Vloženie poznámok pod čiarou v programe MS Word - Ako vložiť poznámku pod čiarou

Keď pracujete na akademickej práci. Je dôležité citovať svoje referencie, vysvetľovať a komentovať. Je ľahké vkladať poznámky pod čiarou do aplikácie MS Word pre Windows a rovnako ako poznámky pod čiarou do aplikácie Word Microsoft Word pre Mac. Word automatizuje proces, takže číslovanie je vždy správne. Navyše, ak v dokumente urobíte zmeny, Word automaticky presunie poznámky pod čiarou na správne stránky.

Poznámky pod čiarou sú základným nástrojom pre všetky druhy písania na akademickej pôde, sú predovšetkým nevyhnutné. Bez možnosti odkazovať na literatúru s poznámkou pod čiarou. Vložené citácie môžu ľahko skončiť rozdelením textu na niečo skutočne nečitateľné.

Našťastie Word plne podporuje akademické písanie a má všetky nástroje poznámky pod čiarou, v ktoré by používatelia mohli dúfať. Tu je postup, ako vložiť poznámky pod čiaru k písaniu v programe MS Word:

Najskôr napíšte text, ku ktorému chcete pripojiť poznámku pod čiarou. Potom kliknite na odkazy v ponuke pások v hornej časti. V časti Poznámky pod čiarou nájdete tlačidlo ‘ Vložte poznámky pod čiarou ‘- to je všetko k tomu!

Vložte poznámky pod čiarou do programu MS Word

Kroky

Teraz, ak chcete urobiť viac so svojimi poznámkami pod čiarou. Potom vás Slovo pokrýva tiež. Tu je niekoľko užitočných tipov a trikov na prácu s poznámkami pod čiarou v programe MS Word, ktoré môžete vložiť:

rozsah strašidiel v údolí Stardew
  • Ďalej na vloženie poznámok pod čiarou v programe MS Word, ktoré sú umiestnené v dolnej časti stránky, na ktorej sa vyskytujú. Word podporuje aj poznámky pod čiarou. Sú umiestnené na konci kapitoly alebo dokumentu. Skôr ako na stránke, kde sa citácia nachádza. To umožňuje plynulejším tokom textu, ktorý si čitatelia, ktorí majú záujem, môžu pozrieť poznámky. Zatiaľ čo tí, ktorí nie sú, si môžu dokument nerušene vychutnať.
  • Kliknutím na malé políčko a šípku v pravom dolnom rohu časti Poznámky pod čiarou. Môžete otvoriť ponuku s ďalšími možnosťami pre poznámky a poznámky pod čiarou. Tu si môžete vybrať stĺpce, formát číslovania, začiatočné body a ďalšie!

Vložte poznámky pod čiarou do aplikácie MS Word 2

Záver

Dúfam, že sa vám tento článok páči, a teraz rozumiete tomu, ako vlastne vkladať poznámky pod čiarou do MS Word. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Prijateľné úložisko na televízore Nvidia Sheild - Ako nastaviť