Insanity on Kodi - najlepšie doplnky pre vaše fitnes

Zákonníka je v zásade populárny pre filmy a ďalšie zábavné videá, niektoré ďalšie kategórie však nájdete aj v mediálnom centre Kodi. Hovoríme tu o doplnkoch Fitness Kodi, ktoré sú bohaté na cvičenie a tiež na videá z posilňovne. Toto sú doplnky, ktoré nemajú nič iné ako bezplatný prístup k obsahu fitnes a tréningu spolu s videami, ktoré sú k dispozícii aj vo vynikajúcej kvalite obrazu. V tomto článku si povieme niečo o Insanity na Kodi - najlepších doplnkoch pre fitness. Poďme začať!

V porovnaní s hľadaním skvelého obsahu na internete môžete nájsť veľa doplnkov, ktoré sú popísané v nasledujúcich podrobnostiach. Všetky tieto doplnky však v zásade pochádzajú z rôznych kategórií pre fitness a cvičenie pre mužov aj ženy. K dispozícii sú tiež doplnky pre fitness detí. Poďme teraz priamo k hlavnému predmetu a predstavme si doplnky pre fitnes.

Zabezpečenie Pri používaní aplikácie Kodi používajte sieť VPN

Váš poskytovateľ internetových služieb, úrady, niektorí nedobrovoľní hackeri môžu odpočúvať váš prenos a môžu vidieť všetky vaše osobné a súkromné ​​údaje. Aby sa tomu zabránilo, VPN je skutočne najlepším riešením. Virtuálne privátne siete vás chránia šifrovaním všetkých údajov do a z vášho počítača pomocou silných algoritmov, vďaka ktorým je vlastne nemožné ich skutočne prelomiť. Aj keby ktokoľvek našiel spôsob, ako zachytiť vaše údaje, videl by iba nezmyselný odpad a žiadny spôsob, ako vedieť, čo robíte alebo kam vlastne idete.

Výber siete VPN môže odhaliť hrozivú úlohu. Zostavili sme zoznam najdôležitejších faktorov, ktoré by ste mali brať do úvahy pri výbere poskytovateľa VPN. Rýchlo spojenie rýchlosť pomôže znížiť - a väčšinou dokonca vylúčiť - ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Prísna politika bez prihlásenia zvýši vaše súkromie zaistením toho, že nebudú uchovávané žiadne informácie o vašich online aktivitách. Žiadne obmedzenia použitia zaistí, že budete mať prístup k akémukoľvek obsahu plnou rýchlosťou. Nakoniec klientsky softvér pre viac zariadení zabezpečí, že VPN bude fungovať aj na vašom zariadení.

Insanity on Kodi - najlepšie doplnky pre fitness

V minulosti skutočne existovalo niekoľko doplnkov Kodi zameraných na fitnes a cvičenie. Bohužiaľ, s udalosťami, ktoré otriasli komunitou Kodi za posledný zhruba rok, teraz ich už toľko nie je. Mnoho úložísk, ktoré hostili tieto doplnky, bolo ukončené a v skutočnosti sa nikde nenachádzajú. Môžu existovať nejaké alternatívne úložiská, ktoré ich stále majú, pravdepodobne by však išlo o staršie verzie, ktoré skutočne nemôžeme odporučiť.

Hľadali sme teda tiež scénu Kodi, kde nájdeme doplnok pre fitnes a cvičenie, ktorý od tohto písania stále funguje. Nie sme odborníci na fitnes, takže nemôžeme skutočne posúdiť kvalitu materiálu v každom doplnku. V skutočnosti môžeme vyhodnotiť množstvo a rozmanitosť obsahu a kvalitu videostreamov. Pri každom doplnku sa vám pokúsime poskytnúť prehľad toho, aký obsah v oblasti fitnes a tréningov nájdete, a tiež podrobné pokyny na inštaláciu.

čo znamená vaša poloha, ktorá sa momentálne používa

Merlin | šialenstvo je Kodi

Doplnok Merlin Kodi vám tiež ponúka veľa tréningových programov, motivačných sprievodcov, fitness tutoriály, sekciu Celkom fitnes. Zumba fitnes, sekcia Dámske tréningy a mnoho ďalších užitočných videí a zoznamov videí na jednom mieste. Tento doplnok je momentálne k dispozícii a je tiež aktuálny.

Jeho 15 podsekcií je Blogilates, Body Fit, Fitness Blender, Insanity, P90x, Pop Sugar, Scott Herman, tiež Shaun T, Six Pack Shortcuts, T25, Tone it Up, Total Fitness, Woman's Workouts, Zukka Lite a tiež Zumba Fitness as well . Ako vidíte, je tu dobrá zmes obsahu aj pre mužov a ženy. K dispozícii je tiež zmes obsahu usporiadaného do tém ako Zumba Fitness alebo T25. Avšak tiež obsah od celebrít z fitnes ako Scott Herman alebo Shaun T. A je to tiež obsah z populárnych webov, ako je napríklad Fitness Blender.

šialenstvo na daniach

ako skryť, ktorú hru hráš na pare

A kvôli ešte väčšej rozmanitosti má každá sekcia záznam s názvom Zoznamy skladieb, ktorý obsahuje ešte viac fitnes videí. V hornej časti každej sekcie je navyše k dispozícii vyhľadávací nástroj. Vyhľadanie konkrétneho videa nie je naozaj ľahké. Každá sekcia má tiež sekciu naživo, ale keď sme sa pozreli, boli všetky prázdne.

Na tomto doplnku sa nám najviac páčilo, že všetok jeho obsah pochádza z YouTube. To znamená, že je úplne legálne sledovať to. Nie je tam žiadny obsah, ktorý by sa skutočne vytrhol z diskov DVD alebo BluRay.

Ako nainštalovať šialenstvo na Kodi

 • Z Spravte plochu , klepnite na Ikona nastavení potom klepnite na Správca súborov .
 • Teraz od Správca súborov obrazovke klepnite na Pridať zdroj na ľavej table.
 • Potom v Pridajte pole zdroja súborov , klepnite na .
 • Teraz zadajte nasledujúcu cestu presne tak, ako je to znázornené: http://www.kodiaddons.uk/kodi/addons/ potom klepnite na Ok .
 • Späť do poľa Pridať zdroj súboru by ste mali zmeniť názov zdroja. Stlačte riadok, ktorý hovorí doplnky nižšie zadanie názvu tohto zdroja médií a potom ho vymeňte Robte addony .
 • Zaistite, aby bolo všetko v poriadku, a klepnite na Ok uložiť nový zdroj.
 • Späť na domovskú obrazovku Kodi klepnite na Doplnky na ľavej strane obrazovky. Potom klepnite na Ikona doplnkového prehliadača vľavo hore. Toto je tá, ktorá sa v skutočnosti podobá na otvorenú škatuľu.
 • Na obrazovke doplnkového prehliadača klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP .
 • Stlačte doplnky Kodi zdroj a potom klepnite na plugin.video.merlinfit-1.1.0.zip otvoríte inštaláciu doplnku Merlin.

Fitness zóna | šialenstvo na Kodi

Existuje veľa naťahovacích cvičení, ktoré zahŕňajú zahrievacie cvičenia, ktoré je potrebné vykonať pred a po cvičení. Fitness zóna tiež zacielila videá aj na tréningy. Patria sem kategórie ako všeobecné, Kettlebell, Biceps, kardio, zákruty a nohy a ďalšie videá. Ak chcete skutočne zmeniť svoje telo, potom je fitnes zóna vaším konečným riešením. Ak máte fitnes zónu, nepotrebujete žiadny iný zdroj pohybu. S radosťou teda zabráňte chodeniu do posilňovne a všetky cviky zvládajte aj doma prostredníctvom inštalácie zóny Fitness do svojich zariadení Kodi.

Hlavné menu doplnku sa štandardne zobrazuje v režime IconWall. Tento druh kontraproduktívneho, pretože menu má vložené aj podpoložky medzi skutočné položky. Dizajn jasne vyrobený na zobrazenie ako zoznam. Môžeme vám len priať, aby ste zmenili typ zobrazenia na WideList.

Ak to zmeníte, ponuka bude vyzerať takto.

Obsah doplnku je pekne usporiadaný do mnohých nadpisov. Napríklad strečing, cielené cvičebné videá, kanály pre fitnes, kanály pre jogu a tiež zbierky tréningov pre trénerov. Táto posledná časť obsahuje aj trénerov celebrít, ako sú Billy Blank, Jillian Michaels alebo Shaun T. Celkovo je k dispozícii až päťdesiat sekcií, z ktorých každá má tiež veľa dostupných videí.

šialenstvo na daniach

Rovnako ako predchádzajúce doplnky, aj tento výrazne závisel od YouTube. Nie je to však všetko dobré. YouTube má kvóty a tiež môžete naraziť na problémy, ak sa pokúsite doplnok použiť večer po skutočnom prekročení kvót.

Ako nainštalovať šialenstvo na Kodi

 • Z Spravte plochu , stlačte Ikona nastavení (malý prevod vľavo hore) a potom klepnite na Správca súborov .
 • Z Správca súborov obrazovke musíte kliknúť Pridať zdroj na ľavej table.
 • Potom v Pridajte pole zdroja súborov , klepnite na .
 • Teraz zadajte nasledujúcu cestu presne tak, ako je to znázornené: http://repo.tantrumtv.com/download/ potom klepnite na Ok .
 • Späť do poľa Pridať zdroj súboru musíte zmeniť názov zdroja. Stlačte riadok, ktorý hovorí Stiahnuť ▼ nižšie zadanie názvu tohto zdroja médií a vymeňte ho Vyčíňanie .
 • Zaistite, aby bolo všetko v poriadku, a klepnite na Ok uložiť nový zdroj.
 • Teraz späť na domovskú obrazovku Kodi kliknite na Doplnky na ľavej strane obrazovky. Potom klepnite na Ikona doplnkového prehliadača vľavo hore. Toto je vlastne ten, ktorý pripomína otvorenú škatuľu.
 • Na obrazovke doplnkového prehliadača klepnite na Inštalácia zo súboru ZIP .
 • Stlačte tlačidlo Vyčíňanie zdroj a potom klepnite na úložisko.tantrumtv-1.0.1.zip otvorte inštaláciu úložiska.
 • Teraz počkajte niekoľko sekúnd, kým správa v pravom hornom rohu obrazovky potvrdí úspešnú inštaláciu úložiska Where The Monsters Live.
 • Keď ste stále na obrazovke doplnkového prehliadača, klepnite na Inštalovať z úložiska .
 • Potom kliknite na ikonu Úložisko Tantrum.TV zo zoznamu dostupných úložísk. Ďalej klepnite na Doplnky videa a potom kliknite na ikonu Doplnok Fitness Zone zo zoznamu tiež.
 • Uvidíte Fitness Stránka s informáciami o doplnku zóny . Teraz stlačte Tlačidlo Inštalovať vpravo dole.
 • Po nainštalovaní závislostí sa v pravom hornom rohu obrazovky zobrazí veľa správ. Musíte si počkať na záverečnú správu, ktorá potvrdí úspešnú inštaláciu doplnku.

Pulse Fitness | šialenstvo na Kodi

Jeho hlavným predmetom je fitnes, zumba, vzpieranie, jóga, tipy na stravu a oveľa viac. Existujú aj motivačné pokyny, ktoré pomáhajú telu dosiahnuť želaný tvar, aby si užívalo zdravý život.

Hlavné menu programu Pulse Fitness má v skutočnosti asi 14 výberov. Ak ich porovnáte s doplnkami Merlin, uvidíte, že mnohé sú identické. Tu je zhrnutie toho, čo skutočne nájdete: Fitness mixér, tiež robinforlife. My Fitness Girls, Zumba Fitness, Be Fit, Runtastic Fitness, Perfect fitness TV, tiež pop sugar tvfit, bodybuild and fitness, superhrdina fitness tv, Fit Media Channel, Jon Venus, FiT - Global Fitness Network a Shaun T. tiež.

odstrániť Windows 10 herné reči

šialenstvo na daniach

Rovnako ako doplnok Merlin, aj Pulse Fitness je ďalší z týchto doplnkov, ktoré sa neinštalujú z úložiska, ale skôr zo súboru zip.

Ako nainštalovať šialenstvo na Kodi

 • Na Spravte plochu , stlačte Ikona nastavení (malý prevod vľavo hore) a potom klepnite na Správca súborov .
 • Z Správca súborov obrazovke klepnite na Pridať zdroj na ľavej table.
 • Potom v Pridajte pole zdroja súborov , klepnite na .
 • Teraz zadajte nasledujúcu cestu presne tak, ako je to znázornené: http://www.movies-tvshows.com/kewltv-repo/ potom klepnite na Ok .
 • Skontrolujte, či je všetko v poriadku, a potom kliknite Ok uložiť nový zdroj.
 • Teraz späť na domovskú obrazovku Kodi klepnite na Doplnky na ľavej strane obrazovky. Potom stlačte Ikona doplnkového prehliadača vľavo hore. To je ten, ktorý skutočne pripomína otvorenú škatuľu.
 • Na obrazovke doplnkového prehliadača musíte klepnúť na Nainštalujte zo súboru ZIP .
 • Stlačte tlačidlo kewltv-repo zdroj, potom klepnite na doplnky videa, a potom klepnite na plugin.video.pulsefitness.zip priamo otvoríte inštaláciu doplnku Pulse.
 • Teraz počkajte niekoľko sekúnd, kým správa v pravom hornom rohu obrazovky potvrdí úspešnú inštaláciu aj doplnku Pulse Fitness.

Midian | šialenstvo na Kodi

Posledný na našom zozname je Midian. Tento úplne nový doplnok Kodi v zásade pochádza z repa s názvom, kde žijú príšery. Existuje veľa médií, ktoré je potrebné sledovať aj pri cvičení a cvičení. Po nainštalovaní produktu Midian do zariadenia Kodi môžete tiež zvoliť niektorú z jeho sekcií fitnes v kategórii skutočne v telocvični.

Spolu s viac ako 30 podsekciami môže byť v skutočnosti ešte viac obsahu týkajúceho sa fitnes a tréningov. To je v rámci Midian, ako je tomu v skutočnosti v troch vyhradených doplnkoch. A ak ste milovníkmi aerobiku z 80. rokov, potom 20-minútové cvičenie časť obsahuje aj niektoré epizódy z pôvodnej televíznej relácie o fitnes.

Nezabudnite, že doplnok má niekoľko sekcií pre seniorov a dokonca má aj sekciu fitnes pre deti. Má v sebe tiež naozaj všetko.

itype.exe čo je to

Ako nainštalovať šialenstvo na Kodi

 • Z Spravte plochu , stačí klepnúť na ikonu Ikona nastavení (malý prevod vľavo hore) a potom klepnite na Správca súborov .
 • Potom z Správca súborov obrazovke klepnite na Pridať zdroj na ľavej table.
 • Ďalej v Pridajte pole zdroja súborov , musíte kliknúť .
 • Potom zadajte nasledujúcu cestu presne podľa obrázka: http://midian.srve.io/repo/ potom klepnite na Ok .
 • Teraz späť do poľa Pridať zdroj súboru by ste mali tiež zmeniť názov zdroja. Stlačte riadok s príkazom repo nižšie. Zadajte názov tohto zdroja médií a potom ho nahraďte WTML pretože toto je zdroj na inštaláciu IN tu T on M milenka Ľ ive Repository rovnako.
 • Zaistite, aby bolo všetko v poriadku, a kliknite Ok uložiť nový zdroj.
 • Potom späť na domovskú obrazovku Kodi klepnite na Doplnky na ľavej strane obrazovky. Potom klepnite na Ikona doplnkového prehliadača vľavo hore. Táto v skutočnosti pripomína otvorenú škatuľu.
 • Na obrazovke doplnkového prehliadača musíte kliknúť Inštalácia zo súboru ZIP .
 • Klepnite na ikonu WTML zdroj a potom klepnite na úložisko.Wherethemonsterslive.zip otvorte inštaláciu úložiska.

Ďalej

 • Teraz počkajte niekoľko sekúnd, kým správa v pravom hornom rohu obrazovky potvrdí úspešnú inštaláciu aj úložiska Where The Monsters Live.
 • Ak ste stále na obrazovke doplnkového prehliadača, klepnite na Nainštalujte z úložiska .
 • Stlačte tlačidlo Úložisko Where The Monsters Live zo zoznamu dostupných úložísk. Ďalej klepnite na Doplnky videa a potom kliknite na ikonu Doplnok Midian zo zoznamu.
 • Potom uvidíte Stránka s informáciami o doplnku Midian . Teraz klepnite na Tlačidlo Inštalovať vpravo dole.
 • Po chvíli a po blikaní mnohých správ v pravom hornom rohu obrazovky, keď sú nainštalované rôzne závislosti. Uvidíte záverečnú správu, ktorá potvrdí aj inštaláciu doplnku.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám toto šialenstvo páči v článku o Kodi, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Podrobný sprievodca používaním obľúbených položiek v aplikácii Kodi