IPhone XS stráca test rýchlosti proti Samsungu Galaxy S10

Zakaždým, keď nové zariadenie Android príde na trh, porovná sa s iPhone. Zariadenie Apple sa stalo štandardom v priemysle, najmä na úrovni výkonu. Doposiaľ nebol nikto schopný poraziť iPhone v teste rýchlosti používania, a to napriek skutočnosti, že zariadenia s Androidom zvyčajne po iPhone odchádzajú.

Nestalo sa tak doteraz. Nové Samsung Galaxy S10 dokázal poraziť iPhone XS v teste rýchlosti, ktorú ste videli už predtým. Skladá sa z otvárania a zatvárania aplikácií a sleduje, ktoré zariadenie to robí rýchlejšie. K dispozícii sú dve kolá, prvé sa otvárajú aplikácie prvýkrát a druhé sa otvárajú druhýkrát. V druhom prípade došlo k strate iPhone XS a chyba spočíva v aplikáciách spoločnosti Microsoft.

Samsung Galaxy S10 prekonáva rýchlosťou iPhone XS

The referenčné hodnoty už ukázal, že tento rok sa zariadenia Samsung veľmi priblížili k Apple iPhone XS, stále však boli pozadu. Napriek tomu iné prvky, ako napríklad pamäť RAM, slúžili na to, aby bol Galaxy S10 rýchlejší ako otváranie aplikácií pre iPhone XS.

Pozri tiež: Rad iPadov z roku 2019 je rovnako výkonný ako iPhone z roku 2018

Ako môžete vidieť na videu, prvé kolo vyhráva iPhone XS. Povedzme, že v tomto prvom kole sú najdôležitejšie rýchlosť procesora a operačného systému. Obidve zariadenia sa správajú vynikajúco, aj keď iPhone XS vyhráva o pár sekúnd.

To sa však nestane v druhom kole, keď sa aplikácie znova otvoria. V tomto prípade je RAM oveľa dôležitejšia a Samsung Galaxy S10 má dvakrát viac RAM ako iPhone XS. IPhone šlo v tomto druhom kole veľmi dobre, kým sa dostal k aplikáciám Microsoftu. Otvorenie Excelu aj Wordu sa otvorilo príliš dlho a korunovali Samsung Galaxy S10 ako víťaza.

čo je indigo pre kodi