Najnovšie top 8 bezplatných hier v oblasti budovania mesta pre Windows PC

Stavitelia miest sú vzrušujúcim žánrom videohier. Získate božské riadenie rastu a rozširovania mestských oblastí a schopnosť ovládať zdroje v rozsahu, aký by ste pri skutočnom životnom štýle nikdy nezvládli. Pokiaľ ste na tejto trase boli určite zvolení za starostu niekde). Pozrite sa tu na náš zoznam najlepších 8 bezplatných hier v oblasti budovania mesta pre PC so systémom Windows. Zaistíte, že bude zábavné budovať svoje virtuálne mestá, starať sa o obyvateľov a dokonca sa budete zaoberať prírodnými problémami.

Väčšina z nich sa nedá prehrať a je možné ich stiahnuť zo služby Microsoft keep alebo Steam. Mnohé z nich teda musia navyše pracovať na počítačoch Mac. Keď to nebude fungovať, povolenie začne.

City-Builder Zadarmo hry na budovanie mesta

1. Mestské panorámy

Dobre, panorámy miest nie sú voľným športom, bez tejto aplikácie by však tento zoznam nemohol byť úplný. Plus, v obchode Microsoft je voľný model tohto športu, ktorý môžete vyskúšať. Na rozdiel od iných hier o budovaní metropoly je táto aktuálnejšia a pre začiatočníkov pravdepodobne menej náročná na výskum. Tiež nie ako maximálna metropola konštruujúca hry, ktoré si uvedomujú nadmerné množstvo peňazí a financií, sú panorámy miest ochotné zvyšovať populáciu a snažia sa manipulovať so zaseknutými miestami návštevníkov, aj keď sa vyrovnávajú s infraštruktúrami, ako sú školenie, ochrana, lieky a mnoho ďalších. .

Celkovo je to veľmi dobrý šport pre začiatočníkov. Ak ste však ostrieľaní, tento preskočte.

Stiahnite si panorámy miest ( Parou , Windows Store )

2. Megapolis zadarmo hry na stavanie miest

Chcete niečo, čo je o niečo väčšie ako Cities Skylines? Megapolis ste sa prikryli. Toto je voľný tvorca metropol, ktorý je k dispozícii v rámci všetkých systémov. Od Windows cez Android po iOS a podporuje hranie na rôznych platformách. Takže môžete pokračovať v budovaní tejto metropoly, či už ste v metre alebo na svojom výpočtovom zariadení. Spoločnosť Megapolis vám ponúka výstavbu občianskych zariadení, priemyselných domov a obytných štvrtí na zvýšenie vášho daňového predaja a obmedzenia počtu obyvateľov - využívate svoje nové zdroje a investujete ich bližšie k rozširovaniu vecí. Spoločnosť Megapolis mieša veci tak, že predstavuje priania zdrojov vody a sily pre jedinečné budovy - uistíte sa, že užitočný zdroj je v poriadku, aby umožnil funkčnosť vašich kvetov a rôznych štruktúr. IAP si budete musieť poradiť.

chybový kód 963 v obchode Google Play

Stiahnite si Megapolis ( Parou , Windows Store )

3. City Mania

City Mania je prvou úplnou 3D identifikáciou v našom zozname práve tu. Má vynikajúci rodokmeň - vyvinul sa za pomoci Gameloftu, tvorcov širokej škály fantastických titulov vo voľnom hraní pre iOS a Android, od Asphaltu 9 až po Modern Combat, správne, City Mania. Táto hra vás núti hazardovať ako starosta a vyrovnávať sa s občianskymi službami, zdrojmi a podnikmi. Chcete mať o sebe rozum a rozšíriť výrobu a rezidenčné lokality, pretože sa zvýši populácia a stres zdrojov. To je miesto, kde do obrazu vstupujú faktory free-to-play - môžete si kúpiť zdroje, ktoré sa inak stavajú dlho. Aj keď to môže postupné znižovanie tempa hrania bez toho, aby to stálo hráčov nákladov, stále navrhujeme, aby sa tento šport roztočil: Je to fantastický staviteľ mesta zameraný na celulárne oblasti s úplne jedinečnou, maliarskou estetikou svojich trojrozmerných vizuálov.

Stiahnite si City Mania ( Windows Store )

4. Virtuálne mestské ihrisko

Najväčšou sťažnosťou, ktorú môžeme proti Virtual City Playground využiť, je to, že absolútne nestačí na to, aby sa vyčlenila v rámci bezplatnej sekcie staviteľov miest. Ako identifikuje mobilný telefón v systéme iOS a Android, hra sa hrá veľmi podobne ako mestská mánia, aj keď s 2D obrázkami na rozdiel od polygonálnych trojrozmerných obrázkov. Máte za úlohu spravovať svoje mesto a stavať zariadenia a zabezpečiť, aby bol rozmach podporovaný, pretože sa bude zvyšovať vaša populácia. Existuje však jeden spôsob, ktorým sa hra Virtual City Playground odlišuje: Ste schopní zapojiť sa do istého množstva mikromanažmentu, ktorý vám okrem iných drobných povinností umožní naplánovať autobusové linky pre mužov a ženy. Free-to-play mechanika funguje rovnako ako v rôznych tituloch v rámci daného štýlu. To, ako rýchlo sa vaše mesto vyvíja, je okamžite úmerné tomu, ako veľa peňazí zo skutočného sveta doň vkladáte. Free City Building Games pre PC.

