Ako používať Snapchat na PC pomocou aplikácie NOX App Player

Hľadáme techniku Nainštalujte si Snapchat na PC . V tomto článku sa teda dozviete, ako na to používať Snapchat na PC pomocou prehrávača aplikácií NOX.

Pre tých, ktorí nevedia o Snapchate, je tu pre nich krátke úvodné slovo. Snapchat je veľmi populárna aplikácia na odosielanie správ, ktorú spustili Evan Spiegel, Bobby Murphy a Robert Brown. Aplikácia má viac ako 170 miliónov používateľov z celého sveta a pravidelne ju využíva 200 miliónov obrázkov. Umožňuje používateľom zdieľať obrázky a videá so svojimi známymi. Hlavná príčina obrovského rastu Snapchatu spočíva v koncepte, že multimediálne texty nebudú po uplynutí časového limitu prístupné. Snapchat je veľmi populárny pre iOS alebo Android. ale stále, po zavedení Snapchatu v systémoch Windows a Mac OS, neexistuje žiadne oficiálne oznámenie. Nainštalujeme Snapchat na PC pomocou emulátora NOX Android.

Čo je Android Emulator?

Android je bezpochyby výkonný OS. Ponúka kompletný balík pre Android spolu s možnosťami hĺbkového prístupu k vášmu mobilnému zariadeniu. Môžete tiež nainštalovať aplikácie tretích strán, upraviť používateľské rozhranie, vylepšiť vzhľad a dojem z telefónu pomocou dobrého prispôsobenia ponúkaného operačným systémom Android. Tieto prispôsobenia sú všeobecne potrebné v príslušnej verzii pre iOS. Vďaka operačnému systému Android sa však z neho stal najpopulárnejší mobilný softvér. A to vedie k vývoju mnohých emulátorov založených na systéme Android pre PC.

Emulátor:

Emulátor je softvér, ktorý umožňuje jednému počítaču správať sa ako iný počítačový systém. Pri spustení aplikácií pre Android na počítači emulátor funguje ako systém Android, ktorý je možné nainštalovať do systému Windows. Na emulátore sú nainštalované aj aplikácie z obchodu. Takže bez väčších okolkov môžete začať zoznam najlepších najlepších simulátorov pre Windows a Mac.

Existuje veľa Emulátory Android dostupné na trhu ako KO Player, Andy, BlueStack, Droid4x, Windroy, NOX atď.

Ale tu používame NOX App Player:

express vpn nefunguje netflix

Príkazy na použitie Snapchatu na PC pomocou aplikácie NOX App Player:

snapchat

Krok 1:

Prejdite na stránku NOX a stiahnite si ju pre svoj príslušný operačný systém kliknutím na odkaz uvedený nižšie:

aktivovať starz play na xbox
Krok 2:

Potom synchronizujte svoj účet Google cez NOX.

Krok 3:

Potom si stiahnite Snapchat z obchodu NOX Play.

Krok 4:

Akonáhle je nainštalovaný alebo stiahnutý, nájdete ho na domovskej obrazovke NOX.

Krok 5:

Klepnutím na Snapchat ho použijete.

Riešenie problémov s chybou Snapchat na PC

Chyba Snapchat na PC

wifi nemá prístup na internet android

Najbežnejším problémom, s ktorým sa niektorí používatelia Snapchatu v systéme Windows stretli pri používaní Snapchatu cez NOX App Player, je to, že Snapchat nemôže fungovať. Ak medzi nich patríte, netrápte sa, pretože tu je oprava:

Krok 1:

Opustite aplikáciu Snapchat.

Krok 2:

Klepnite na aplikáciu Fotoaparát na úvodnej obrazovke NOX. Na vašej obrazovke sa môže zobraziť text, ktorý začne YouCam.

Krok 3:

Nájdite pre YouCam a potom otvorte aplikáciu.

Krok 4:

Bez toho, aby ste ho zavreli, zamierte ešte raz k NOX.

Krok 5:

Prejdite do časti Nastavenia, klepnite na Aplikácie a potom vyberte Snapchat.

Krok 6:

V sekcii Snapchat klepnite na vymazanie údajov a medzipamäte. Potom aplikáciu odinštalujte.

moto x čistý koreň marshmallow
Krok 7:

Potom ho znova nainštalujte a prihláste sa. Teraz by kamera Snapchat mala fungovať bez akýchkoľvek problémov.

Záver:

Tu je všetko o Snapchate na PC pomocou aplikácie NOX App Player. S vyššie uvedenými emulátormi Androidu môžete zadarmo spúšťať a hrať aplikácie a hry pre Android vo svojich oknách, počítačoch Mac PC. Reakcia simulátorov však závisí od softvérových a hardvérových špecifikácií vášho počítača. Hry si môžete vychutnať aj na počítači pomocou mapovania klávesnice a podpory externého gamepadu. Ak ste vývojár, môžete vyskúšať aplikáciu otestovať v rôznych mobilných podmienkach.

Toto je jeden z najjednoduchšie spôsoby inštalácie aplikácie Snapchat na ľubovoľnom počítači. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás v sekcii komentárov. Ak potrebujete pomoc s týmto článkom, vložte komentár do sekcie komentárov.

Prečítajte si tiež: