak sa však pozrieme na podstatu aplikácie, potom môže byť len veľmi málo tých, ktorí by sa bránili ich použitiu. Streamovať môžete bezpečne pomocou služby VPN. Existuje množstvo aplikácií a služieb VPN, ktoré skutočne pokrývajú všetky typy zariadení.

Čo je to VPN

VPN je typ online služby, ktorá skryje vaše dáta tým, že pošle využitie vášho webu na iné bezpečné miesto. Tvorí tiež bezpečný tunel, ktorý poskytuje komplexnú ochranu. Váš poskytovateľ internetových služieb preto nebude vedieť, na čom ste. Inými slovami, odosiela vaše údaje do krajiny tretej strany. A sťažiť poskytovateľovi služieb určenie správania používateľa na internete.

Rôzne podrobnosti

 • Ak si prajete používať aplikácie anonymne, potom môžete vyskúšať ľubovoľné služby VPN napríklad OperaVPN, ktorá je k dispozícii aj v obchode Google Play.
 • V prípade, že niektorý zo streamov vykazuje chybu alebo problémy pri načítaní, môžete tiež vyskúšať ľubovoľné servery proxy ako VPN na streamovanie obsahu.
 • Ak aplikácia nefunguje alebo spôsobuje problémy. Potom ti to odporúčam Ak chcete chybu opraviť, v aplikácii vymažte dáta a medzipamäť to.

Záver

Dúfam, že sa vám tento článok o aplikáciách, ako je mobdro, páči, dajte nám spätnú väzbu, ak vám tento článok pomôže. Tiež, ak máte nejaké ďalšie problémy a otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

wifi sieťový analyzátor mac

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Sonda DNS dokončená NXDomain - Ako opraviť