Krypton vs. Kodi Jarvis: Prečo sme upgradovali

Zákonníka

Čo vieš o Kryptone vs Kodi Jarvis? Začiatkom tohto roka vývojový tím Kodi, softvér pre softvérové ​​centrum médií s otvoreným zdrojovým kódom, oznámil nový variant softvéru. Poslednou verziou Kodi však bol model 16. Tiež ho nazývame Jarvis. Teraz je novým modelom verzia 17 a tiež ju nazývame Krypton.

Chystáme sa inovovať naše systémy Kodi z Jarvisu na Krypton a sme spokojní s aktualizáciou. V dnešnom sprievodcovi sa chystáme diskutovať o niektorých významných zmenách v Kryptone, ktoré vám ukážeme prečo sme upgradovali . Potom vyriešime tento problém, ktorý sa niektorým používateľom na Kryptone nepáči. Je to tiež nový vzhľad, ktorý je predvolene predinštalovaný.

Počas streamovania používajte VPN

Pri streamovaní obsahu Kodi vždy odporúčame používať VPN, najmä keď váš doplnok ponúka živý športový obsah. Je to spôsobené niektorými neoficiálnymi doplnkami, ktoré vám umožňujú prístup k obsahu, ktorý porušuje zákony o autorských právach v niektorých častiach sveta. Kodi je tiež otvorený zdroj, takže používatelia sa môžu občas ocitnúť zraniteľní voči škodlivým činiteľom alebo hackerom.

Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odovzdať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pri použití súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.

stiahnuť casper pre android

Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. Toto predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

Najlepšie VPN môže pomôcť chrániť vás pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k geograficky obmedzenému obsahu a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Zabezpečuje tiež vašu identitu pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

 • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
 • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku komunikáciu kvôli ochrane súkromia.
 • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
 • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

navrhni priateľa na facebooku

Krypton Vs Kodi Jarvis - Pozoruhodné vlastnosti:

Krypton vs. Kodi Jarvis

Veľa nových funkcií v Kryptone sú malé vylepšenia alebo vylepšenia, takže si pravdepodobne nemusíte všimnúť všetky z nich. Ak chcete, môžete si prezrieť Vykonajte aktualizáciu Github na zobrazenie kompletného zoznamu všetkých zmien a diskusií o nich. Na druhej strane, prečítajte si zjednodušenú variantu všetkého, čo by ste mali vedieť o prechode na Krypton. Tu je krátke porovnanie medzi spoločnosťou Krypton Vs Kodi Jarvis:

Nový predvolený vzhľad

V Kryptone je pre používateľov zjavnou zmenou nový vzhľad a prostredie programu. Starý vzhľad Confluence je nahradený pokročilou čiernou alebo modrou témou známou ako Estuary. Téma poskytuje panel s ponukami skôr na bočnej ako na spodnej strane, aby sa čo najlepšie využilo miesto na obrazovke, a ponúka najlepší štýl alebo farebnú schému, čo znamená, že sa každá stránka zhoduje.

Skin Estuary má veľké obrazovky rovnako ako televízory, takže je najlepšie, ak máte Kodi na páske s Androidom alebo rovnaké zariadenie, ktoré je pripojené k vášmu televízoru a ktoré ovládate pomocou diaľkového ovládača. Nie je dobré, ak sa snažíte používať menšiu obrazovku, ale ak sa vás to týka, netrápte sa - na konci tejto príručky vám vysvetlíme, ako upraviť vzhľad, aby ste mali akýkoľvek vzhľad chcete radšej ako ústie.

Webové rozhranie

Jednou z najlepších funkcií Kodi je jehowebové rozhranie. Takto môžete po návšteve konkrétnej webovej adresy ovládať svoj systém Kodi z počítača alebo mobilného telefónu. Takže ak sedíte na gauči, napríklad sledujete Kodi na počítači a ovládate ho napríklad z počítača. Webové rozhranie Kodi však nie je iba diaľkovým ovládaním, ale umožňuje vám tiež prechádzať celú knižnicu Kodi. Zahŕňa doplnky a prehľadávanie celého počítača. Môžete tiež pridať položky do poradia a uložiť zoznamy skladieb, ktoré ste vytvorili.

Krypton tiež prichádza s webovým rozhraním Chorus2, ktoré je predvolene nainštalované, a stojí za to si ho vyskúšať.

Vylepšenia prehrávania videa a zvuku

Video engine poskytuje významnú aktualizáciu, takže teraz podporuje mnoho streamovacích protokolov a poskytuje väčšiu stabilitu pri prehrávaní nových typov súborov. Zmenou, ktorú si všimnete, je vylepšená synchronizácia videa alebo zvuku. Takže už nebudete mať viac tých nepríjemných situácií, keď zvuk videa zaostáva za obrazom. Aktualizoval sa aj systém hudobnej knižnice. Umožňuje tiež rýchlejšie škrabanie značiek a pridávanie značiek pre úlohy alebo nálady umelcov.

Vylepšenia v priamom prenose a PVR

Mnoho funkcií, ktoré boli aktualizované, obsahuje funkcie PVR alebo Live TV. Používateľské rozhranie poskytuje na domovskú obrazovku živej televízie widgety pre naposledy hrané kanály alebo posledné nahrávky. Aby ste sa mohli ľahko orientovať a rýchlo nájsť obsah, ktorý radi pozeráte. Aktualizovalo sa tiež užívateľské rozhranie PVR s mnohými možnosťami triedenia kanálov, napríklad podľa posledného prehrávania, a oddelenia rozhlasového alebo televízneho obsahu, ktorý máte v počítači.

