Nainštalujte si Dolby na zariadenia s Androidom - s rootom alebo bez neho

Android je v skutočnosti obrovský operačný systém, v ktorom je možné veľa prispôsobenia. Rovnako ako existujú milióny aplikácií, ktoré sú v podstate na trhu. A vy, chlapci, môžete vykonávať veľa akcií, ktoré sú možné iba spolu s týmito aplikáciami, a sme tu spolu s diskusiou o jednej aplikácii. To je aplikácia Dolby Atoms, o ktorej je známe, že je k dispozícii v drahých telefónoch, ako sú Samsung a Sony atď. V tomto článku si povieme niečo o inštalácii Dolby na zariadenia so systémom Android - s rootom alebo bez neho. Poďme začať!

O tejto aplikácii je v podstate známe, že vylepšuje zvukový systém v mobilnom telefóne Android. Keď však do vášho zariadenia pridá systém priestorového zvuku, existuje veľa mobilných telefónov, ktoré tieto aplikácie v skutočnosti nemajú. Takže som tu s metódou, pomocou ktorej môžete túto aplikáciu ľahko pridať do telefónu Android. Toto je systémová aplikácia, takže ju v skutočnosti nemôžete priamo nainštalovať do telefónu Android. Takže v tejto metóde budem diskutovať o metóde, pomocou ktorej môžete flashovať túto systémovú aplikáciu v telefóne s Androidom. A to nebude trvať veľa času a túto aplikáciu budete mať v skutočnosti v systéme Android.

A keď máte túto aplikáciu, môžete zapnúť jej funkčnosť a prispôsobiť veci tak, aby sa zlepšil zvukový výstup na vašom mobile Android. Ak sa chystáte pokračovať, pozrite si kompletného sprievodcu, ktorý je uvedený nižšie.

Čo je to Dolby Atmos?

Zvuk Dolby Atmos je vlastne technológia priestorového zvuku. V zásade bol vyvinutý v roku 2012. Poskytuje používateľom úžasný zvukový zážitok. Dolby Atmos posúva kvalitu zvuku na ďalšiu úroveň a tiež poskytuje čistú a úžasnú hudbu.

Na začiatku sa teda uvádzalo do kinosál. teraz je však k dispozícii aj pre mobilné telefóny. V súčasnosti je väčšina inteligentných telefónov predinštalovaná spolu s technológiou Dolby Atmos. Je to preto, lebo sa jedná o najlepšiu zvukovú technológiu, ktorá je v súčasnosti k dispozícii.

Nainštalujte si Dolby na zariadenie Android - s rootom alebo bez neho

Metóda je naozaj jednoduchá a priama a musíte len postupovať podľa jednoduchých krokov a dokonca ju môže implementovať aj človek, ktorý nie je technický. Pretože vždy píšem príručku, ktorej môže každý porozumieť a skutočne ju implementovať. Postupujte teda podľa nasledujúcich krokov.

Bez Roota

V tejto metóde uvidíme, ako môžete získať atmos apk pre android bez root. Než sa pustíte do tejto metódy, máte k dispozícii veci. Uistite sa, že vaše zariadenie nemá skutočné rootované korekcie, je nainštalovaný súbor Dolby Atmos APK pre Android a tiež nainštalovaná Hudba Google Play. To je všetko.

Pretože máte nekorenované zariadenie, nebudete mať najlepšiu kvalitu, ktorú vám Dolby Atmos ponúka. Skôr iba upraví nastavenia a doladí aj ekvalizér. Ak chcete skutočný efekt Dolby Atmos, máte k dispozícii aj samotné rootované zariadenie.

 • Stiahnite si najnovšiu verziu súboru Dolby Atmos APK z odkazu uvedeného nižšie,

APK Dolby Atmos

 • Aplikáciu Dolby Atmos si musíte nainštalovať zo súboru apk, ktorý ste si práve stiahli. (Skontrolujte, či sú zapnuté neznáme zdroje, inak sa pri inštalácii aplikácie vyskytne chyba. Stačí prejsť na nastavenia zabezpečenia a zapnúť inštalácie neznámych zdrojov.)
 • Keď sa súbor apk aplikácie úspešne nainštaluje, stačí reštartovať telefón a aplikáciu ešte neotvárať
 • Teraz si stiahnite a nainštalujte aplikáciu Hudba Google Play z Obchodu Play (preskočte, ak už bola hotová).

Nekorenovaná verzia aplikácie Dolby Atmos APK odteraz funguje iba spolu s Hudbou Google Play a väčšina ďalších aplikácií s ňou nebude fungovať. apk tiež .

 • Kliknite na trojriadkovú ikonu a vyberte nastavenia
 • V ponuke Ekvalizér je táto možnosť nastavená na Dolby Atmos a vy všetci môžete ísť ...

Nainštalujte si Dolby na Android

Teraz sme s ľahkosťou úspešne povolili Dolby Atmos aj na našom nekorenovanom zariadení Android.

S koreňom

Ak máte rootované zariadenie, musíte postupovať podľa pokynov krok za krokom. Pri tom by ste mali byť mimoriadne opatrní. Aj malá chyba môže vyčistiť celý váš telefón. Ďalej pokračujte, iba ak máte základné vedomosti o rootovaní a blikaní zariadení s Androidom.

Teraz sme v spomínanej metóde videli, ako si môžete nainštalovať Dolby Atmos APK na Android bez rootovania. Teraz sa pozrime, ako môžete nainštalovať Dolby Atmos na zariadenia Android spolu s prístupom root.

 • Najskôr si stiahnite zip súbor Dolby Atmos, ktorý sa chystáme trochu flashovať. Uistite sa tiež, že máte vo svojom zariadení nainštalovanú obnovu TWRP. Budeme to blikať spolu so súborom Zip uvedeným vyššie.

Dolby Atmos ZIP

(Pred ďalším pokračovaním sa vždy odporúča vykonať kompletnú zálohu. Ak sa niečo pokazí, môžeme ľahko vrátiť zmeny a tiež sa vrátiť na normálnu stránku veci.)

Potom | Nainštalujte si Dolby na Android

 • Keď ste úspešne stiahli flashovateľný súbor zip systému Dolby Atmos. Potom ho stačí skopírovať na miesto, kde je prístupný prostredníctvom TWRP Recovery. Môžete ich tiež skopírovať do interného úložiska telefónu alebo na kartu SD.
 • Zakážte zariadenie a podržte tlačidlo zvýšenia alebo zníženia hlasitosti + vypínač, aby sa spustil režim obnovenia.
 • V režime obnovenia musíte klepnúť na Inštalovať
 • Teraz prejdite a nájdite súbor zip, ktorý je možné zálohovať, z Dolby Atmos, ktorý sme práve skopírovali. vyberte správny súbor
 • Keď vyberiete súbor .zip, potom stačí iba presunúť posúvač, aby ste ho nainštalovali. Inštaláciu spustíte potiahnutím zľava doprava.
 • Teraz počkajte, kým sa nainštaluje
 • Ak potrebujete, môžete vyčistiť iba medzipamäť
 • Reštartujte zariadenie späť na operačný systém a tam máte chlapci nainštalovaný Dolby Atmos.

Nainštalujte si Dolby na Android

 • Ak chcete Dolby Atmos využívať naplno, musíte otvoriť aplikáciu Dolby Atmos a upraviť nastavenia ekvalizéra. Môžete skúsiť upraviť basy a mnoho ďalších ovládacích prvkov pre každú hudbu / skladbu a vychutnať si zvuk Dolby Atmos ako nikdy predtým.

Teraz sme úspešne nainštalovali Dolby Atmos aj na naše zariadenie Android.

Ako odinštalovať Dolby Atmos?

Ak chcete z nejakého dôvodu odinštalovať program Dolby Atmos, postupujte podľa pokynov uvedených nižšie a zbavte sa tiež súboru Dolby Atmos APK zo svojho zariadenia.

 • Najprv si musíte stiahnuť Uninstall Zip súbor Dolby Atmos z odkazu uvedeného nižšie,

Odinštalujte Dolby Atmos

 • Zakážte telefón a potom spustite režim obnovenia
 • Potom zvoľte Inštalovať
 • Teraz prejdite a nájdite súbor zip Uninstaller, ktorý sme práve stiahli
 • Prejdením prstom zľava doprava nainštalujete odinštalačný program
 • Teraz počkajte niekoľko sekúnd, kým sa systém Dolby Atmos z vášho zariadenia nevymaže.
 • Keď to urobíte, vyčistite cache a Dalvik Cache a reštartujte späť do normálneho režimu.
 • Chlapi, úspešne ste odinštalovali Dolby Atmos aj zo zariadenia s Androidom.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom tento článok o inštalácii Dolby pre Android páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: DTS vs Dolby - Aký je skutočný rozdiel