Ako sledovať videá MKV na iPade z aplikácie Súbory

Ako sledovať videá MKV na iPade z aplikácie Súbory

Ak máte súbor MKV v Súbory iPad aplikáciu, ktorú chcete vidieť, ste určite mohli overiť, že táto aplikácia nedokáže prehrávať videá s týmto rozšírením. Ale s pomocouVLC, bezplatná aplikácia, ktorá je k dispozícii na internete App Uložiť , môžeme sledujte akékoľvek video MKV na iPade z aplikácie Súbory .

star wars battlefront 2 triple xp

Ako sledovať videá MKV na iPade z aplikácie Súbory

Pozerajte videá MKV na iPade

Aby sme si mohli vychutnať naše videá z iPadu s rozšírením MKV, musíme si stiahnuť aplikáciu VLC z webu Obchod s aplikaciami. Po stiahnutí otvoríme aplikáciu Súbory a vyhľadáme video MKV, ktoré chceme vidieť. Dotkneme sa dotyčného videa a potom klikneme na tlačidlo Zdieľať, ktoré je umiestnené v hornej časti v podobe políčka s malou šípkou. Vyberáme Otvorené vo VLC na otvorenie videa v tejto aplikácii. Teraz môžeme hrať, pozastaviť, posunúť dopredu, dozadu a vykonať všetky formy sledovania VLC. Niekedy si budete musieť najskôr zvoliť, Kopírovať do VLC v ponuke a po chvíli otvorte zdieľam znova zvoliť, Otvorené vo VLC . Ak tento postup z nejakého dôvodu nefunguje, môžete použiť aj spôsob nabíjania Wifi to VLC. Týmto sa video súbor skopíruje priamo do úložiska aplikácie VLC v zariadení.

MKV

Ako sledovať videá MKV na iPade z aplikácie Súbory

MKV je jedným z najbežnejšie používaných rozšírení na prehrávanie filmov vo vysokom rozlíšení. Napríklad formát AVI má veľmi nízke rozlíšenie. Na rozdiel od iných populárnych rozšírení, ako napríklad MP4, sú súbory MKV kompatibilné s mnohými ďalšími formátmi videa a zvuku. Keďže je formátom kontajnera s otvoreným zdrojovým kódom a slobodným softvérom, jednou z jeho hlavných funkcií je jeho obrovská univerzálnosť. Môže obsahovať neobmedzené množstvo stôp videa, zvuku alebo titulkov v jednom súbore.

Pozri tiež: Ako skontrolovať a starať sa o batériu vášho MacBooku alebo MacBooku Pro

iTunes Sledovanie videí na iPade

Ďalším spôsobom, ako saturovať náš iPad, by mohol byť prostredníctvom iTunes. Je to jednoduché, stačí otvoriť na našom PC alebo MAC a kliknúť na ikonu iPadu, v rozbaľovacej ponuke klikneme na aplikácie, vyhľadáme VLC a kliknutím na ne sa otvoria napravo všetky súbory, ktoré máme v tejto žiadosti. Presunieme to, čo chceme importovať, a automaticky sa odovzdajú do iPadu.

ako vidieť veľkosť priečinka na jednotke google

Waltr 2. Videá MKV

Waltr-2

Existuje iný spôsob prenosu videí MKV do nášho iPadu, ak nechceme používať iTunes. To jeWaltr 2žiadosť. Zadarmo si ho stiahneme a nainštalujeme do nášho PC alebo MAC. Pripojíme iPad a jednoduchým spôsobom pretiahneme video do nášho zariadenia. S možnosťou bezdrôtového pripojenia. Kliknutím na ozubené koliesko v pravom dolnom rohu okna Waltr 2 a vyberte Aktivujte Wifi.

Toto sú rôzne spôsoby sledovania videí MKV na iPade. Teraz si stačí vybrať ten najvhodnejší.

Pozri tiež: Ako úplne zakázať FaceTime na Macu

chrome os crosh príkazy