Spoločnosť Huawei sa stavia proti zákazu USA

Spoločnosť Huawei zaznamenala obrovský úspech vo svojom podnikaní počas konca týždňa, keď spoločnosť Google pozastavila väčšiu časť svojich združení s čínskym tvorcom mobilných telefónov pre budúce položky, čo je tlak na súhlas s Vláda USA zamýšľal otočiť Čínu k jej vôli v postupujúcej celosvetovej výmennej vojne. Výrobcovia čipov sa v nedeľu okamžite držali rovnakého vzoru, pričom mamuti ako Qualcomm a Intel zjavne prestali vymieňať informácie s najlepšou organizáciou. Vylepšenia môžu byť pre Huawei žalostné.

Alebo potom znova budú? Respect, sesterská organizácia spoločnosti Huawei, v pondelok skoro ráno zverejnila pre Digital Trends, že prijala veľkorysé záväzky voči Androidu, z ktorých profitujú všetci používatelia. Ďalej volal kanál na Twitteri od organizácie Fakty spoločnosti Huawei odkázal na článok v Asia Times v pondelok ráno, v ktorom tvrdil, že zákazy Huawei nevyvrátia. Pre istotu je to plná para.

The Vláda USA rozhodnutie o zúčtovaní mohlo byť trochu uponáhľané. V záujme zachovania strategického odstupu od neúmyselných negatívnych výsledkov voči americkým organizáciám, ktoré spravujú spoločnosť Huawei, ministerstvo obchodu presunulo späť časť svojich doterajších obmedzení v čínskej telekomunikačnej spoločnosti podľa správy agentúry Reuters. Americká vláda umožní spoločnosti Huawei počas 90 dní náhodne meniť prístup k nákupu súčiastok a segmentov spôsobených Američanmi s cieľom udržať krok s existujúcimi systémami a aktualizovať existujúce mobilné telefóny. Organizácia zatiaľ nemá povolenie na získanie tovaru vyrobeného v USA pre nové položky bez schválenia povolení - čo bude pravdepodobne zamietnuté. Momentálna odkladná platba sa vykonáva ako prechodné všeobecné povolenie, v zásade do 19. augusta.

Americké ministerstvo obchodu pridalo spoločnosť Huawei k svojim Zoznam látok 15. mája zakázala organizácii zabezpečiť časti a segmenty z amerických organizácií bez súhlasu národnej vlády, ktorá v januári podala trestné oznámenia na čínskeho mediálneho komunikačného goliáša. Úrady agentúre Reuters prezradili, že táto voľba sťaží, ak je to skutočne možné, spoločnosti Huawei ponúkať niekoľko položiek z dôvodu jej závislosti na poskytovateľoch z USA. Spoločnosť Huawei sa pohotovo postavila proti rozhodnutiu pridať organizáciu k úpadku a v piatok vydala oznámenie, že narobí viac škody ako čokoľvek iné.

Pozri tiež: Batman Arkham Knight topuje májové novinky PS Now

zariadenia systému výroby šarlátovej drviny

Toto je jeden boj, nikto nevyhrá

Táto voľba nie je pre nikoho výhodou. Spôsobí to značné finančné škody americkým organizáciám, s ktorými Huawei spolupracuje, ovplyvní nespočetné americké okupácie a naruší súčasné koordinované úsilie a zdieľanú dôveru, ktorá existuje v celosvetovej sieti zásob. Spoločnosť Huawei bude promptne hľadať lieky a bude hľadať ciele týkajúce sa tohto problému. Rovnako sa proaktívne pokúsime zmierniť následky tejto udalosti.

Nech už to bolo, dopady vysielania sa dostavili rýchlo. S odvolaním sa na zdroje oboznámené s touto problematikou agentúra Reuters v nedeľu oznámila, že Google preruší prevažnú väčšinu svojich obchodov s Huawei. Čínska organizácia bleskurýchle stratí prístup k aktualizáciám univerzálneho pracovného rámca Android, ktorý ovláda jej mobilné telefóny. Budúce gadgety Huawei v systéme Android navyše pravdepodobne nebudú ponúkať správy, napríklad Obchod Google Play, ani aplikácie, napríklad Gmail, Chrome a YouTube. Pokiaľ ide o existujúce gadgety Huawei, prístup k obchodu Google Play, Play Protect a ďalším podobným aplikáciám sa nebude vzdávať, čo potvrdzuje tweet z oficiálneho účtu Twitter pre Android. V každom prípade sa hovorí o tom, že existujúce gadgety Huawei sú teraz odrezané od budúcich aktualizácií systému Android, čo by mohlo spôsobiť ich stratu certifikácie Play. To by mohlo spôsobiť, že bude použitie Huawei Mate 20 Pro v systéme Android Q beta nebezpečné rozhodnutie.

Spoločnosť Huawei má momentálne podporu systému Android:

Spoločnosť Huawei bude mať v súčasnosti možnosť používať Android Open Source Project (AOSP), otvorenú formu systému Android s otvoreným zdrojovým kódom. V každom prípade, bez prístupu k exkluzívnym aplikáciám a správam spoločnosti Google, zostávajúci systém Android nebude pre organizáciu znieť dobre.

Spoločnosť Respect, sesterská organizácia spoločnosti Huawei, zverejnila toto oznámenie pre Digital Trends v pondelok skoro ráno: Spoločnosť Huawei sa zaviazala k zlepšeniu a vývoju systému Android po celom svete. Ako jeden z kľúčových svetových komplikov Androidu sme úzko spolupracovali s ich open-source fázou na vybudovaní biologického systému, ktorý priniesol úžitok týmto dvom používateľom i celej firme. Spoločnosť Huawei bude naďalej poskytovať bezpečnostné aktualizácie a dodatočné správy všetkým súčasným položkám mobilných telefónov a tabletov Huawei a Honor, vrátane tých, ktoré boli predané a ktoré sú stále na sklade. Budeme udržiavať chránený a uskutočniteľný programovateľný biologický systém, aby sme čo najlepšie zapojili všetkých používateľov všade naokolo.

mega oprava offline ukladacieho priestoru html5

V nedeľu neskoro večer sa počítalo s tým, že iba máloktorý výrobca všestranných zariadení navyše sleduje vládu USA. Rôzni významní výrobcovia čipov, vrátane spoločností Qualcomm a Intel, pokiaľ je im známe, povedali svojim zástupcom, že už nikdy nebudú poskytovať spoločnosť Huawei. Aj keď spoločnosť Huawei vyrába vlastné procesory pre svoje mobilné telefóny, organizácia stále vyžaduje vybavenie od rôznych výrobcov. Spoločnosť Huawei hromadila zásoby a prispieva k dosiahnutiu takéhoto výsledku. Podľa agentúry Bloomberg si organizácia vytvorila trojmesačné zásoby pred bojkotom.

Tiež si pozrite: Ariana Grande bola žalovaná fotografom po zverejnení jeho snímok na Instagrame

Spoločnosť Huawei robila pokus o náhradný všestranný pracovný rámec, čo je správa z South China Morning Post spred roka zaručená, pretože existovali obavy, že organizácia stratí povolenie pre Android od spoločnosti Google. Aranžmán dostal názov a najhorší výsledok, aký si možno predstaviť - zdá sa však, že Huawei nemusí mať inú možnosť, ako pokračovať v ňom skôr ako neskôr.

Údajne nesúvislá asociácia medzi Huawei a Google je mimoriadne žalostná, pretože čínsky výrobca vybíjal prvotriedne mobilné telefóny, napríklad P30 Pro, Mate 20 a Mate 20 Pro, a to aj napriek tomu, že telefóny nie sú formálne k dispozícii na zakúpenie v USA, fanúšikovia mali možnosť ich importovať. Americká vláda sa nedávno venovala porovnateľným aktivitám proti iným čínskym organizáciám, najvýraznejšie v bojkote ZTE pred rokom. Tento bojkot bol nakoniec zrušený, čo by malo dať fanúšikom Huawei v USA určité očakávania, napriek tomu nie je potvrdením, že k tejto okolnosti dôjde podobne.