IPhone 11 je populárnejší ako Pro a Pro Max, ale nie veľa

Technicky nové Apple iPhone 11, 11 Pre a 11 Pro Max ešte nie sú k dispozícii, ale vzhľadom na to, že predobjednávky prebiehajú od minulého piatku a globálne komerčné spustenie je naplánované na piatok 20. septembra, je čas zhodnotiť popularitu. Najlepšie tri špičkové telefóny, ako aj ich strednodobý a dlhodobý potenciál.

Už nie je veľkým tajomstvom, že technologický gigant založený na Cupertine zažíva zložité obdobie, pokiaľ ide o dodávky jednotiek iPhone po celom svete, a sleduje pomerne vážny pokles ich ročných čísel, až kým 5G konečne nepríde na záchranu kompletného mobilného telefónu odvetvie v roku 2020. V súčasnosti Apple vsádza na mnoho významných vylepšení fotoaparátu a znateľné, ale nie dramatické zlepšenie životnosti batérie by mohlo zastaviť krvácanie, čo sa podľa prvého analytika zdá byť. vyhodnotenie vopred stanovených skóre.

Prečítajte si tiež: iPhone XS, XS Max, 7/7 Plus ukončené, XR a 8/8 Plus a získajte zľavy; Apple Watch Series 4 Axed, Series 3 Discounted

Dobrý štart pre iPhone 11 Pro a 11 Pro Max

Ming-Chi Kuo je možno najplodnejším a jedným z najspoľahlivejších odborníkov spoločnosti Apple, takže nie je vôbec prekvapujúce vidieť, že analytik spoločnosti TF International Securities už predstavil dva zaujímavé výskumné poznámky o výkonnosti spoločnosti iPhone 11 Pochopiteľne, rodinná pokladňa, Kuo vo svojej prvej analýze po prvom víkende najnovších vlajkových lodí spoločnosti Apple udržal vágne, pričom si všimol obzvlášť silný dopyt po najdrahších modeloch v USA. A pozitívne výsledky pre variant, ktorý nie je určený pre Pro, v Číne, čo ho viedlo k zvýšeniu celkových očakávaní z minimálneho počtu 65 miliónov na 75 miliónov kusov do konca roka.

Ak by vás zaujímalo, ktorá z troch nových verzií iPhone sa ukazuje ako najpopulárnejšia na celom svete, odpoveď je celkom predvídateľná. Podľa poznámky Kua o následnom výskume k predobjednávkam produktu linka iPhone 11, najlacnejší. A zatiaľ najskromnejší model predčí svojich bratov s trojitým objektívom. Kto predstavuje 45 percent prvých členov rodinného predaja.

To znamená, že spoločná účasť 11 Pro a Pro Max je 55 percent. Čo v skutočnosti prevyšuje výsledky iPhone XS a XS Max tentokrát minulý rok. V tom čase, hoci si ľudia museli na iPhone XR počkať, sa dalo predpovedať, že Kuo predpovedal, že špičkový variant predstavuje medzi 40 a 45 percentami celoročných zásielok rodiny.

Skvelá správa pre konečný výsledok spoločnosti Apple

Ako iPhone XR, je isté, že vstupná úroveň iPhone 11 sa v blízkej budúcnosti stane najpredávanejším mobilným zariadením na svete. Ale ak iPhone 11 Pro a 11 Pro Max bude schopný udržať počiatočné dlhodobé tempo. Ich príspevok k celkovým údajom o príjmoch spoločnosti Apple by mal byť výrazne vyšší ako v minulom roku vo dvojici XS.

Drahšie výrobky majú tendenciu vytvárať vyššie zisky. Aj keď majú lepší hardvér fotoaparátu ako ich nízkonákladoví príbuzní, teda okrem jednotkových zásielok. Zisk spoločnosti sa pravdepodobne na základe žiadosti ECB slušne zvýši iPhone 11 Pro to zjavne prekračuje očakávania.

Samozrejme, je príliš skoro hovoriť o číslach. Pokiaľ však nechcete stručné zhrnutie niektorých kľúčových bodov. A hlavné vlastnosti, ktoré ponúka iPhone 11 riadok. V takom prípade by sa vám mala zobraziť táto tabuľka objednanej batérie. Súhrn všetkých pásiem LTE podporovaných v USA. Tieto prvé skutočné testy rýchlosti 4G LTE v USA. Porovnanie fotoaparátu v nočnom režime veľmi zaujímavé s iPhone X. A náš súhrn zaujímavých funkcií, ktoré vám mohli chýbať pri udalosti oznámenia spoločnosti Apple. Možno ešte dôležitejšie je, že máme k dispozícii aj zbierku ponúk a zliav od popredných operátorov a autorizovaných predajcov.

(Cez: MacRumors )