Najnovší koncept skladacieho iPhone je doposiaľ najúspešnejší

Odkedy sa prvé smartphony objavili v polovici 2000-tych rokov, vyznačovali sa ich dotyková obrazovka a obdĺžnikový formát , zmenili svoj dizajn veľmi málo. Štylizovali a zakomponovali väčšie panely, rovnako ako aj použili na svoju konštrukciu rôzne materiály, nie sú však ďaleko od svojich predchodcov.

Tento rok 2019 znamenal prelom s skladacie smartphony . Koncept je rovnako revolučný ako drahý. Niektorí z výrobcov, ktorí predviedli terminál s týmito vlastnosťami, sú Samsung, Huawei alebo Xiaomi. Apple zatiaľ neprejavil známky toho, že by chcel vyrobiť skladací iPhone, aj keď na tento koncept existujú určité patenty. Aj Samsung vám poslal sklopné panely, aby ste sa na ne pozreli.

skladací iPhone

Názor sa na skladací iPhone rozchádza. Ak sa jedná o prúd, ktorý sa nakoniec bude páčiť spotrebiteľom, najbezpečnejšie je, aby si ho Apple vyrobil a treba si to uvedomiť v nasledujúcom koncepte, ktorý dokonca ukazuje, aké by bolo balenie.

Konečný koncept skladacieho iPhonu

Táto myšlienka pochádza od hlavy grafického dizajnéra Antonia De Rosa a zhromaždili ju chlapci z 9to5Mac. Ukazuje, ako by vyzeral 6,6-palcový skladací iPhone X, ale po rozložení odhalí veľkú 8,3-palcovú obrazovku. Rozlíšenie pixelov na palec by bolo 514 Super Retina.

Ďalším bodom, ktorý sa zameriava, je to, ako by sa systém iOS prispôsobil zobrazenej obrazovke. Mierne sa zmenilo rozhranie a zobrazili sa widgety v plnej veľkosti, napríklad Time. Po zložení sú na boku rýchle prístupy okrem iného k aplikáciám Music, Time a Siri.

Balenie by sa tiež zmenilo s ohľadom na predchádzajúce generácie telefónov iPhone. Skladací box by bol trojuholníkový, čo je pekný kúsok, ktorý ho odlišuje od ostatných modelov a výrobcov.

Pozri tiež: S týmto kódom získate iPhone XR lacnejší ako kedykoľvek predtým

Star Wars Battlefront 2 dvojité xp dáta

Nech sa páči, jedná sa iba o koncept a je veľmi nepravdepodobné, že sa dočkáme skladacieho iPhonu s týmto tvarom.