Najlepšie zostavy Kodi 17 Krypton

Dnes budeme diskutovať o Najlepšie stavia Kodi 17 Krypton - vytvorili sme zoznam najlepších desiatich najlepších zostavení a prevedieme vás každou z nich, aby sme vám pomohli vybrať pre vás to pravé. Potvrdzujeme tiež, že všetky fungujú a dajú sa nainštalovať počas písania času. Pozorne si prečítajte celý článok.

Na streamovanie Kodi použite VPN:

Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odoslať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti.

Udržiavanie bezpečia v sieti Wi-Fi je ako mnoho ľudí znepokojených. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všimnú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akékoľvek slabiny, ktoré môžu zneužiť. To predstavuje problém aj pri streamovaní videí pomocou Kodi. Softvér spustil červené vlajky vo všetkých odvetviach vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré získavajú pirátsky obsah. Poskytovatelia internetových služieb reagujú sledovaním prenosu údajov používateľov Kodi a tiež udusením rýchlosti sťahovania.

Najlepšia VPN môže pomôcť udržať vás v bezpečí pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Sieť VPN tiež šifruje kúsky údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Znemožní však to, aby si niekto vzal vašu identitu alebo zobrazil, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je úžasne výkonná pre mnoho úloh. Zahŕňa prelomenie brány firewall cenzúry, prístup k obsahu s obmedzeným geografickým prístupom a zaistenie bezpečnosti vašich prenosných zariadení na verejnej sieti Wi-Fi.

Ak chcete nájsť najlepšiu VPN pre Kodi, mali by ste splniť dôležité kritériá, z ktorých každé je dôležité pre váš zážitok zo streamovania online.

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Tiež udržuje vašu identitu zabezpečenú pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

  • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
  • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku prevádzku kvôli ochrane súkromia.
  • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
  • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish ponúka aj 7-dennú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na to, aby ste to bez rizika analyzovali.

Čo viete o zostave Kodi?

Robte 17 Kryptónov

Kodi môže byť pomerne ťažké rozbehnúť, najmä pre nováčikov. To je hlavný dôvod, prečo je stavanie Kodi čoraz populárnejšie. Myšlienkou na vytvorenie Kodi je však ponúknuť plný zážitok z Kodi. Je doplnený tými najlepšími doplnkami, ktoré sú spojené s približne rovnakým úsilím, aké je potrebné na stiahnutie jediného doplnku Kodi. Niektorí ľudia považujú tento nápad za vhodný pre vopred vyrobené zostavy, aby sa tešili popularite v komunite Kodi. Zostavu je možné dodať s vlastnými tapetami, úžasnými úpravami používateľského rozhrania a predinštalovanými obľúbenými doplnkami pre streamovanie, takže používateľ nechce jednotlivé sťahovať a inštalovať jednotlivo. Hlavnou nevýhodou zostáv Kodi je ich aktualizácia. Zaisťuje tiež, že sú kompatibilné s vaším modelom Kodi, a v závislosti od ľudí, ktorí ho vykonávajú, zabezpečujú jeho aktualizáciu.

geforce skúsenosti s pridávaním hier

Našťastie všetky zostavenia na tomto zozname od septembra 2017 fungujú na Kodi Krypton dobre. Takže si nemusíte robiť starosti s tým, že ich budete mať nainštalované na prvom mieste.

Ako nainštalovať Kodi Build?

Ak chcete nainštalovať zostavu Kodi, musíte nainštalovať jej úložisko. Po nainštalovaní jeho úložiska potom nainštalujte doplnok programu pomocou tohto úložiska, ktoré obsahuje nastavenie sprievodcu zostavením. Po vykonaní tohto sprievodcu nastavením a opätovnom spustení Kodi môžete potom naplno využiť svoju novú zostavu Kodi. Ak máte vo svojom systéme nainštalovaný program Kodi, dôrazne vám odporúčam pred načítaním zostavy Kodi vymazať už existujúcu inštaláciu, inak by si doplnky mohli navzájom prekážať.

Robte 17 Kryptónov Najlepšie zostavy

CellarDoor TV

CellarDoor TV

Jedným z najlepších zostáv pre Kodi Kodi 17 Krypton je Sprievodca televíziou CellarDoor. Je to solídne riešenie pre všeobecné streamovanie IPTV. Tiež sa každý deň aktualizuje a stáva sa najlepším zostavením pre Kodi Krypton práve teraz. Bol navrhnutý a vyvinutý v plynulom a profesionálne vyzerajúcom rozhraní pre ľahkú navigáciu. Toto zostavenie tiež obsahuje najlepšie doplnky Kodi. Skutočnosť, že je pevná a dobre organizovaná. Stručne povedané, svoju zábavu si užijete krátko po stiahnutí do zariadenia Kodi.

Rozbite 4K

Ďalším najlepším zostavením je ‘Smash 4K‘. Jedná sa o zostavenie od vývojárov, ktorí vytvorili najlepšie úložisko Smash. Smash 4K sa používa na všeobecné streamovanie, ale ako už jeho názov napovedá, špecializuje sa na 4K streamy. Je to nepochybne jeden z najlepších, ale je navrhnutý iba pre špičkové systémy.

Kodi 17 Krypton Best Builds: Misfits Mods

Misfits Mods je silná, každý deň aktualizovaná zostava Kodi, ktorá sa javí ako streamovacia jednotka. Jeho sada doplnkov je špeciálne najlepšia na streamovanie živých športov, ale aj táto zostava bude môcť streamovať to najlepšie.

Kryptikz ZT

Kryptikz ZT

Kryptikz ZT je ako vaša bežná zostava Kodi zameraná na streamovanie, s jedným hlavným rozdielom. Všetky skiny Kryptikz ZT sú založené na komiksových superhrdinoch. Ak vás takéto veci nezaujímajú, môže byť táto zostava tou najlepšou voľbou pre vás.

Ares Build

Budovu Ares spravujú tí, ktorí sú zodpovední za úložisko Ares. Nielen to, ale tiež je to jedna z dobre aktualizovaných / dobre organizovaných verzií Kodi.

Titán

Titanium je ďalšou premiérovou verziou Kodi od spoločnosti Titanium Builds. Je to všeobecne silné, ale zostava je založená na ľuďoch sídliacich v krajinách, kde ich materinským jazykom je španielčina, ktorí chcú neanglický obsah. Má tiež veľa doplnkov na prezeranie materiálu a športov vhodných pre deti. Vytvára tiež vynikajúcu zostavu Kodi vhodnú pre rodinu.

Code 17 Krypton Best Builds: FireTV Guru

FireTV Guru

Zostava FireTV Guru je optimalizovaná najmä na výrobu Amazon Fire TV. Môže byť tiež nainštalovaný na iné ľahké mobilné zariadenia.

Budovanie Pulse CCM

Táto úžasná zostava sa špecializuje na živé televízne vysielanie. Ak naozaj chcete sledovať čo najviac živých IPTV, je to pre vás to najlepšie zostavenie.

Magické zostavenie bez obmedzenia

Produkt No Limits Magic Build nie je obťažujúci, ale je to najlepšia voľba, ktorá si získala miesto na tomto zozname pre svoju užitočnosť alebo spoľahlivosť.

Wookie

Stavba Wookie v aktualizáciách občas zaostáva. Ale je to celkom dobre urobené, keď sa to aktualizuje. Príležitostnejší harmonogram aktualizácií znamená, že veľa doplnkov nefunguje dobre, takže dôvod, prečo sú krajiny Wookie na konci nášho zoznamu.

Záver:

Tu je všetko o Kodi 17 Krypton Best Builds. Chcete sa ešte niečo ohľadom tohto článku podeliť? Ak áno, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: