Nainštalujte Kodi Solutions IPTV na ľubovoľné zariadenie

Hľadáte Kodi Solutions IPTV? Existuje široká škála služieb IPTV. Mnohé z nich sú platené služby, ktoré fungujú plne nad palubu. Ostatní sú však zaneprázdnení tienistými praktikami. Z tohto dôvodu majú držitelia autorských práv trochu ľahký pohľad na priemysel ako celok. Môžu sa tiež prehnať preventívnymi opatreniami. Mnoho dobrých doplnkov Kodi IPTV sa, bohužiaľ, dostalo do krížovej paľby týchto snáh o zastavenie šírenia, ktoré používateľov platformy pripravili o brilantné zábavné nástroje.

V tomto výučbe sa dozviete všetky podrobnosti o tom, ako stiahnuť doplnok Kodi Solutions IPTV.

Používajte Kodi bez VPN!

Vyššie sme spomenuli, ako majú držitelia autorských práv vplyv na služby IPTV. Samotná spoločnosť Kodi prešla rôznymi útokmi od rôznych poskytovateľov internetových služieb alebo úradov. Tiež chcete použiť VPN na zabezpečenie seba samého, a to aj v prípade, že 100% -ne trváte na zákonoch svojej krajiny.

Rovnako ako to, ako sú niektoré služby IPTV legálne zdravé ako iné. Existujú doplnky tretích strán, ktoré umožňujú používateľom Kodi prístup k obsahu, ktorý by mohol byť blokovaný alebo obmedzený v mieste svojho bydliska. Vďaka tomu môžu používatelia vďaka rušným poskytovateľom internetových služieb dostávať pokuty, zastavovať písanie listov alebo tiež rušiť služby.

Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odoslať na súkromný server proxy, kde je dekódovaný a potom odoslaný späť do pôvodného cieľa označeného novou adresou IP. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej totožnosti. Ktorú VPN by ste však mali uprednostniť? Dúfajme, že táto záležitosť bude pre používateľov Kodi prerezaná a suchá.

IPVanish

Zjednodušene povedané, na trhu neexistuje VPN, ktorá by bola pre Kodi najlepšia IPVanish . Existuje veľa dôvodov, ale niektoré zahŕňajú úžasné 256-bitové šifrovanie AES. Nielen to, ale aj rýchle rýchlosti pripojenia, obrovská sieť serverov a špecializovaný softvér, ktorý je k dispozícii prakticky pre každé zariadenie, na ktorom by ste mohli Kodi používať. Vaše stopy však zostanú plne pokryté prísnou politikou zákazu prihlásenia. Zaisťuje však, že vašu online aktivitu nemožno použiť na vašu identifikáciu. Celkovo je IPVanish prakticky šitý na mieru, aby zvyšoval základné skúsenosti s Kodi pomocou najlepšej kombinácie zabezpečenia, výkonu a jednoduchého použitia.

Čo vieš o Kodi Solutions IPTV?

Namiesto toho, čo by mohol názov napovedať, je Kodi Solutions tiež viac než len ďalšie doplnky tretích strán. Je to tiež úplne služba IPTV so špecializovaným softvérom, ktorý je k dispozícii výlučne na zariadeniach s Androidom. Doplnok v strede dnešnej diskusie ponúka rovnaké funkcie ako akékoľvek zariadenie podporované spoločnosťou Kodi. Zahŕňa Mac, Windows, iOS a oveľa viac.

Riešenia Kodi sú k dispozícii aj ako predplatená služba. Je tiež veľmi populárny za 5 dolárov mesačne. Berie do úvahy rozsah IPTV kanálov, ktoré vás dostanú. Tiež si myslíme, že je to skutočná zľava pre pokročilých používateľov. Váš účet je bohužiaľ možné pripojiť iba k jednému zariadeniu súčasne, takže nezabudnite, že ste si vybrali svoj obľúbený a potom sa ho držte.

Po inštalácii jednoducho sledujte viac ako 2 000 živých kanálov po celom svete, z ktorých veľká časť je k dispozícii v HD kvalite. V rámci aplikácie sú vaše voľby rozdelené do rôznych kategórií obsahu. Obsahuje:

 • Pokladňa / Pay Per View

USA:

 • Zábava
 • Filmy
 • Šport
 • Novinky
 • Deti

UK:

 • Zábava
 • Dokumentárne filmy
 • Šport
 • Novinky
 • Deti
 • Hudba
 • Filmy

Ostáva:

 • Dospelý
 • Kanály 24/7
 • 15:00 futbal
 • Byť v športoch
 • MLB
 • NBA
 • NFL
 • NHL
 • Arabsky
 • Dánsko (nemčina)
 • Francúzsko
 • Indický
 • Bangladéš
 • Latinsky
 • Pakistan
 • Portugalsko
 • Kanada
 • Mexiko

Zaregistrujte si účet Kodi Solutions

Ak sa chcete zaregistrovať do služby, jednoducho klepnite na toto odkaz . K dispozícii je veľa ponúk na predplatné. Vyššie uvedený hostingový plán 1 $ za mesiac je pre niektorých používateľov najlepšou voľbou. Môžete si však tiež zvoliť, čo vyhovuje vašim požiadavkám. Tiež to nemôže ovplyvniť funkčnosť jedného bitu doplnku Kodi Solutions IPTV.

Spoločnosť Kodi Solutions bohužiaľ nemôže ponúknuť žiadne vrátenie peňazí. Takže keď ste sa zaregistrovali, máte záväzok celý mesiac. Každá nová registrácia sa navyše pridáva k automatickému obnovovaniu. Ak teda so službou nie ste úplne spokojní, udržujte si prehľad o nastaveniach svojho účtu. Dúfajme, že ak máte v pláne zrušiť svoje predplatné. Môžete tak urobiť kedykoľvek na stránke správy účtu.

Nainštalujte si riešenie Kodi na svoje mobilné zariadenie

Keď ste sa zaregistrovali do služby Kodi Solutions, jednoducho si nainštalujte ich aplikáciu do svojho zariadenia. Je to celkom jednoduchý proces, ale je potrebné vziať do úvahy aj dôležitý bod, než začnete. Počas registrácie vám Kodi Solutions priradí dve rôzne heslá. Jedno heslo je prístup do vášho účtu a možnosti fakturácie. Ďalším krokom je prihlásenie do samotnej aplikácie. Dajte si ale pozor, aby ste si to nenechali pomliaždiť!

Po dokončení procesu budeme pokračovať v krokoch inštalácie, je to ako používať inštanciu Downloader na Amazon Fire TV Stick.

Poznámka: Ostatní používatelia systému Android môžu po použití zabudovaného správcu sťahovania aplikácie ES File Explorer postupovať rovnakým spôsobom. Vyhľadajte aplikáciu priamo v Obchode Play!

Zapnite neznáme zdroje

Teraz, ak to nemôžete urobiť, jednoducho zapnite svoje zariadenie s Androidom, aby prijímalo aplikácie z nechcených zdrojov. Môžete to urobiť po vykonaní všetkých týchto jednoduchých krokov:

Krok 1:

Klepnite na Nastavenia> Zariadenie> Možnosti pre vývojárov.

Krok 2:

Zapnutím prepnite prepínač Aplikácie z neznámych zdrojov .

Krok 3:

Nakoniec klepnite na Zapnúť na potvrdzovacej stránke.

Nainštalujte Downloader

Potom si jednoducho nainštalujte aplikáciu, ktorá vás nabáda na Sideload aplikácie vo vašom mobilnom zariadení. Existuje niekoľko pevných možností. Z tohto dôvodu tohto článku však budeme používať program Downloader. Tu je postup, ako to dostať hore a vykonať:

Krok 1:

Klepnite na Vyhľadávanie (ikona lupy) a vstup v STIAHNUTÍ .

Krok 2:

Klepnite na hľadaný výraz Aplikácia na stiahnutie.

Krok 3:

V dolnej časti kategórie Hry a aplikácie. Jednoducho klepnite na oranžovú skratku Downloader. Potom klepnite na Stiahnuť ▼ .

mega offline úložisko plné
Krok 4:

Ak aplikácia po stiahnutí požiada o povolenie na prístup k súborom v zariadení, klepnite na Povoliť. Toto by sa malo stať iba na najnovších zariadeniach Fire TV.

Krok 5:

Môžete si pozrieť poznámku o odmietnutí zodpovednosti, ktorá sa otvorí vo vyskakovacom okne. Klepnite na Ok Na toto.

Teraz je aplikácia Downloader pripravená na použitie. Ak ju chcete použiť na inštaláciu aplikácie Kodi Solutions IPTV do vášho zariadenia, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Krok 1:

Do poľa URL adries aplikácií na stiahnutie zadajte nasledujúce a potom klepnite na Navštívte . https://kodisolutions.tv/apk/kstv3.1.apk

Krok 2:

Aplikácia Kodi Solutions IPTV sa teraz začne sťahovať. Po dokončení klepnite na Inštalácia .

Krok 3:

Teraz sa aplikácia automaticky nainštaluje. Po dokončení klepnite na Otvorené .

Krok 4:

Stránka Kodi Solutions IPTV sa teraz otvorí. Len zadajte svoje prihlasovacie údaje , musíte použiť presné heslo. Potom klepnite na Prihlásiť sa .

Teraz je aplikácia Kodi Solutions pripravená na použitie!

Nainštalujte si doplnok Kodi Solutions IPTV na akékoľvek zariadenie Kodi

Zatiaľ čo proces inštalácie doplnkov do Kodi je dosť odlišný od vyššie uvedenej metódy bočného načítania, je rovnaký pre všetky zariadenia vybavené Kodi. Najskôr si budete musieť stiahnuť a nainštalovať úložisko Kodi Solutions a potom z tohto úložiska nainštalovať samotný doplnok. Postup:

Krok 1:

Na domovskej stránke Kodi prejdite na SYSTÉM (ikona ozubeného kolieska)> Správca súborov> Pridať zdroj> Žiadne

Krok 2:

Vložte PRESNE toto: https://kodisolutions.tv/repo a vyber si Ok.

Krok 3:

Označte políčko v dolnej časti a uveďte názov ako Riešenia Kodi a potom klepnite na Ok.

Krok 4:

Vráťte sa späť na domovskú obrazovku.

 • Pre Kodi 17 Krypton alebo novší: Vyberte si Doplnky> Prehliadač doplnkov (ikona otvoreného poľa)
 • Pre Kodi 16 alebo starší: Vyzdvihnúť SYSTÉM> Doplnky
Krok 5:

Vyberte si Nainštalujte zo súboru Zip> Kodi Solutions> repository.ksolutions-x.x.x.zip a chvíľu počkajte, kým sa doplnok v upozorneniach povolí.

Krok 6:

Vyberte si Inštalácia z úložiska> Repozitár riešení Kodi> Doplnky videa> Riešenia Kodi> Inštalovať

Krok 7:

Chvíľu počkajte Oznámenie s povoleným doplnkom.

Krok 8:

Zamierte do doplnku Kodi Solutions a pridajte svoje prihlasovacie údaje. Musíte byť opatrní pri používaní správneho hesla.

Riešenie problémov - Kodi Solutions IPTV

Tieto články používajú najnovší súbor APK Kodi Solutions: model 3.1. Väčšina zákazníkov Kodi Solutions však uviedla problémy s prihlásením a streamovaním obsahu na modeloch 3.1 a 3.0. Model 3.1 bol vytlačený veľmi rýchlo, aby sa pokúsil vyriešiť problém s 3.0. Nemôže to však vyzerať, že máme všetko zariadené. Ak teda máte problém, najlepším riešením je prejsť späť na model 2.0, kým vývojári Kodi Solutions nespustia model 3.2. APK verzie 2.0 možno nájsť na tomto odkaze .

Niektorí používatelia tvrdili, že majú problémy s výkonom doplnku Kodi Solutions Kodi. Ak čelíte problémom, existuje riešenie. Na vyriešenie problému postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

Krok 1:

Prejdite na domovskú stránku spoločnosti Kodi, klepnite na Nastavenia> Nastavenia prehrávača

Krok 2:

Pod ľavým bočným panelom prepnúť zo základného do pokročilého režimu .

Krok 3:

Umiestnite kurzor myši Videá , potom prejdite na pravú stranu obrazovky a vyhľadajte Spracovanie .

Krok 4:

Zakážte možnosť Povoliť hardvérové ​​zrýchlenie pre každú možnosť, pre ktorú je momentálne povolená.

Krok 5:

Upravte Povoliť škálovače HQ pre zmenu mierky vyššie na 10% .

Ak sú tieto úpravy povolené, s doplnkom Kodi Solutions IPTV Kodi sa už nesmú stretnúť žiadne ďalšie problémy s výkonom.

Kodi Solutions IPTV - výkon

Spoločnosť Kodi Solutions IPTV má možnosť sledovať predplatenú verziu. Existuje na nich tiež tlak, aby posielali vysoko kvalitné služby. Našťastie sa Kodi Solutions darí doručovať. Ich domovská stránka je veľmi jednoduchá a ľahko sa v nich naviguje vďaka obrovskej škále kanálov, ktoré sa dajú ľahko vyhľadávať pomocou ich ľahkého a interaktívneho kategorizačného systému. V každej kategórii sú kanály uvedené v abecednom poradí, čo uľahčuje ľahké vyhľadávanie.

Prehrávanie kanála je proces jedným klepnutím a tiež kvalita streamov je veľmi pôsobivá. Spoločnosť Kodi Solutions uvádza, že skupina ich kanálov je v kvalite HD. Počas testovania sme dospeli k záveru, že majú pravdu. Kvalita bola celkom dobrá. Všetky odkazy fungovali perfektne. Problémy s pripojením sme zaznamenali aj pri niekoľkých kanáloch. Okrem toho všetky populárne kanály, ktoré sme testovali, fungovali dobre a bolo to veľmi pôsobivé.

Nájsť najlepšiu službu IPTV sa môže cítiť ako hľadať ihlu v kope sena. Odpoveďou však pravdepodobne bude riešenie Kodi. Zahŕňa mesačné predplatné, ktoré môže niektorých používateľov odradiť. Odporúčame však, aby spoločnosť Kodi Solutions ponúkla najlepšiu hodnotu za peniaze za cenu, ktorú si účtujú. Služba bola vo všeobecnosti dobrá, aplikácie sa ľahko používajú. Proces registrácie je tiež celkom jednoduchý. V tejto príručke sme uviedli jednoduché kroky, ktoré vám pomôžu s týmto procesom. Poskytli sme tiež prehľad o tom, aký typ kanálov a materiálov môžete sledovať, a ako pri testovaní fungovali riešenia Kodi.

Záver:

Nie je isté, že Kodi Solutions IPTV tu bude navždy. Vaše mesačné predplatné je preto potrebné poriadne strážiť. Ale keďže služba zostáva v prevádzke, je nepochybné, že ide o jednu z najlepších platforiem IPTV v okolí.

Aké sú vaše skúsenosti s používaním riešení Kodi? Stretli ste sa niekedy s používaním nejakého problému, ktorému sa v tejto príručke nevenujeme? Vždy rešpektujeme myšlienky a návrhy našich čitateľov, takže bez väčších okolkov nám dajte vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: