Inštalácia súkromných kanálov na Fire Stick - Ako na to

Súkromné ​​kanály v ohni

Chcete nainštalovať súkromné ​​kanály na Fire Stick? Ak áno, potom zostaňte s nami! Amazon’s Firestick je veľmi malé zariadenie, ale po inštalácii súkromných kanálov môže rozšíriť rozsah poskytovania obsahu. Ak ste to nikdy predtým neurobili, netrápte sa. Tu zdieľame veľa tipov, ako čo najlepšie využiť svoje zariadenie Fire TV.

Dôležitá vec, ktorá robí Fire Stick alebo Fire TV tak užitočnými, je schopnosť inštalovať alebo sťahovať tony kanálov priamo do zariadenia. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si aplikáciu zo zabudovaného trhu. Máte rýchly prístup k širokej škále obsahu, od živého televízneho vysielania cez hry, šport, filmy, mediálne centrum Kodi a oveľa viac. Väčšina z týchto aplikácií je však veľmi cenovo dostupná alebo bezplatná!

Fire Stick môžete tiež doplniť po pridaní súkromných kanálov do rozhrania a celý proces sa nazýva sideloading. Nepotrebuje útek z väzenia ani hacking, stačí vyhľadať aplikáciu alebo kanál, ktorý si chcete nainštalovať. Môžete si tiež nastaviť aplikáciu tretej strany, ktorá ju dostane k zariadeniu Fire Stick, potom si sadnite na gauč a bavte sa. V nasledujúcej časti sa zaoberáme výhodami a nevýhodami inštalácie alebo sťahovania súkromných kanálov vo Fire TV.

Pozri tiež: Služby YouTube TV VPN - ako to detekuje?

Zoznam aplikácií VPN pre Fire TV

Streamujte filmy cez VPN

Používanie služby VPN má veľa výhod, ale celkovými výhodami je vylepšené zabezpečenie pomocou šifrovania údajov medzi vami a serverom cieľového servera. Po použití siete VPN môžete vylepšiť zabezpečenie, súkromie, zostať na webe neznámi a umožniť vám prístup k geograficky obmedzenému obsahu. Ak chcete nainštalovať súkromné ​​kanály na Fire Stick, ponorte sa nižšie!

Nezabudnite na túto bytosť bezplatné VPN ich robí trochu obmedzujúcimi alebo obmedzenými. Buď slabé šifrovanie dát, rýchlosti sú pomaly obmedzené mesačné limity dát, alebo reklamy kazia zážitok z prehliadania. Preto dôrazne odporúčame používať plne vybavenú službu VPN, ak ste skúsený používateľ.

ako rýchlo zvýšiť hladinu pary

Nord VPN:

NordVPN ponúka robustné riešenie ochrany osobných údajov a poskytuje všetky nástroje a prináša najlepšiu VPNFireTV. Áno, podporuje Firestick a ponúka pripojenia s nízkou latenciou alebo rýchly výkon. Vďaka 256-bitovému šifrovaniu AES cez NordLynx na svojej strane tiež jednoducho skryjete všetky svoje aktivity pred poskytovateľmi internetových služieb a ochránite ich pred úplným blokovaním obsahu alebo nespravodlivým obmedzovaním.

Pros

 • Odblokuje iPlayer, US Netflix, Amazon Prime a množstvo streamovacích služieb
 • Prísne pravidlá nulových protokolov pre metadáta aj prenos
 • Zákaznícky servis

Zápory

 • Niektoré servery ponúkajú priemerné rýchlosti d / l
 • V aplikácii nie je možné určiť provinciu alebo mesto.

Surfshark

Surfshark je ďalší fantastický obchod. Ponúka šifrovanie na úrovni NSA za najnižšie ceny. Ponúka najlepšie a spoľahlivé odblokovanie obsahu. A s blokovaním adries, nespočetnou ochranou proti úniku, prepínačom zabitia a najlepšími politikami odvetvia bez protokolovania je Surfshark jednou z najlepších možností.

 • Server optimalizovaný na odblokovanie programov BBC iPlayer, Netflix, Hulu a ďalších
 • So sídlom na Britských Panenských ostrovoch
 • K dispozícii je zákaznícka podpora (24/7).

IPVanish

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia najviac chcú. Rýchlosť je na prvom mieste. Táto služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť úžasne rýchlo prihlásiť na server s nízkou latenciou. Kľúčovou je tiež bezpečnosť, ktorú adresy IPVanish zaisťujú uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Tiež udržuje vašu identitu zabezpečenú pomocou zabezpečenia proti úniku DNS a automatického prepínača zabitia. Vďaka službe IPVanish môžete byť v bezpečí!

IPVanish’s obsahuje najlepšie funkcie:

 • Jedná sa o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
 • Pravidlá nulového protokolovania pre všetku prevádzku kvôli ochrane súkromia.

Pozri tiež: Sledujte televíziu ESPN Live On Fire a Fire Stick - Ako na to

Inštalácia súkromných kanálov na Fire Stick - základy

Súkromné ​​kanály Fire Stick

Na Fire Stick znamenajú súkromné ​​kanály sideloading vašich vlastných aplikácií, zvyčajne vo forme súborov apk, alebo balíkov Android. Služby, ktoré vytvárajú aplikácie, mnohokrát ponúknu súbory APK, ku ktorým máte ľahký prístup. Umožňuje vám ich jednoducho chytiť a v okamihu nabiť. Ak chcete nainštalovať súkromné ​​kanály na Fire Stick, ponorte sa nižšie!

Ktoré aplikácie sú kompatibilné?

Fire Stick alebo Fire TV používa upravený variant systému Android. Znamená to teda, že spúšťajú takmer všetky aplikácie určené pre platformu. Zahŕňa niektoré pomocné programy alebo hry. Existujú určité obmedzenia, ktoré budete musieť sami preskúmať, pretože kompatibilita nie je taká ľahká ako schopnosť spustiť aplikáciu. Niektorý softvér vyrobený pre smartfóny bol navrhnutý napríklad pre rozhrania dotykovej obrazovky, takže po inštalácii nemôže s aplikáciou interagovať.

Aplikácie na streamovanie videa z Androidu však fungujú dobre na Fire Stick alebo Fire TV. Softvér ako Kodi beží ako sen, rovnako ako ShowBox alebo Stremio. Môžete tiež nainštalovať alebo stiahnuť verziu YouTube pre Android pre Fire Stick a obnoviť tak stratenú funkčnosť.

Je sideloading bezpečný?

Sideloading kanála do Fire TV nepotrebuje žiadne hackovanie. Všetko, čo musíte urobiť, je prístup k zariadeniu zo siete Wi-Fi a manuálna inštalácia softvéru. Tento proces však využíva natívne protokoly Fire OS na starostlivé zvládnutie všetkého. To znamená, že môžete odinštalovať bočné aplikácie vo svojom voľnom čase. Musíte teda obísť obmedzenie používania vstavaného obchodu Amazon, to je ono. Pokojne si nainštalujte alebo stiahnite toľko súkromných kanálov, koľko chcete!

Príprava ohnivej palice:

Fire TV OS štandardne blokuje externé inštalácie. Môžete to však zapnúť aj tak, že prejdete na stránku nastavení. Je to úplne bezpečné alebo bezpečné, Fire TV vás tiež vyzve, aby ste túto možnosť upravili, keď sa pokúsite niečo nabiť. Podľa nasledujúcich rýchlych pokynov pripravte svoju Fire TV na proces bočného načítania.

 • Zamierte do svojho Stránka s nastaveniami Fire TV Stick nachádza sa v hornej časti domovskej ponuky.
 • Teraz rolujte doprava a vyberte Zariadenie
 • Ponorte sa dolu Možnosti vývojára
 • Teraz nastavený Aplikácie z neznámych zdrojov do ZAPNUTÉ.
 • Prijmite varovnú správu o inštalácii externých aplikácií.

Pozri tiež: YouTube TV si razí cestu k zariadeniam Amazon Fire TV

Rôzne spôsoby inštalácie súkromných kanálov na Fire Stick

Nainštalujte si súkromné ​​kanály Fire Stick

Metóda Sideloading je veľmi jednoduchá a priama a veľmi ľahká. Existuje tiež niekoľko spôsobov, ako to dosiahnuť, pričom každý ponúka svoje vlastné slabosti a silné stránky. Ďalej nájdete najpopulárnejšie spôsoby inštalácie alebo sťahovania nových kanálov do zariadenia Fire. Všetky sú bezplatné a rýchle.

Way 1 - Downloader App

Aplikácia Downloader je zadarmo a môžete si ju priamo nainštalovať z Fire TV. Ponúka jednoduché a ľahké rozhranie s veľkým boxom umiestneným v hornej časti obrazovky. Jednoducho zadajte odkaz URL súboru APK, ktorý chcete načítať. Potom Downloader načíta obsah a potom ho nainštaluje za vás. Nemôže to byť jednoduchšie a jednoduchšie, však? Jedinou nevýhodou tejto metódy je písanie dlhých odkazov na URL, ktoré môžu byť s diaľkovým ovládačom Fire TV nepríjemné. Ak máte kvalitnú klávesnicu Bluetooth, máte všetko pripravené.

Postupujte podľa pokynov nižšie a pridajte nové kanály na Fire Stick pomocou metódy Downloader.

 • Zamierte do obchodu Amazon Appstore na svojej Fire TV.
 • Potom hľadaj Downloader a potom nainštalujte program.
 • Po inštalácii presuňte na iné zariadenie a potom zadajte adresu URL súboru APK, ktorý chcete nainštalovať.
 • Potom otvorte program na stiahnutie a zadajte adresu URL.
 • Teraz si môžete súbor stiahnuť pomocou aplikácie Downloader.
 • Nainštalujte ho po výbere súborov v rozhraní.

2. spôsob - adbLink

adbLink je ďalšia bezplatná aplikácia tretích strán pre Mac, Windows a Linux. K vášmu Fire TV sa však pripája cez Wi-Fi. Môže sa tiež použiť na správu alebo organizáciu nainštalovaných programov, pridanie nového obsahu, vymazanie aplikácií, ktoré už nepotrebujete, alebo na jednoduché prehliadanie štruktúry súborov vášho zariadenia Fire. Je to trochu náročnejšie alebo zložitejšie ako vyššie uvedené Downloader, ale poskytuje vám úplné počítačové rozhranie na hranie, ktoré je povedané prinajmenšom robustné.

Podľa pokynov nižšie získate adbLink a potom ho nastavíte na inštaláciu nových kanálov do Fire TV.

 • Od vašej Fire TV Stick až po Nastavenia> Informácie - Sieť a zapíšte si svoje zariadenie IP adresa .
 • Z vášho počítača choďte do adbLink a nainštalujte program pre svoj operačný systém.
 • Potom spustite a nainštalujte adbLink.
 • Na adbLink klepnite na nové umiestnené vedľa krabice zariadenia a pridajte svoju Fire TV Stick.
 • V ďalšom okne zadajte jedinečný popis a adresu IP zariadenia Fire TV Stick.
 • Na počítači si stiahnite alebo nainštalujte súbory apk, ktoré chcete pridať na kartu Fire Stick.
 • V adbLink klepnite na tlačidlo Inštalovať APK.
 • Prejdite na súbor, ktorý ste stiahli, a klepnite na ok.
 • adbLink nainštaluje aplikáciu automaticky na vaše zariadenie Fire TV.

Cesta 3 - apps2fire

Ak máte v domácnosti ďalšie zariadenie s Androidom, potom apps2fire môže byť najrýchlejším spôsobom, ako nabiť kanály do vašej Fire TV. Aplikácia len tlačí nainštalovaný softvér z mobilného zariadenia na Fire Stick. Potrebujete iba nainštalovať alebo stiahnuť požadovanú aplikáciu a potom ju odoslať. Aplikácia Apps2fire sa stará o všetku náročnú prácu a poskytuje vám viac času na vychutnávanie a relaxáciu nového obsahu.

Pomocou nasledujúceho článku nainštalujte alebo stiahnite aplikáciu apps2fire a potom ju použite na inštaláciu vlastných súkromných kanálov na Fire TV.

 • Nainštalujte alebo stiahnite na samostatnom mobilnom zariadení apps2fire z Google Play. Uistite sa, že je to ten, ktorý vyvinula Koni, pretože existuje niekoľko klonov.
 • Na rovnakom zariadení vyhľadajte aplikáciu, ktorú chcete nainštalovať do Fire TV. Nainštalujte ho ako obvykle.
 • Potom spustite apps2fire a umožnite mu vytvoriť zoznam miestnych inštalácií.
 • Po dokončení skenovania jednoducho posuňte ponuku doľava a kliknite na tlačidlo Nastaviť.
 • Prejdite na Fire TV do časti Nastavenia> Informácie - Sieť a potom si zapíšte adresu IP vpravo.
 • V aplikácii apps2fire zadajte adresu IP vašej Fire TV z vyššie uvedeného kroku a potom kliknite na Uložiť.
 • Zamierte do Karta Miestne aplikácie a prejdite nadol na aplikáciu, ktorú si chcete nainštalovať do Fire TV.
 • Kliknite na aplikáciu a po otvorení okna vyberte možnosť Inštalovať.
 • Potom sa aplikácia nahrá do vašej Fire TV a automaticky sa nainštaluje. Pretože to trvá niekoľko minút, v závislosti od veľkosti aplikácie a rýchlosti vášho Wi-fi pripojenia.

Požiarne televízne kanály

Fire TV bola navrhnutá na streamovanie. Zariadenie je dodávané s množstvom základných aplikácií už predinštalovaných, ale môžete tiež rozšíriť jeho funkčnosť míľovými krokmi po čo najskoršej inštalácii alebo stiahnutí správnej aplikácie tretej strany. Tu diskutujeme o niektorých z najlepších streamovacích aplikácií pre Fire Stick aj Fire TV.

Zákonníka

Kodi je osvedčená a najpopulárnejšia aplikácia mediálneho centra, aká bola kedy vytvorená. Open-source a bezplatný softvér funguje na širokej škále zariadení a umožňuje vám organizovať a streamovať televízne programy alebo filmy z rôznych zdrojov. Prajete si nové filmy? Pomocou správnych doplnkov môžete zadarmo sledovať všetky svoje obľúbené!

Stremio

Stremio hľadá v posledných rokoch veľa pozornosti ako jedna z najlepších možností pre Kodi. Poskytuje schopnosť organizovať, triediť a streamovať najrôznejšie filmy a televízne programy, a to všetko z rozhrania podobného Netflixu. Vďaka nemu môžete ľahko získať prístup k všetkým novým filmom priamo z internetu, nemusíte navštevovať kino alebo platiť poplatky za prenájom.

Showbox

ShowBox je ďalší najlepší kanál na streamovanie filmov. Vďaka tomuto rozhraniu sa javí ako alternatíva k Hulu alebo Netflix, ale jeho obsah je novší a rovnako kvalitný. S ShowBoxom môžete ľahko sledovať všetky nové a populárne filmy, ako napríklad novo uvádzané filmy a tituly, ktoré sú stále v kinách. Televízne programy sú však spomínané obľúbenosťou a zahŕňajú všetky nové série z celého sveta, najmä z USA.

Záver:

Fire Stick a Fire TV sú najlepšie zariadenia. Chep, ľahko použiteľné a najlepšie na inštaláciu aplikácií s vedľajším programom a súkromných kanálov, aby ste rozšírili svoje možnosti zábavy mimo dosahu. Ak to považuje za užitočné, dajte nám vedieť nižšie!

Prečítajte si tiež: