Naučte sa, ako vidieť textové správy iných ľudí bez toho, aby o tom vedeli

Ak žijeme vo virtuálnom svete, naše údaje sú viac vystavené riziku krádeže alebo použitia proti nám. Z týchto dôvodov je okolo nás iba niekoľko ľudí, ktorým môžeme do istej miery dôverovať. V obchodnom svete musíme zriedka spolupracovať s ľuďmi, ktorí by mohli byť hrozbou, ale za určitých okolností s nami spolupracujú. V takýchto prípadoch vyžadujeme, aby sme ich dohľad sledovali nepretržite, či už sú to ich hovory alebo ich konverzácia, ktorá by mohla predstavovať hrozbu pre vaše podnikanie. Ak teda chcete vidieť textové správy iných ľudí bez toho, aby zistili, máme pre vás skvelú ponuku. SMSTrackery je jeden taký blog, ktorý poskytuje širokú škálu aplikácií a služieb pre uvedenú úlohu. Možno sú v tomto odbore noví, ale prečo im nedať šancu urobiť zmenu.

Mnoho z týchto aplikácií má platenú alebo bezplatnú verziu, ale ak chcete mať k svojmu cieľu väčší prístup, platené verzie sú pre vás tou voľbou. Väčšina z týchto aplikácií je tretích strán a nemáme žiadne konkrétne informácie o ich fungovaní, ale väčšina z nich používa rovnakú stratégiu a je do značnej miery bezpečná. Bezplatné verzie väčšinou obsahujú malvér a nie sú štandardizované na bezpečné použitie, ale sú bezplatné, takže im nemožno vyčítať, že poskytujú štandardné zabezpečenie. Ak to so svojou prácou myslíte vážne, potom sú na ceste k plateným aplikáciám.

Ako vidieť textové správy iných ľudí po inštalácii aplikácií na ich zariadenie:

Úprimne povedané, neexistuje žiadny spôsob, ako sa nabúrať do niekoho zariadenia bez fyzického prístupu, pokiaľ nepoznáte jeho e-mail a heslo, ale niektoré z týchto aplikácií sa po inštalácii na zariadenie skryjú a inštalatér by vám mohol robiť ťažkosti aby ste ich sami upozornili. Takže sa nemusíte obávať, že druhá osoba zistí, že ste si do jej zariadenia nainštalovali aplikáciu bez jej súhlasu. Väčšina z týchto aplikácií opäť nie je nami testovaná, iba uvádzame prehľad toho, ako to tam funguje. Ak chcete v ich inštalácii pokračovať, urobte to na svoje vlastné riziko a Techilife nebude zodpovedná za akékoľvek vaše údaje stratené počas takýchto situácií.

Sprievodcovia inštaláciou týchto aplikácií:

Existujú dva spôsoby inštalácie tohto softvéru alebo aplikácie do oboch ios & Android zariadenia

Metóda inštalácie systému iOS :
  1. Pretože Apple viac zdôrazňuje svoju bezpečnosť, toto riešenie sa týka iba zariadení Jailbroken.
  2. Vyberte monitorovaciu alebo sledovaciu aplikáciu a nainštalujte ju.
  3. Dostaňte svoje prihlasovacie údaje do e-mailu a začnite sledovať.

Ak máte Apple ID, nie je potrebný žiadny útek z väzenia, ale v prípade dvoch autorizácií faktora musí mať váš cieľový používateľ telefón s útekom z väzenia.

Metóda inštalácie systému Android:
  1. Vyberte si aplikáciu a zaregistrujte sa, aby ste dostali svoje prihlasovacie údaje.
  2. Nainštalujte ho na zariadenie cieľového používateľa.
  3. Prihláste sa do svojho ovládacieho panela.
  4. Začnite sledovať každú konverzáciu svojho používateľa.

Bezplatné alebo platené aplikácie na zobrazenie textových správ iných ľudí:

Väčšina bezplatných aplikácií obsahuje určitý druh škodlivého softvéru alebo používa vaše informácie na iný účel, ale ak chcete ošetrenie Premium, musíte zaň zaplatiť príplatok. Niektoré známe aplikácie, ako sú napríklad Myspy, Kidguard, Spyera atď., A takmer všetky vám poskytujú skúšobné obdobie, počas ktorého môžete spoznať použitie aplikácie a zistiť, či vyhovuje vašim požiadavkám.

Časté otázky:

  1. Potrebujem na kontrolu správ rootovať cieľový telefón s Androidom?

Závisí to od toho, ktorú monitorovaciu aplikáciu si vyberiete: niektoré majú plány pre telefóny s Androidom, ktoré nie sú zakorenené, a iné nie.

sa nedá uvoľniť z panela úloh systému Windows 10

dva. Sú aplikácie na čítanie iných textov skryté?

Áno, väčšina z nich je nezistiteľná alebo ich môžete skryť ihneď po inštalácii.

3 Aké aplikácie môžu bezplatne testovať textové správy?

MSPY, Spyera, Hoverwatch, KidGuard, SpyRen ponúkajú bezplatné skúšobné verzie.

Záver:

Existuje veľa dôvodov, prečo chcieť skontrolovať správy od svojich blízkych, zamestnancov alebo dokonca svojich detí. Deti sú zraniteľné a mimoriadna starostlivosť a pozornosť rodičov im iba prospeje. Ak sa dozviete viac o súkromných správach vášho partnera, môžete prezradiť veľa o ich osobnosti a záujme. Výhody týchto aplikácií si každopádne prídete vychutnať.

Súvisiace články: 10 najlepších špionážnych aplikácií pre iPhone - rok 2020