Používatelia iPhone 5 budú musieť čoskoro aktualizovať na najnovšiu verziu

Napriek vývoju v oblasti hardvéru a softvéru spoločnosti Apple pre radu iPhone je táto spoločnosť každú chvíľu zodpovedná za vylepšenia s cieľom maximalizovať výkon jeho staršieho zariadenia. Ak máte iPhone a ešte roky ho nemusíte aktualizovať, konkrétne model, ktorý vás sprevádza, je iPhone 5 ; Posledné odporúčanie spoločnosti Apple je pre vás.

3. novembra, aktualizácia systému iOS pre iPhone 5

Nedávno Apple pripomenul používateľom iPhone 5 že by mali aktualizovať svoj operačný systém na verzia 10.3.4, do 3. novembra. Dôvodom je pomalý výkon aplikácií, ako sú iCloud, App Store, e-mail, prehliadanie webu, a najmä na zmiernenie problému s GPS, ktorý ovplyvňuje tieto produkty od apríla.

Zatiaľ čo možnosť inovácie na iOS 10.3.4 je k dispozícii od apríla, Apple zistil, že t tu je niekoľko používateľov, ktorí ešte túto verziu nemajú, a preto sa venoval zasielaniu upomienkových správ. Dodatočne rozšírila pozvánku na používateľov štvrtá generácia iPadu. Ktorí tiež predstavili problémy pri výkone svojich aplikácií.

Prečítajte si tiež: Modely iPhone sa radia medzi najpredávanejšie smartfóny

Toto ignorujte a iPhone 5 bude mať problémy s presnou polohou GPS a zmeny dátumu a času. Pretože služby a funkcie systému iOS závisia od času a dátumu práce; a ich zmena by zabránila App Store, iCloud a ďalším cloudovým službám pracovať podľa očakávania.

Ak nemôžete aktualizovať svoj mobilný telefón pred 3. novembrom, spoločnosť Apple ponúka iné riešenie; budeš musieť vytvoriť zálohu a obnoviť pomocou počítača; pretože zálohovanie iCloud a požadované aktualizácie prestanú fungovať kvôli nesprávnemu dátumu a času.