K dispozícii v obchode Windows

Na záver je potrebné poznamenať, že Kodi je teraz k dispozícii v obchode Windows. Stáva sa jedným z najlepších súborov na stiahnutie. Model Windows Store je normálna aplikácia Kodi, zabalená do obálky UWP, ktorá umožňuje ľahkú inštaláciu alebo stiahnutie v systéme Windows 10. Stále však môžete radšej použiť bežnú techniku ​​inštalácie súboru .exe, ako chcete. Pre používateľov systému Windows, ktorí chcú spravovať svoje aplikácie v ekosystéme Windows Store, je to však celkom užitočná aktualizácia.

Zmeniť vzhľad Kodi na Jarvis - Krypton Vs Kodi Jarvis

Chnage Skins na kodi

skryť hry pred priateľmi na pare

Celkovo možno povedať, že pri prechode z Jarvisa na Krypton došlo v Kodi k mnohým pozitívnym zmenám. Jedna vec, ktorú však málokto nechce, je Kryptonov nový vzhľad. Vzhľad Kodi je riadený balíčkami známymi ako skiny. Zahŕňa však obrázky, písma a kroky, ako by mal Kodi vyzerať. Tu je krátke porovnanie medzi Kryptonom a Kodi Jarvis.

Predvolený vzhľad v Jarvisi známy ako Confluence a pod domovskou stránkou mal veľkú ponuku bannerov. Najnovší predvolený vzhľad v Kryptone je známy ako Estuary a ponúka skôr menu na strane obrazovky, ako je praktickejšie, ale nie vizuálne príťažlivé.

Dobrou správou je, že je ľahké alebo jednoduché stiahnuť alebo nainštalovať si množstvo skinov. Zahŕňa Confluence a ľahko upravuje vzhľad Kodi, kedykoľvek chcete.

Keď ste inovovali na Krypton, ale chýba vám vzhľad Jarvisa, môžete ho inovovať takto:

 • Choďte do svojho Kodi domovská stránka
 • Presunúť do nastavenie
 • Potom prejdite na Nastavenia rozhrania
 • Vyberte si Koža z ponuky umiestnenej vľavo
 • Potom vyhľadajte záznam pre Koža v poli umiestnenom vpravo
 • Klepnite na Koža a objaví sa vyskakovacie okno zobrazujúce všetky vaše aktuálne nainštalované skiny
 • Ak nemáte nainštalovaný Confluence, klepnite na Získať viac…
 • Potom hľadajte Sútok skin uvedený v zozname, ktorý sa naplní
 • Teraz môžete potvrdiť, že si zmenu chcete nechať
 • Teraz úspešne meníte vzhľad Kodi

Krypton vs. Kodi Jarvis - Zmena Kodi na iný vzhľad

Ak chcete namiesto Jarvisa (vzhľad Confluence) alebo Kryptónu (vzhľad ústia) iný vzhľad, môžete si namiesto toho stiahnuť alebo nainštalovať mnoho ďalších vzhľadov. Ak chcete nový vzhľad inovovaného systému Kodi získať znova, tu sú niektoré z našich obľúbených položiek:

Aeon Nox

Tento skin je určený pre fanúšikov sci-fi. Je to veľmi ohromujúca vesmírna téma s najlepším vesmírnym pozadím a bielou, sivou a modrou farebnou schémou. Písma sa čítajú veľmi ľahko a ľahko a ich vzhľad môžete bez problémov spustiť aj na ľahkých systémoch, ako sú napríklad disky Android.

Arktída: Zephyr

Jednou z najelegantnejších alebo najvýraznejších koží je Arctic: Zephyr. Je k dispozícii v tieni bielej s trochou čiernej a šedej kvôli čitateľnosti. Text je jasný, čistý a ikony sú elegantné alebo minimálne. Môžete tiež prispôsobiť domovskú obrazovku tak, aby vám bola téma osobná. Kedykoľvek používate klávesnicu alebo diaľkové ovládanie alebo gamepad na ovládanie svojho Kodi, mali by ste vyskúšať túto príjemnú pokožku.

vyhľadávač konca mesta minecraft

Xperience1080

Ak máte veľkú obrazovku, ako je televízor, na ktorom spustíte program Kodi, ale nechcete mať povrchovú úpravu ústia, skúste namiesto toho použiť povrchovú úpravu Xperience1080. Vzhľad na paneli je však špeciálne navrhnutý pre veľké obrazovky so vzhľadom a dojmom inšpirovaným systémom Xbox. Ak máte skutočne veľkú obrazovku, mali by ste vyskúšať verziu Xperience1080x, ktorá je optimalizovaná pre väčšie obrazovky.

Záver:

Presun zo systému Kodi z Jarvisu (verzia 16) na Krypton (verzia 17) je bezpochyby najlepší nápad. Hlavným dôvodom je aktualizácia zmien v oblasti podpory videa alebo zvuku. To znamená, že môžete ľahko prehrávať širokú škálu typov súborov a efektívne streamovať z rôznych zdrojov.

Nový vzhľad ústia je najlepší pre veľké obrazovky a je jednoduchý alebo čistý. Dobrou správou je, že môžete ľahko upgradovať na Krypton a potom pomocou skin to Confluence získať výkon Kryptonu so vzhľadom Jarvisa - je to dobré pre oba svety.

Už ste niekedy upgradovali na Krypton? Dajte nám vedieť vaše názory na Kryptona alebo Jarvisa v komentároch nižšie!

Prečítajte si tiež: