Streamovanie Johna Wicka - Kde sledovať Johna Wicka

streamovanie John Wick

Keanu Reeves je ľahko jedným z najobľúbenejších hollywoodskych hercov, a to ako pre herecké schopnosti, tak aj pre dobrosrdečnosť. John Wick je v podstate postava, ktorú hrá bravúrne. To je iba jeden dôvod úspechu filmov. Našťastie tí, ktorí skutočne chcú pozerať (a pozerať) filmy, ich môžu nájsť na Netflixe. V tomto článku si povieme niečo o John Wick Streaming - Kde sledovať Johna Wicka. Poďme začať!

John Wick je v podstate akčný thriller, v ktorom sa v hlavnej úlohe predstaví Keanu Reeves. Muž, ktorý sa dostane späť do života, ktorý sa pokúsil opustiť. Akonáhle skupina mužov vnikne do jeho domu, ukradnú mu auto a zabijú jeho šteňa, v skutočnosti sa ponorí späť do svojho starého života, aby sa pomstil. Výsledkom je pôsobivá filmová séria plná akcie, dôvtipnej konverzácie a tiež Keanuovej charizmy.

Streamovanie Johna Wicka - Kde sledovať Johna Wicka

Koľko je filmov Johna Wicka?

No, sledujem John Wick franšíza, pretože jednoducho zahŕňa sledovanie filmov cez dátum vydania. Počnúc prvým filmom, potom sa prepracujte viac ako Kapitola 3 - Parabellum skutočne pochopiť, kto je John a čo tiež vedie jeho túžbu po pomste.

John Wick (2014)

Keď gangstri odnesú pár vecí, na ktorých mu záleží, bývalý nájomný vrah John Wick (Keanu Reeves) je skutočne nútený vrátiť sa do svojho niekdajšieho násilného života. Keď sa vyberie do New Yorku, snaží sa pomstiť jediným spôsobom, ako vie. Cieľom zameraným na zabitie každého posledného z násilníkov a muža, ktorý ich pošle, je aj Iosef Tarasov (Alfie Allen). Ani prosba starého šéfa, ktorú hrá cez Michaela Nyqvista, Johna nespomalí. Vo filme sa tiež predstaví Willem Dafoe ako otcovská postava legendárnej skupiny vrahov.

Dostupné na: Amazon Prime Video, FandangoNOW, Google Play, iTunes, Microsoft, Vudu, YouTube rovnako

ako odstrániť jadrá v retroarchii -

John Wick: Kapitola 2 (2017)

Ešte doma sa John objaví ďalší gangster. Namiesto toho, aby ho vyplienil, požiada Johna, aby splatil veľký dlh. John je nútený dodržať prísahu, ktorú kedysi zložil, a cestuje do Talianska, aby vyviedol jedného z rodinných súperov gangstera. Jeho oficiálne vystúpenie späť do sveta atentátnikov však vedie k tomu, že na jeho hlavu bola umiestnená odmena za milióny dolárov. Odmena, ktorá rastie iba vtedy, keď zradí a prinúti porušiť posvätný zákon rešpektovaný prostredníctvom všetkých osôb v jeho profesii. Očakávate, že uvidíte rovnakú tvár Laurence Fishburne v úlohe podzemného zločinca.

Dostupné na: Amazon Prime Video, FandangoNOW, Google Play, iTunes, Microsoft, Vudu tiež

John Wick: Kapitola 3 - Parabellum (2019)

Takže po zabití na mieste, ktoré by žiadny zabijak nemal nikdy zabiť, čelí John dlhému zoznamu talentovaných nájomných vrahov, ktorí sú skutočne ochotní ukončiť svoj život za vysokú cenu. Spolu so žiadnou ochranou zo svojho bývalého cechu má len málo, aby sa mohol obrátiť na. Prísaha od bývalej priateľky Sofie (Halle Berry). To sa javí ako jeho jediná nádej. Bude mať však John silu dotiahnuť to do konca? Alebo je teraz príliš veľa nepriateľov na to, aby ste ich zničili? Fishburne sa objaví aj v tejto skutočne pútavej rozprávke.

streamovanie John Wick

Streamovanie John Wick - k dispozícii na: Amazon Prime Video, HBO Go, HBO Now, HBO (Prime Video), FandangoNOW, Google Play, Hulu, iTunes, Microsoft, Vudu a tiež YouTube.

Štvrtý film by sa mal do kín dostať na jar roku 2022. Piaty bez názvu bude nasledovať tiež.

Je John Wick na Netflixe alebo Hulu?

V Spojených štátoch nie je John Wick k dispozícii na žiadnej z týchto platforiem. Je k dispozícii aj na Hulu, ak získate doplnok Cinemax, nie však na samostatnú službu. Nie sú to ani všetky filmy o Johnovi Wickovi, ktoré si tam môžete tiež vychutnať, ale skôr ten najnovší, Kapitola 3 - Parabellum tiež.

Má Netflix Johna Wicka?

Krátka odpoveď na túto otázku je áno. Dlhá odpoveď je, že sa spolieha na to, kde žijete. Tiež sa nám podarilo objaviť všetky tri filmy o Johnovi Wickovi na Netflixe vo Veľkej Británii alebo v Rumunsku. Napríklad však chýba v Spojených štátoch alebo Kanade.

Je John Wick 2 na Netflixe?

Druhý film z franšízy Johna Wicka je tiež k dispozícii na sledovanie na Netflixe na mnohých trhoch. Rovnako ako Spojené kráľovstvo však týmto štátom chýba.

Je John Wick 3 na Netflixe?

Najnovší film Johna Wicka z roku 2019 je teda k dispozícii na pozeranie na Netflixe. Ak žijete vo Veľkej Británii alebo v Rumunsku, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Čo ak nemôžem sledovať Johna Wicka v miestnom Netflixe?

Jednou z nepríjemných vecí na Netflixe je, že má jednotlivé knižnice v každej krajine, v ktorej je k dispozícii, a nie všetok obsah je k dispozícii všade. Skutočne dobrým príkladom je John Wick, pretože film v USA chýba. Je však prítomný aj v mnohých ďalších krajinách. Situácia sa mnohokrát zvráti a filmy, ktoré chcete mať, sú prítomné v Spojených štátoch a chýbajú v iných krajinách.

Aj keď všetci platíme rovnaké poplatky za predplatné, Netflix má rôzne knižnice, aby skutočne lepšie reagoval na miestne požiadavky a záujmy. Licenčné dohody, ktoré sa im podarí získať, sa tiež spoliehajú na to, aké ďalšie miestne streamovacie platformy sú k dispozícii, a na dohody, ktoré sa im tiež podarilo získať.

Ak však máte záujem sledovať Johna Wicka a žijete v oblasti, kde Netflix filmy nemá. Potom si ich môžete stále užívať, pokiaľ máte VPN.

VPN sú skutočne zložité nástroje, ich použitie je však väčšinou jednoduché. VPN nasmeruje vaše internetové pripojenie cez server podľa vášho výberu. Vášmu zariadeniu priradí novú adresu IP, aby sa zhodovala so všetkými ostatnými v oblasti, ktorú ste vybrali. Napríklad, pokud si vyberete server v Londýně, dostanete IP, která bude označovat toto nové umístění.

To je obzvlášť užitočné, keď sa napríklad snažíte sledovať Johna Wicka na Netflix UK z USA alebo Kanady.

NordVPN | Streamovanie Johna Wicka

nordvpn

Pretože trh je zaplavený sieťami VPN, môžeme vám skutočne pomôcť vybrať to najlepšie, čo existuje. Podľa našich testov a posúdení je to NordVPN . Tento nástroj sa v zásade dodáva so servermi v takmer stovke krajín. Ešte viac umiestnení a na zabezpečenie vašich údajov má k dispozícii aj špičkové šifrovanie.

Čo musíte urobiť, aby ste mohli používať NordVPN:

  • Budete musieť začať s nastavením účtu. Získate 3 mesiace zadarmo a 68% ZĽAVU taktiež na dvojročný plán.
  • Potom musíte vymazať malé podrobnosti, ako je inštalácia aplikácií a prihlásenie do účtu na všetkých dôležitých zariadeniach.
  • Teraz je čas vyhľadať server, ktorý sa skutočne nachádza napríklad v Spojenom kráľovstve, a pripojiť sa k nemu.
  • Po vytvorení tohto spojenia môžete chlapci načítať Netflix do prehliadača alebo znova spustiť aplikáciu aj na vašom zariadení. Netflix potom uvidí, že ste v Londýne, a umožní vám prístup ku všetkému, čo miestna knižnica ponúka, vrátane Johna Wicka.

Nebude Netflix vedieť, že používam VPN?

Pred niekoľkými rokmi predstavil Netflix túto technológiu, aby jej pomohol zistiť, kedy ľudia používajú VPN na prístup k svojej platforme. Našťastie pre nás, prémiové VPN väčšinou lietajú aj pod radarom.

Čierne zoznamy IP Netflixu zoskupujú ich systémy tak, že pochádzajú z VPN, ale nemôžu ich získať všetky. Spolu s NordVPN sme mali doposiaľ skutočne skvelý zážitok a zakaždým sa nám podarilo obísť obmedzenia. To samozrejme neznamená, že sa to nemôže stať. Ak to tak je, mali by ste začať niekoľkokrát prepínaním serverov a opätovným načítaním stránky. Ak to v skutočnosti nefunguje, mali by ste sa obrátiť na zákaznícku podporu. A radi vás prevedú smerom k serveru, ktorý pracuje spolu s knižnicou Netflix, ku ktorej sa chcete dostať.

Nemôžem radšej použiť iba bezplatnú VPN? | streamovanie John Wick

Všetci sme zvyknutí používať bezplatné nástroje online, nie je to však nič, čo by sme mohli použiť aj vo všetkých veciach. Kedykoľvek ide o VPN, vždy je najlepšie ísť tiež po prémiových nástrojoch.

V prvom rade môže byť používanie bezplatných nástrojov skutočne nebezpečné. Jednou z kategórií aplikácií, ktorá sa väčšinou využíva prostredníctvom počítačových zločincov, aby zamaskovala svoj malware, sú VPN. Ak ich chcete zatraktívniť, ponúkajú tieto nástroje skutočne zadarmo. Keď zariadenie infikuje malvér, môže zhromažďovať finančné údaje, osobné informácie, citlivé fotografie atď. Skoro všetky informácie o vašom zariadení sú v skutočnosti férovou hrou. Krádež identity, finančné podvody a tiež vydieranie sú iba niekoľkými príkladmi možných výsledkov.

Ďalším dôvodom, prečo by ste mali zabrániť používaniu bezplatných sietí VPN, je to, že nebudú efektívne obchádzať blokády, ktoré skutočne implementoval Netflix. Bezplatné VPN sú prvé, ktoré sa dostanú na čiernu listinu, takže už nebudete mať na čo pozerať.

Navyše, aj keď sa vám podarilo dosiahnuť, aby veci fungovali. Potom je nepravdepodobné, že by ste boli schopní skutočne niečo sledovať, pretože rýchlosť internetu nie je v skutočnosti najlepšia. Absolútne bezplatné nástroje majú väčšinou málo serverov, ale kopu používateľov. Za týchto okolností rýchlosť internetu tiež výrazne klesá, kedykoľvek sú servery preplnené.

Existuje aj niekoľko bezplatných sietí VPN, ktorým by sa malo zabrániť, keď v skutočnosti používajú vaše zariadenie ako server pre iných používateľov. Ako vy, chlapci, obchodujete s prístupom k zdrojom vášho počítača, aby ste mohli aplikáciu používať aj zadarmo. A výkon vášho zariadenia značne poklesne a vy sa tiež môžete stretnúť s mnohými ďalšími problémami.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom o streamovaní obsahu od Johna Wicka páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Rôzne spôsoby, ako opraviť chybu Netflix U7353-5101