Hry na budovanie mesta zadarmo

Stiahnite si Virtual City Playground ( Windows Store )

5. Pixel Worlds

Minecraft spinoffs boli problémom posledných pár rokov, so všetkým od Minecraft výpravného RPG od Telltale po Minecraft war royale. Minecraft mánia zasiahla aj žáner staviteľov miest. Pixel Worlds je menej budovateľ mesta a väčší globálny staviteľ, v ktorom terraformujete neplodný medzinárodný sektor a budujete dohodu a rôzne vyspelé regióny. Hlavným háčikom je otázka masívneho hrania viacerých hráčov: Môžete sa meniť s ostatnými hráčmi a tiež s nimi spolupracovať: Keď je na obrazovke obrovská škála hráčov zo skutočného medzinárodného prostredia, pôsobí ako mestský priestor presvedčivejšie ako konvenční stavitelia miest, pretože chápete ktoré vidíte, je produktom mnohých kolektívnych pokusov. Pixel Worlds má navyše dungeony, prieskum a minihry, ako je rybárčenie, ktoré vám pomôžu udržiavať čerstvé veci. Tento šport je free-to-play a môžete si kúpiť ďalšie zahraničné peniaze prostredníctvom IAP, ale herný prístup k príjmom je dosť pravdivý pomocou nich samých.

Hry na budovanie mesta zadarmo

prevodník koaxiálnej káblovej televízie na hdmi

Stiahnite si Pixel Worlds ( Parou , Windows Store)

6. Mestská časť

Toto je ďalší identifikátor, ktorý šliape kus vyšliapanej cesty, pokiaľ ide o vývojárov metropol. Mestská časť je menej právo na stavbu mesta a viac na mesto. Ide o budovanie uvoľnených osád na križovatke vidieka s mestom, takže správa fariem má pri budovaní občianskej vybavenosti jednoducho dobrú pozíciu. Metropola, ktorú sa stanete budovaním, je oveľa viac na zemi ako obrazovky iných staviteľov preplnené mrakodrapmi, ale výplata je oveľa užitočnejšia - jednoducho ste nekládli cesty a nepredpokladali príchod osadníkov - mesto je celkom celok veľa skúseností z farmy na vidličku, ktoré vám umožnia dotknúť sa všetkých aspektov postupu budovania metropoly. Má navyše širokú škálu fazetových športov, ako je ťažba, ktoré miešajú veci vo vnútri hernej vetvy.

Hry na budovanie mesta zadarmo

Stiahnite si Township ( Windows Store )

7. Tvorca svetov

Nie sú pre vás stavitelia metropol dostatočné ambiciózne? Možno sa budete musieť usilovať o Worlds Builder, ktorý vás prehliadne ako boha celej medzinárodnej. Pretože farmy a osady prichádzajú do fotografie. Dostanete oveľa širší súbor možností, vrátane schopnosti manipulovať sily prírody s formovaním osudov. Okrem mestských osád môžete tiež zvýšiť prírodné prostredie, napríklad lesy. Nie je žiadnym prekvapením, že program Worlds Builder má veľký rozsah a jeho prieskumný detail, vďaka ktorému môžete rozposielať výpravy za pokladmi.

Hry na budovanie mesta zadarmo

Stiahnite si Worlds Builder ( Windows Store )

8. SimCity 4

Žiadny zoznam skvelých rekreačných aktivít v meste nie je úplný bez SimCity, najslávnejšej rekreácie v tomto žánri. Keď začnete hru, výukové programy vykonajú celkom vhodnú činnosť pri maskovaní základov. Mojím obľúbeným prvkom je zhruba táto hra. Napríklad v prípade, že staviate metropolu s vysokými nákladmi na obytné štvrte, získate väčšie peniaze z daní bez toho, aby ste zabrali viac miesta. Ale v prípade, že sledujete nadmernú sadzbu dane u občanov s nízkym príjmom, čoskoro uvidíte štrajky na ceste. Táto hra takmer odráža život skutočnej metropoly.

Sim city four je o kus ťažšie ako iné hry konštruujúce iné metropoly, takže v prípade, že práve začínate, nejde o výnimočnú rekreáciu (skôr sa zasadzujem za Sim City 2000), avšak v prípade, že hľadáte nejakú úlohu, je to musieť mať. Je to platená hra, ale väčšinu roku som ju videl na vysokej cene na pare.

Hry na budovanie mesta zadarmo

amazon zdvorilostné vrátenie kreditu

Stiahnite si SimCity 4 ( Parou , Webová stránka )

Tento zoznam je fascinovaný! Pre ktorého slobodného staviteľa mesta sa ti najviac nasmialo? Uvedomme si to v komentároch nižšie! Ak potrebujete vyskúšať väčšie videohry a byť pri tom trochu múdrejší. Vyskúšajte tento zoznam

Pozri tiež: Free Fire and Shadowgun Legends sú najlepšie hry pre Android v roku 2019