Huawei Mate 20 Pro: stále najlepší najlepší smartphone s úžasnými parametrami

Tesne pred rokom (konkrétne 16. októbra 2018) predstavila spoločnosť Huawei model Mate 20 Pro. Takže tento smartphone používam už takmer rok. Dostatočne dlhá doba na to, aby sa urobila bilancia toho, čo sa zmenilo na, sa bral do úvahy jeden z najlepších smartfónov, keď sa zmenil na vydaný. Chráni to napriek tomu v roku 2019 konkurenciu pekne? Vyskytli sa nejaké technické problémy? Tu je celá časť, ktorú som asi najviac uprednostňoval a nemal rád.

poznámka galaxie 4 rom

Vynikajúci dizajn

Priznávam, že som povrchný, pokiaľ ide o telefón. Nerád chránim svoje zariadenie puzdrom (čo je z času na čas extrémna chyba). A v tomto bode je Mate 20 Pro bezchybne úspešný. Rozloženie je niečo subjektívne, pre mňa však telefón Huawei zostáva v dnešnej dobe jednoducho jedným z najkrajších smartfónov na trhu.

Telefón má na okrajoch pekne zaoblené krivky a so svojím 6,39-palcovým displejom pokračuje ako alternatívna kompaktná veľkosť. Mate 20 teda nedosahuje významné veľkosti modelov Galaxy Note 10 Plus, iPhone eleven Pro Max alebo Huawei P30 Pro. Výsledkom je, že jeho riadenie je úžasné.

Smartfón má skutočne o niečo viac, ako je vidieť, a zariadenie sa navyše môže javiť ako príliš nepríjemné. Vpredu množstvo úžasnejších fanúšikov bezrámového displeja, ako je môj kolega. Jedná sa ale tiež o bezpečnostný problém, pretože mobilný telefón obsahuje trojrozmerné rozpoznávanie tváre, ktoré je mimoriadne výkonné aj v chudobnejších svetelných podmienkach.

Životnosť batérie

Používam svoj telefón veľmi často a fotoaparát je funkcia, ktorú obdivujem: tri ohniskové vzdialenosti, rozhodnutie až štyridsať megapixelov. Trojitý digitálny fotoaparát Mate 20 Pro je vynikajúci. Rýchlosť zaostrovania, pokroková umelá inteligencia, 5-násobné zväčšenie a ultraširoká perspektíva vám pomôžu získať veľmi konkrétne snímky aj za slabého osvetlenia. S nástupom úplne novej éry môže Mate 20 Pro najlepšie červenať s následkami získanými v nočnom režime a o niečo menej výkonným zoomom.

Batéria Mate 20 Pro je tiež vždy krásna. Tu som v žiadnom prípade nebol sklamaný, ak hľadáte mobilný telefón so správnou autonómiou. Pri rozsiahlom používaní si želá ísť na nabíjanie iba večer skôr ako na matrac, Mate 20 Pro je vynikajúcou preferenciou a rovnako dôležitá je aj rýchlosť nabíjania batérie. Vďaka štyridsať wattovej nabíjačke dodávanej vo vnútri balenia sa mobilný telefón Huawei môže nabiť z 0 na 70 percent za 30 minút.

šklbanie televízie zvyknuté načítať na chrome

Čítačka odtlačkov prstov pod rozmarnou obrazovkou

Na druhej strane, ak sa mi na tomto nástroji môže nepáčiť jeden aspekt, je to čítačka odtlačkov prstov pod obrazovkou. Napriek aktualizáciám softvérových programov spoločnosti Huawei, kým sa zbavíte telefónu, chvíľu to trvá. Čínsky výrobca sa rozhodol pre túto odpoveď z estetických dôvodov, ale tiež pre inováciu. V tomto prípade však Huawei prehliadol záľubu používateľov a dal prednosť úplne novej, konkrétne z reklamných a marketingových dôvodov, generácii z mojej strany. Skener je dosť nepresný a niekedy je potrebné vyskúšať telefón v mnohých prípadoch, aby ste sa dostali do telefónu.

Ak bude z estetického hľadiska výsledok úspešný, som skeptický voči jeho efektívnosti pri snímači odtlačkov prstov Mate 20 Pro
Stručne povedané, spotrebiteľ si to užíva ako náhradu za hrôzostrašné a dostal som sa sem, aby som prehliadol obyčajný snímač odtlačkov prstov, ktorý vidíme na mnohých lacnejších smartfónoch. Obľúbenosť tváre môže byť špičková. To sa však nezmenilo na žiadny dôvod zvoliť si takého čitateľa.

Pozri tiež: Posledná recenzia Huawei Mate 30 Pro: Najnovšie zariadenie pre používateľov Androidu

EMUI je príležitostne traumatizujúca

Jeden aspekt je špecifický: modul gadget EMUI je každodenný základ rýchly. A Mate 20 Pro už na úrovni softvérového programu nevykazuje žiadne príznaky slabosti. Aj po 12 mesiacoch strávených s tým. Softvérový program však nie je vždy najlepší, o čom hovoril môj kolega Steffen v rámci svojho prvého hodnotenia po 100 dňoch. Softvérové ​​rozhranie Mate 20 Pro je síce rýchle, ale občas trpí príliš konkurenčným softvérovým ovládaním na multitasking. Telefón okamžite a náhodne zatvára programy pod zámienkou úspory energie batérie. Dokonca som prehliadol správy odoslané do aplikácie na odosielanie správ Telegram, napríklad Aby ste sa vyhli tejto forme nepríjemností, musíte prejsť do nastavení a liečiť túto ťažkosti. Príliš zlé.

ako odstrániť modrú šípku na ikonách na ploche

Rôzne neznáme informácie o tomto nástroji vydávajú budúce aktualizácie. Trumpov zákaz americkým telekomunikačným agentúram pracovať s tzv. Vysokorizikovými. Čínske skupiny teraz nerobia maľby spoločnosti Huawei v tejto oblasti menej bolestivé. Mate 20 Pro má očividne certifikáciu Google a Huawei sľúbil, že mobilný telefón bude mať prospech z Androidu 10. Vďaka aktualizáciám ochrany môžeme o scenári neustále pochybovať. Pretože bitka medzi Čínou a Amerikou nie je teraz iba vyriešená. Nemožno, bohužiaľ, vylúčiť novú epizódu, ktorá je ešte škodlivejšia pre čínskeho výrobcu.

Záver:

Raz som sa nechal zviesť, keď som bol z nástroja vyradený, a moje ročné použitie najlepšie ukázalo môj prvý dojem. Mate 20 Pro je výnimočný štandardný spolupracovník. S poklesom kurzu to utrpelo a vydanie Mate 30 Pro, na ktoré sa stále čaká. Mobilný telefón Huawei je jednou z uspokojivých ponúk roku 2019.

Pokiaľ ide o smer, urobíte kompromis s prítomnosťou výraznejšieho zárezu. Čítačka odtlačkov prstov pod obrazovkou alebo absencia 10-násobného optického priblíženia P30 Pro. Nie som však pozitívny, že tieto malé detaily stoja za rozdiel tristo kíl. Alebo navyše, ktorý oddeľuje Mate 20 Pro od množstva jeho konkurencie.

Ak máte nejaké otázky týkajúce sa tohto mobilného telefónu, uvoľnite ich a opýtajte sa ich v spätnej väzbe. Ak ste si dodatočne kúpili Huawei Mate 20 Pro, neváhajte sa s nami podeliť o svoje skúsenosti.