Nainštalujte si TWRP recovery na Galaxy Note 7

Aktualizácia (24. augusta 2016): Oficiálne obnovenie TWRP je teraz k dispozícii pre varianty Galaxy Note 7 International (N930F, N930FD) a kórejské verzie (N930S, N930L a N930K). Majte pocit bezpečia, aby ste ich flashovali do svojej Galaxy Note 7. Odkazy na stiahnutie boli aktualizované.

Je to už dávno, čo spoločnosť Samsung vyhlásila Galaxy Note 7 a my teraz máme neformálne TWRP recovery 3.0.2-0 fabricate pripravené na blikanie na zariadení.

hromadná úprava značiek tumblr

Obnova TWRP na Galaxy Note 7

Kvôli WolfW over na xda je teraz obnovenie Galaxy Note 7 TWRP prístupné pre kohokoľvek, aby si ho mohol stiahnuť a preniesť do svojich zariadení Note 7 bežiacich na procesoroch Exynos s príslušnými číslami modelov: N930F, N930FD, N930S, N930L a N930K.

Vytrhnite prácu s obnovením poznámky 7 TWRP pre model vášho zariadenia z odkazu na stiahnutie pod a v podstate postupujte podľa pokynov na inštaláciu obnovenia.

K stiahnutiu

Ako nainštalovať TWRP na Galaxy Note 7

 1. Rozbaľte súbor Odin 3.12.3 .compress a spustite / otvorte súbor Odinv3.12.3.exe z oddelených súborov vo vašom počítači.
 2. Povoľte odomknutie OEM v poznámke 7:
  • Ísť do Nastavenia O telefóne a niekoľkokrát klepnite na Zostaviť číslo, čím posilníte možnosti pre vývojárov.
  • Vráťte sa na primárnu stránku Nastavenia, pozrite sa na základňu a vyberte Možnosti vývojára odtiaľ.
  • V časti Možnosti vývojára vyhľadajte výraz OEM odomknutie začiarkavacie políčko / prepínač a uistite sa, že to začiarknete alebo zapnete.
 3. Naštartujte zariadenie do režimu sťahovania:
  • Vypnite zariadenie .
  • stlačte a podržte Domov + Napájanie + Zníženie hlasitosti tlačidlá na chvíľu, kým sa nezobrazí obrazovka s upozorneniami.
  • Stlačte Objem Hore na obrazovke s upozornením, aby ste to potvrdili, a spustili sa v režime sťahovania.
 4. Keď je vaše zariadenie v režime sťahovania, pripojte ho k počítaču pomocou prepojenia USB. Okno Odin na PC by malo rozpoznať zariadenie a preukázať Dodatočné !! správa.
 5. Teraz kliknite na kartu AP v okne Odina a vyberte ikonu Obnova TWRP .tar.md5 súbor, ktorý ste si stiahli pre svoje zariadenie.
  • Poznámka: NEHRAJTE s niektorými ďalšími možnosťami na obrazovke. Musíte iba pripojiť svoje zariadenie a zvoliť súbor TWRP recovery .tar na karte AP.
 6. Na dokončenie postupu stlačte tlačidlo Štart na Odinovi a pevne ho zaveste. Keď sa efektívne dokončí, uvidíte na Odinovej obrazovke odovzdanú správu.
 7. Po dokončení blikania Odina sa vaše zariadenie následne reštartuje. Potom by ste mohli odpojiť zariadenie.

Ako spustiť Galaxy Note 7 na zotavenie TWRP

 1. Vypnite zariadenie.
 2. stlačte a podržte Domov + Napájanie + Zvýšenie hlasitosti tlačidlá na chvíľu a keď uvidíte na obrazovke logo svojho zariadenia, vybite tri veľké tlačidlá. Vaše zariadenie sa zavedie do obnovenia TWRP.

Základná narážka

Po zavedení do obnovenia TWRP len preto, že vás oslovíme, aby ste povolili úpravy rámca. Ak potiahnete prstom doprava a povolíte to, potom nezabudnite blesknúť SuperSU zip pred reštartom na framework, inak sa vaše zariadenie zavedie, pretože TWRP by aktivovalo dm-verity.

mac hovorí servisná batéria

Najnovší zip SuperSU a pokyny na flashovanie SuperSU od TWRP môžete získať z odkazu pod:

Ako flashovať SuperSU pomocou obnovy TWRP a rootovať akékoľvek zariadenie Android [v2.82 SR5]

používa avast veľa pamäte