Ak sa vám páčili Avengers: Endgame, zbláznite sa s touto animovanou tapetou pre iPhone

Avengers: Endgame pokoril všetky kasové rekordy a umiestnil sa ako jeden z najlepších filmov posledných rokov. Ak ste fanúšikom ságy Marvel, určite si zamilujete tapety Avengers, už sme vytvorili kompletnú kompiláciu, ale to, čo ti dnes prinášame, som si istý, že sa úplne zblázniš.

IPhone umožňuje používať animované tapety vďaka Live Photos, áno, musíte si prejsť obručou Apple, ale výsledok môže vyzerať veľkolepo. Teraz vďaka používateľovi reddit môžete mať na svojom iPhone animovanú tapetu s úvodom do filmov Marvel.

zázrak animované tapety iphone

Ako získať túto animovanú tapetu Marvel

Potom vám povieme, ako získať túto animovanú tapetu spoločnosti Marvel na vašom iPhone. Sú to jednoduché kroky, ale vy ich musíte dodržiavať v správnom poradí. Tieto kroky vám navyše pomôžu previesť akékoľvek video na Live Photo a potom ho zvoliť ako animovanú tapetu na iPhone.

Pozri tiež: Spoločnosť Apple oznamuje finančné výsledky 2. štvrťroka 2019 s rekordnými príjmami zo svojich služieb

  • Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je stiahni si video na vašom iPhone.
  • Odkaz na video je toto do Dropboxu , tento z disk Google , tento z Boxu , od tento od WeTransfer alebo z OneDrive . Ak zadá veľa používateľov, odkazy môžu prestať fungovať.
  • Môžete si ho stiahnuť do počítača a preniesť alebo vykonať priamo z iPhone.

Akonáhle máte video uložené v knižnici iPhone, budeme si musieť stiahnuť aplikáciu ktorý prevádza videá na živé fotografie s názvom intoLive. Po stiahnutí postupujeme podľa krokov, ktoré ponechám nižšie.

  • Prvá vec, ktorú by sme mali urobiť hneď po vstupe, je vyberte video intra Marvel.
  • Teraz vstupujeme do editor aplikácie.
  • Môžeme vyberte časť videa, ktorú sa chceme zobraziť v animácii. V bezplatnej verzii máme k dispozícii 5 sekúnd, ak získame verziu Premium, budeme mať prístup k 30 sekundám Live Photo.
  • V spodnej časti vyberieme Kľúčová fotografia, teda ten, ktorý sa objaví, ak silno nestlačíme iPhone.
  • Akonáhle je všetko pripravené, kliknite na Vytvoriť a potom Uložiť živú fotografiu
  • Živá fotografia sa uloží v aplikácii Fotografie, takže do nej musíme jednoducho ísť, stlačte tlačidlo zdieľania vľavo dole, kliknite na Tapetu a vyberte uzamknutú obrazovku. Teraz, aby sa animácia objavila, musíme na obrazovku iba silno tlačiť, takže je kompatibilná iba s iPhone s 3D Touch