Ako zobraziť heslo WiFi v systéme Android

Už ste sa niekedy dostali do situácie, keď ste do svojho zariadenia so systémom Android uložili sieť WiFi, a potom niekedy po pokuse o pridanie rovnakej siete do druhého zariadenia ALEBO vás priateľ požiada o zdieľanie hesla, bohužiaľ to však neurobíte zapamätaj si to.

No, toto sa stáva väčšine z nás. Prvá vec, ktorú sa pokúsime načítať, je nastavenie WiFi, ale iba preto, aby sme čelili zlyhaniu, pretože Android vám neumožňuje zobraziť heslo WiFi ako váš počítač so systémom Windows.

Telefóny s Androidom predvolene ukladajú všetky heslá Wi-Fi, ku ktorým sa pripájate, aby ich bolo možné v prípade potreby neskôr priamo prepojiť. Čo sa však stane, keď ste ten, kto chce napríklad získať prístup k uvedenému heslu, napríklad ho s niekým zdieľať? Všetky tie kľúče, ku ktorým ste v určitom okamihu dostali prístup sú uložené v súbore v priečinku telefónom vnútorná pamäť.

ako nainštalovať husham na kodi

Čo to znamená? To prístup k uvedenému súboru nie je úplne jednoduchý. V skutočnosti budete musieť na telefóne rootovať. Ak ho máte, postačí si stiahnuť aplikáciu z Google Play alebo získať prístup cez Prieskumník súborov.

To však neznamená, že si nemôžete zobraziť heslo WiFi v systéme Android. Síce nie je prístupný používateľom, ale Android ukladá heslá WiFi do súboru s názvom WPA_supplicant.conf umiestnené pod / data / misc / wifi adresár vo vašom prístroji.

Čítaj viac: Ako nainštalovať / flashť na skladový firmvér pomocou Odina

Ako zobraziť heslo WiFi v systéme Android

Vyžaduje sa prístup root

ako vytvoriť odkazy na snapchate
  1. Stiahnite a nainštalujte si aplikáciu Správca súborov s koreňovým prístupom, odporúčame bezplatné Prieskumník súborov ES aplikácia
  2. Povoľte koreňový prístup v aplikácii ES File Explorer z výsuvného ľavého panelu. A keď sa opýta, udelte aplikácii root oprávnenie.
  3. Ísť do / data / misc / wifi / adresár vo vašom prístroji.
  4. Otvor wpa_supplicant.conf súbor a tu nájdete svoje uložené siete WiFi s heslom pre každú z nich.
  5. Pre vaše pochopenie bude SSID tu názov vašej siete a PSK je heslo súvisiaceho s SSID.

To je všetko. Dúfam, že vám bude táto stránka užitočná. Bavte sa Androidom !!