iPhone 11 môže byť kompatibilný s Apple Pencil

O iPhone 11 vieme veľa vecí, ale všetko sa zameriava na jeho dizajn, o jeho možných nových funkciách sa špekulovalo málo alebo vôbec. Teraz analytik Citi Research obnoví starú fámu a predpovedá, že iPhone 2019 bude kompatibilný s Apple Pencil.

kodi golfový kanál naživo

Ako informoval Business Insider, Podpora pre iPhone Pencil je na zozname ďalších funkcií, ktoré Citi Research očakáva v iPhone 2019. Pred rokom sa špekulovalo o jeho možnej kompatibilite s iPhone XS Max. Táto povesť sa však nenaplnila a bola zabudnutá.

iPhone 11

Bude iPhone 11 kompatibilný s Apple Pencil?

Je čudné si myslieť, že tohtoročný iPhone je kompatibilný s Apple Pencil a že žiadny z veľkých filtrov a analytikov ako Ming-Chi Kuo alebo Mark Gurman sa k tomu nevyjadril a v kóde iOS 13 sa nenašli nijaké stopy. Tento rok by to nemalo veľký zmysel, pretože všetky tri modely iPhone 11 budú vybavené 5,8, 6,1 a 6,5-palcovými obrazovkami, rovnakými veľkosťami ako tohtoročný iPhone.

Apple Pencil môže byť užitočný na veľkej obrazovke, ale ak bude rovnaká, nemá zmysel, aby sa táto kompatibilita dostala na iPhone 2019 a nie na rok 2018.

Na druhej strane tu máme slávnu frázu Steva Jobsa v predstavení pôvodného iPhonu - Kto chce stylus? - a ktorej je Apple verný počas všetkých tých rokov. Je pravda, že to v určitom okamihu môže byť užitočné, ale myslím si, že Apple Pencil má oveľa väčší zmysel pre iPad ako pre iPhone.

zavesenie alebo zlyhanie aplikácií nie je opravené

Pozri tiež: O dva roky neskôr uvedie Google v Pixel 4 svoje vlastné Face ID

Povesť však existuje a táto skupina investorov očakáva, že sa tento rok dočkáme kompatibility s Apple Pencil na iPhone. Fáma nešpecifikuje, či by sme sa dočkali nového modelu Apple Pencil pre iPhone, alebo by súčasné fungovali. Na to, aby sme sa dostali z pochybností, si budeme musieť počkať na mesiac september a predstavenie iPhonu 11, je to však jeden z tých nádorov, ktoré treba brať veľmi opatrne.

Windows 10 uložiť plochu