Ako zobraziť celú stránku Facebooku - verzia pre počítač

Dnes mi niekto kladie otázku ohľadom používania celého webu Facebooku Pre aplikáciu Android na aktualizáciu stránky značky Facebook, ktorej ste administrátorom. S aplikáciou pre Android tiež nemáte prístup k mnohým funkciám na Facebooku. Keď navštívite Facebook vo webovom prehliadači, zobrazí sa vám mobilná verzia stránky. Automaticky presmeruje všetky mobilné webové prehliadače, aby prešli na svoju mobilnú verziu. Existuje však niekoľko krokov, ktoré môžete podniknúť na prístup k úplnej verzii webovej stránky pre Facebook na ľubovoľnom mobilnom zariadení.

Celá stránka na Facebooku

1. Priamy odkaz:

  • Najprv, prihláste sa na svoj Facebook účet pomocou mobilnej verzie webu z vášho zariadenia so systémom Android.
  • Ďalej musíte napísať http://www.facebook.com/home.php vo svojom prehliadači a potom vyberte Prejsť. Nezabudnite tiež zadať adresu URL presne tak, ako som tu uviedol.
  • V prehliadači by sa mala zobraziť plná verzia Facebooku pre počítač.

2. Nastavenia prehliadača:

Prehliadače Android, ako je Chrome, majú možnosť zobraziť Facebook, zabudovanú verziu stránky pre počítač. V prehliadači Chrome môžete vybrať ikonu Ponuka tlačidlo umiestnené v pravom hornom rohu a potom vyberte Desktopová stránka .

Celá stránka na Facebooku

V niektorých prípadoch však môžete zmeniť reťazec alebo reťazec User Agent v nastaveniach aplikácie tak, aby odrážali desktopový prehliadač. Toto umožní prehliadaču, aby vždy zobrazoval plnú verziu webových stránok, ktoré navštevujete, na serveri Facebook.

Celá stránka na Facebooku

Potom si budete môcť priamo z Androidu pozrieť celú nemobilnú stránku a mať prístup ku všetkým funkciám, ktoré by ste mali na svojom stolnom počítači. Na mojom iPhone funguje úplná stránka Facebooku veľmi rýchlo, rovnako ako bežný počítač. To by malo fungovať rovnako aj pre telefóny so systémom Android, Blackberry, Nokia alebo Palm Pre. To však bude fungovať na Androide aj iPhone.

Dúfame, že sa vám páči náš výukový program pre celý web na Facebooku. Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež: Ako vidieť súkromné ​​účty Instagramu?