Zoznam vlastných ROM pre Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge

Čo vieš o vlastných ROM pre Galaxy S7? Chcete si na svoju vlajkovú loď spoločnosti Samsung nainštalovať vlastnú ROM? Namiesto toho, aby ste vyskúšali každú ROM, a urobíte posledný úsudok, tu je kompletný zoznam Vlastné ROM pre Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge . Zoznam vám poskytne dobrú predstavu o tom, čo ktorá ROM ponúka, a ktorá z nich bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám.

Zariadenia Samsung sú vybavené rozhraním Samsung Experience, ktoré je známe ako TouchWiz. Rozhranie je plné úžasných funkcií, vlastných aplikácií a funkcií, ako sú Bixby, SPen atď.

Používatelia však tiež oceňujú dizajn zariadení Samsung Galaxy a hardvér, ktorý vkladajú. Ale nie každý vyzerá byť veľkým fanúšikom softvéru, ktorý si berie ako príklad Bixby. Spotrebitelia už majú záujem o úplné využitie funkcie Bixby.

Vlastné ROM pre Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge

Spočiatku môže existovať veľa dôvodov na inštaláciu vlastnej pamäte ROM do mobilného zariadenia. Súčasné funkcie sa vám v skutočnosti nemusia zdať dostatočné alebo dobré. Alebo pravdepodobne potrebujete nejaké ďalšie funkcie. Každý, kto sa rozhodne nainštalovať si vlastnú ROM, má veľa dôvodov.

Len do toho a vyskúšajte všetky ROM dostupné pre zariadenie, ale to by bolo veľa času a problémov. Tu je niekoľko vlastných pamätí ROM na základe troch hlavných aspektov, ako sú batéria a výkon, funkcie a spätná väzba od používateľov.

LineageOS 16.0 (Android 9 Pie)

Po tom, čo Android Pie zaklopal na dvere, tím LineageOS už začal pracovať a nahrávať všetky zdroje a súvisiace úpravy do Githubu.

Pretože vývoj je iba v počiatočných fázach programu Pie, nečakajte, že budú k dispozícii a budú fungovať všetky funkcie špecifické pre LineageOS. Keď oficiálny tím skombinuje nové opravy, funkcie a úpravy oficiálny Github , to isté potom uvidíte aj pri týchto zostaveniach pre Galaxy S7 / S7 Edge.

Podľa výrobcu fungujú všetky funkcie okrem fotoaparátu a kamkordéra, ktoré čiastočne fungujú. Napríklad integrované používateľské rozhranie fotoaparátu v aplikácii Messenger nemusí fungovať. Zatiaľ budete musieť externe fotiť / videozáznamy pomocou aplikácie Fotoaparát a potom ich zdieľať cez Messenger. Program „HWcomposer“ tiež v aktuálnom zostavení nemôže vôbec fungovať.

Stiahnite si / nainštalujte LineageOS 16.0 pre Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge

LineageOS 15.1 (Android 8.1 Oreo)

LineageOS 15.1 je jedným z najznámejších, ponúkaných a najpopulárnejších vlastných ROM je pod-vesmír na prispôsobenie systému Android. Oficiálna ROM však stále prebieha, Ivan_meler využil výhody dostupných zdrojov a vytvoril takmer stabilné zostavenie pre používateľov telefónov Galaxy S7 a S7 Edge.

LineageOS 15.1 je najlepšia vlastná ROM pre Samsung Galaxy S7 / Galaxy S7 Edge vzhľadom na jeho masívnu užívateľskú základňu. Oficiálne je ROM stále nedokončenou prácou a nie je k dispozícii žiadny časový harmonogram, kedy budú k dispozícii oficiálne verzie. Namiesto toho je súčasná neoficiálna ROM stále výhodou tým, že ponúka veľa úžasných funkcií a možností prispôsobenia, ktoré by spoločnosť Samsung za bežných okolností vo firmvéri Samsung neumožnila.

Podľa výrobcu môžete očakávať dva problémy - (1) GPS iba pre zariadenie a (2) HW akcelerácia pri prehrávaní videa. Okrem toho všetko ostatné funguje hladko a vyhovovalo by priemernému používateľovi.

Stiahnite si / nainštalujte LineageOS 15.1 ROM pre Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge

AOKP (Android 9 Pie)

AOKP je skratka pre Android Open Kang Project. Je to zjavná zvyková ROM, keď bola prvýkrát uvedená na trh. AOKP sa tiež vyhýba vývojovej scéne a ignoruje podporu niektorých modelov Android.

Je založený na strome LineageOS 16.0 a AOSP. ROM tiež ponúka úžasnú sadu funkcií, ktoré používatelia nemusia nájsť v základnom firmvéri. Namiesto všetkých žiarivých výhod sa ROM stále organizuje tak, aby bola ľahká a bez zbytočných aplikácií, ktoré bežne nemôžu používať každý deň. V poslednej dobe oficiálny tím stále pracuje na založení vlastnej ROM na Android Pie. S časťou zdrojového kódu, ktorý je k dispozícii na Github, člen XDA turbolukex5 zorganizoval kompiláciu bootovateľnej verzie pre Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge.

AOKP je však postavený na zdrojoch LineageOS, prenáša rovnaké chyby. Znamená to, že HW akcelerácia iba pre zariadenie a GPS a prehrávanie videa stále nefunguje. Napriek tomu všetko ostatné vyzerá bezchybne. Pre používateľov, ktorí hľadajú ľahkú ROM, ktorá ponúka základné možnosti prispôsobenia. AOKP považuje za jednu z najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy S7 / Galaxy S7 Edge.

Stiahnite / nainštalujte AOKP ROM pre Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge

Resurrection Remix 6.2.1 (Android 8.1 Oreo)

Resurrection Remix je tiež rastúca custom ROM s množstvom funkcií a možností prispôsobenia. Získal tiež výrazný nárast používateľskej základne, pretože je to jedna z mála vlastných pamätí ROM založených na Androide 8.1 Oreo.

Oficiálny vývojový tím už inicioval zavedenie oficiálnej pamäte Resurrection Remix 6.2.1 ROM pre užší zoznam zariadení. Podporuje Galaxy S7 a S7 Edge ešte nebude predstavený, pre vývojára to však nebol problém. Vyrieši zdroj a pre zariadenia vytvorí novú sadu zostavenia RR 6.0. ROM je však stále vo vývoji a veľa funkcií ešte musí byť vyleštených.

Zmŕtvychvstanie Remix 6.2.1 tiež prevádzkuje používateľské rozhranie takmer AOSP s využitím Trebuchetu ako predinštalovaného spúšťača. Spúšťač však sleduje aj zásadný posun v oblasti funkcií a dizajnov, ktoré sú dosť podobné pôvodnému launcheru Pixel 2. Prejdite k nastaveniam, na karte Konfigurácie sa nachádzajú všetky magické veci. Prispôsobenia sa tiež pohybujú od ikon stavového riadku, výstrah a panelov QS, obrazovky Recents po uzamknutú obrazovku, animácií, navigačných tlačidiel a gest. Resurrection Remix 6.2.1 je bezpochyby jedným z najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy S7 a S7 Edge a je najvhodnejší pre používateľov, ktorí hľadajú intenzívne prispôsobenie.

Stiahnutie / inštalácia Resurrection Remix 6.2.1 pre Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge

Pixel Experience (Android 9 Pie)

Ďalším v našom zozname vlastných ROM je Pixel Experience. Vlastná ROM, ktorá je oficiálne kompatibilná s viac ako 66 rôznymi inými zariadeniami od rôznych výrobcov OEM.

Člen XDA bol úspešne turbolukex5 preniesol Pixel Experience na Samsung Galaxy S7 a S7 Edge. Jeho základom je však Android 9 Pie. ROM obsahuje kompletný balík Google Apps a všetky dobroty špecifické pre Pixel. Zahŕňa tiež spúšťač Pixel 3, tapety, ikony, písma, bootovaciu animáciu a oveľa viac. Pixel Experience neobsahuje žiadne ďalšie funkcie ani možnosti prispôsobenia.

Ak ste niekedy chceli získať na svojom Mi A1 vzhľad ako Pixel, potom môže byť vašou go-to ROM pamäť „Pixel Experience“. Používatelia tvrdia, že výdrž batérie je vynikajúca a že aplikácie a funkcie špecifické pre Pixel ju len vylepšujú.

Stiahnite si / nainštalujte Pixel Experience ROM pre Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge

Projekt Galaxy (Android 8.0 Oreo)

Projekt Galaxy je ďalšia najlepšia vlastná ROM pre Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Je založený na štandardnom firmvéri Samsung Experience. Výrobca urobil úžasnú prácu pre používateľov, ktorí majú radi skladovú pamäť Samsung ROM. V zásade obsahuje základné prvky mínus (-) prebytočný bloatware.

ROM je dodávaný s povinnými koreňovými technikami (SuperSU a Magisk). Dalo sa zvoliť v čase samotného blikania. Samsung Galaxy Project je dodávaný aj s inštalačným programom AROMA, ktorý vám počas inštalácie ROM umožní vybrať a nainštalovať rôzne aplikácie a funkcie. Táto najnovšia verzia je založená na sériovom firmvéri Samsung Experience Oreo (ERJE) založenom na systéme Android 8.0 Oreo.

Vývojár taktiež ponúkol výber CSC pre obidve SM-G930 a SM-G935 .

Stiahnite si / nainštalujte projekt Galaxy pre Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge

LightROM (Android 8.0 Oreo)

LightROM je posledná vlastná ROM pre používateľov Galaxy S7 a S7 Edge, ktorí obdivujú sériové rozhranie a skúsenosti spoločnosti Samsung. Je ľahký a orezaný vlastný ROM, ktorý označuje meno.

ROM sa zameriava aj na stabilitu, výkon a výdrž batérie. Používa však inštalačný program AROMA, ktorý vám pomôže pri výbere medzi rôznymi zmenami. Zahŕňa zipalign, de-odex, koreň Magisk, vlastné jadro a oveľa viac. Posledné uvedenie na trh je založené na Samsung Experience 10 (build ERJE), ktorý je založený na Androide 8.0 Oreo. Pre tých používateľov, ktorí sa tešia na skúsenosti zo sériového používateľského rozhrania, by mal určite vyskúšať LightROM zoznam možností prispôsobenia, z ktorých si môže vyberať.

LightROM je vhodný pre používateľov, ktorí chcú zostať čo najbližšie k skladu Samsung Experience, ako je to možné, pomocou práva na pridanie vlastných funkcií podobných ROM, ktoré využívajú vyhradený doplnok. Tu je odkaz na stiahnutie pre rovnaké. Jednoducho, blesk addon zip, keď ROM a vyberte to, čo sa vám páči, z dostupného zoznamu módov.

nainštalovať kód na philips tv

Stiahnutie / inštalácia LightROM pre Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge

Záver:

Takže to je všetko, tu je zoznam najlepších vlastných ROM pre Galaxy S7 a S7 Edge . Pokúsili sme sa zhromaždiť najlepší možný zoznam pre našich milovaných čitateľov. Ak si myslíte, že nám niektorý z vašich obľúbených položiek chýbal, dajte nám vedieť komentárom nižšie. Určite to zaradíme na zoznam.

Prečítajte si tiež: