IPhone XI by mohol mať duálne Bluetooth a pripojiť sa k dvom bezdrôtovým zariadeniam naraz

Chýry o iPhone XI sa za posledné mesiace znásobili a všetko sa zdá byť dostatočne jasné, aspoň čo sa týka dizajnu. Najnovšie správy musíme povedať, že nový iPhone bude mať tri zadné fotoaparáty v zvláštnom výbežku, aký sa v zariadeniach Apple nikdy predtým nevyskytol.

Videli sme prípady a videá o novom iPhone XI, ale o jeho vnútorných vlastnostiach vieme len málo, že bude mať nový procesor s názvom A13 . Teraz sa hovorí o novej povesti s podrobnosťami o novom vývoji v oblasti Technológia Bluetooth zariadenia iPhone XI, ktoré by nám umožnilo pripojiť sa k dvom rôznym zariadeniam naraz.

iPhone XI Úniky

IPhone XI sa mohol pripojiť k dvom párom rôznych AirPodov

V súčasnosti iPhone umožňuje výstup zvuku iba do zariadenia, aj keď pripojíte niektoré slúchadlá EarPods káblom a niektoré slúchadlá AirPods pomocou rozhrania Bluetooth, zvuk bude vydávať iba jedno z dvoch zariadení. Aj keď máte synchronizované dve zariadenia Bluetooth, musíte zvoliť jedno, pre ktoré chcete, aby zvuk vychádzal.

Podľa informácií dvojitej technológie Bluetooth, ktorá bude dodávaná spolu s novým telefónom iPhone XI Macotakara , umožní zvuk prichádzať z viacerých zariadení súčasne. To znamená, že by ste mohli mať dva rôzne AirPods, aby dvaja ľudia mohli počúvať skladbu alebo video súčasne.

Pozri tiež: Takto predstavila webová stránka spoločnosti Apple v priebehu histórie každý iPhone

Táto nová funkcia je zvyčajne spojená s funkciou Bluetooth 5, ale zdá sa, že Apple by ju mohol so softvérovou aktualizáciou vziať aj na iPhone 8, X, XR a XS, pravdepodobne s iOS 13, ktorý príde aj s ďalšími skvelými novinkami.

Zdá sa, že Apple stále silno vsádza na svoje bezdrôtové zariadenia a s touto novou funkciou, ktorá by sa mohla dostať na iPhone, uprednostňuje použitie AirPodov. Vieme, že bezdrôtové slúchadlá spoločnosti Apple sú úspešné a tretia generácia by mala doraziť do konca roka.