Nainštalujte TWRP a rootujte Samsung Galaxy J3 Luna Pro (SM-S327VL)

Tu vám všetkým poskytneme údaje, ktoré potrebujete vedieť skôr, ako začnete s rootovaním. Rovnako vám ponúkneme odpovede na väčšinu času kladených otázok o rootovaní. Prístupné zotavenie je dokonalé s Samsung Galaxy J3 Luna Pro (SM-S327VL) variácia zariadenia. Obnova je okolo 12,28 MB. Názov obnovovacieho súboru TWRP je TWRP_j3popltetfnvzw-08051853.img

Pokiaľ ide o zakorenenie, boli vydané mylné rozsudky, sme tu však na to, aby sme každý takýto zmätok podmanili. Zakorenenie je spravidla neuveriteľne základné a bezpečné priradenie, ktoré môže bez veľkej časti vykonať ktokoľvek, či už je to softvérový inžinier, vývojár alebo dokonca ľahký používateľ systému Android, pretože vie, aké sú najlepšie možné kroky. Dnes si v tomto príspevku povieme niečo o rootovaní a o tom, ako môžete bez väčšej námahy rootovať svoj Galaxy J3 Luna Pro a nainštalovať si TWRP Recovery. Keď ste si vybrali root root to, budete mať množstvo možností, ako sa pohrať s nastaveniami, pohrať sa s nastaveniami, zlikvidovať bloatware, vylepšiť batériu, nainštalovať vlastné ROM a to je len špička ľadovca.

Prečo Root?

Ak ste náhodou používateľom Samsung Galaxy J3 Luna Pro, ktorý už dlho potrebuje rootovať svoje zariadenie, potom je tento príspevok tým najlepším miestom pre vás. Tu vám všetkým poskytneme základné údaje, ktoré musíte mať predtým, ako začnete rootovať svoje zariadenie. Rovnako vám ponúkneme odpovede na väčšinu času kladených otázok, ako napríklad Čo je to rootovanie? Ako by ste rootovali zariadenie s Androidom? Aké výhody má zakorenenie?

Ak ste náhodou používateľom Galaxy J3 Luna Pro a hľadáte spôsob, pomocou ktorého by ste svoje zariadenie zvládli bez väčšieho rozťahovania, ste na najlepšom mieste v súčasnosti. V tomto príspevku vám poskytneme celkový manuál na rootovanie a na to, ako môžete rootnúť svoj Galaxy J3 Luna Pro. Rovnako vám ponúkneme odpovede na všetky tu a znova kladené otázky, napríklad čo je rootovanie, bezpečné rootovanie, aké výhody má rootovanie, a to je len začiatok.

Pozor

Nebudeme považovaní za zodpovedných za akýkoľvek druh poškodenia, ktoré vyskočilo na vaše zariadenie počas vykonávania tohto inštruktážneho cvičenia. Robte to na svoje vlastné nebezpečenstvo. Týmto stratíte záruku na svoje zariadenie.

PREDBEŽNÉ POŽIADAVKY

  • Zaistite, aby bol stav batérie viac ako 60%
  • Skontrolujte, či máte v počítači nainštalované jednotky USB.
  • Inštalácia ADB a Fastboot ovládače v počítači. Sprievodca Najrýchlejší spôsob inštalácie Android ADB a Fastboot (s ovládačmi) v systéme Windows alebo Ako nainštalovať ADB a Fastboot v systémoch Mac alebo Linux
  • Teraz povoľte možnosti pre vývojárov. Sprievodca povolením Možnosti vývojára a ladenie USB v systéme Android
  • Úplne si zálohujte informácie o svojom zariadení

Ako vykoreniť Galaxy J3 Luna Pro a nainštalovať TWRP Recovery

Hlavnou metódou, ktorú môžete nainštalovať, je obnovenie TWRP a potom flash SuperSu alebo Magisk, aby sa vaše zariadenie rootlo

Ako vykoreniť Samsung Galaxy J3 Luna Pro

Po inštalácii Obnova TWRP na vašom zariadení môžete zaviesť do obnovenia TWRP podľa nasledujúceho sprievodcu. Potom môžete bleskom Supersu alebo Magisk získať prístup root do svojho zariadenia.

Pokyny krok za krokom na zavedenie do režimu obnovenia v systéme Android (rôzne spôsoby)

správca úloh nedokáže ukončiť proces

1 Používanie SuperSu | Root Galaxy J3 Luna Pro (netestované)

Stiahnite si najnovší zip Supersu (použite supersu z oblasti sťahovania)

Ako flashovať SuperSU pomocou TWRP Recovery a rootovania ľubovoľného zariadenia s Androidom

2 Používanie programu Magisk | Root Galaxy J3 Luna Pro (odporúčané)

Stiahnite si najnovšiu verziu Magisk

Ako nainštalovať Magisk na zariadenie Android [Universal Systemless Interface for Android]

Hotový!! Toto efektívne rootne Samsung Galaxy J3 Luna Pro